Мълчаливите мъже

  • 14 083
  • 105
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 11
За кво да ви говорим, като вие си знаете ващо и тва си е... Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms

# 16
  • Мнения: 175
а може би нещата за които обичат да говорят, вие не искате да ги чуете ...

Обичаме ,обичаме ,но  не може темата секс да бъде 24 часа 7... просто пример .....а други много важни теми за разговор ,да се приемат с неохота!

# 17
  • Мнения: 11
а може би нещата за които обичат да говорят, вие не искате да ги чуете ...

Обичаме ,обичаме ,но  не може темата секс да бъде 24 часа 7... просто пример .....а други много важни теми за разговор ,да се приемат с неохота!

Може, може..мооооожеее... Hug

# 18
  • София
  • Мнения: 816
Думите им ясни не разбрах,но усетих тънкия им намек Laughing

# 19
  • Мнения: 12 687
Разликата в развитието на една и съща тема на тези 2 места илюстрира доста очевадно различията между мъже и жени. Там се разкудкудякахме яко, тук - пълна дискретност.

# 20
  • Мнения: 21 676
Екстра си ми е като не говори.

# 21
  • Мнения: 0
Обичаме ,обичаме ,но  не може темата секс да бъде 24 часа 7... просто пример .....а други много важни теми за разговор ,да се приемат с неохота!

БУихте ли изброили няколко важни теми за разговор Уважаема Баейброуз  Peace Може и да разцъкаме едно разговорче  Peace

# 22
  • Мнения: 21 676
Какво пък говорите за секс, да не четете Кама Сутра? Не си спомням да съм говорила с мъжа ми за секс, освен какви презервариви да купим. Но той си е мълчаливец...

# 23
  • Мнения: 81
Какво пък говорите за секс, да не четете Кама Сутра? Не си спомням да съм говорила с мъжа ми за секс, освен какви презервариви да купим. Но той си е мълчаливец...
Ирис, това е мит, който не искаме да разбием...

# 24
  • Мнения: 408
Ами то май си е характерно за мъжете, да говорят, когато имат какво да кажат, а жените да говорят без да казват нищо, или да повтарят едно и също нещо.
Има и доста изключения де.

# 25
  • Мнения: 21 676
Освен това като мълчиш изглеждаш по-умен.

# 26
  • Мнения: 81
Освен това като мълчиш изглеждаш по-умен.
Хммм, това принципно или конкретно...?

# 27
  • Мнения: 21 676
Принципно, а също и конкретно. Шанса да кажеш нещо не на място или просто глупаво статистически намалява.

# 28
  • Мнения: 81
Принципно, а също и конкретно. Шанса да кажеш нещо не на място или просто глупаво статистически намалява.
Подсети ме за един патриархален лаф от миналото - жената да се благоукрасява с мълчание....  Mr. Green
В днешно време е все още приложим за маса перхидролни красавици, ама кой ти го спазва.
Все пак, не мисля, че поне листнатите тук мълчим, за да ни считате за умни пичове.  Mr. Green

# 29
  • Талант на 2012,2013 г.
  • Мнения: 3 001
а може би нещата за които обичат да говорят, вие не искате да ги чуете ...

Това ми звучи съвсем достоверно... Peace

Общи условия

Активация на акаунт