Какви шишета и биберони използвате за вашите бебета?

  • 88 331
  • 558
  •   1
Отговори
# 525
  • На Джансел в сърцето..
  • Мнения: 90
demmy26   Simple Smile, много е удобен но, не искам да знам колко струва  Mr. Green

Ето и МАМ самостерилизиращото се шише, и то е адски удобно да не купуваш или мъкнеш стерилизатор:


На този модел шишета това е удобство и формата на бибата също допадна на дъщеря ми,пластмасата е доста здрава,но е много обемно и тежко шише.На моята дъщеря и е много трудно да си го държи сама.Капачката също се отваря много трудно.

# 526
  • Winterfell
  • Мнения: 590
Имам на НУК и МАМ.НУК определено не му беше удобно,а МАМ е трепач заради самостерилизацията.Стерилизирам му и залъгалката в него.Залъгалката е на Канпол ''черешка''.Само нея прие.

# 527
  • Кафе,грим и без да мечтая, днес пак ще бъда силна!
  • Мнения: 824
mani4eto85, имам шишето от 160 мл. и не съм забелязала да е по-тежко от чико или тт, но за капачката си права. Наистина много трудно се отваря, но сега ми е в плюс това, понеже малкия постоянно иска да го отваря и да мокри навсякъде из нас  ooooh! ooooh! ooooh! Сега съм му взела 330 мл. не стерилизиращо и в момента ни е по-удобно, въпреки че ги ползваме само за вода Peace

# 528
  • у дома
  • Мнения: 258
в началото - авент
от към 8-9 месец сме на нук, с каучуковите биби, много доволно!

# 529
  • Мнения: 1 424
С първото дете ползвах шишетата на Авент, а биберон-залъгалка на Нук. С второто ползвам шишета на Нук, а залъгалка малкият не ползва. Определено съм по-доволна от тези на Нук.

# 530
  • Мнения: 37
Здравейте, момичета! Имам бебе на 11 дни, кърмим се, но явно му е трудно, защото все заспива и се храним по 1 час и повече и не мога да преценя достагъчно ли му е. Имам едно шише на НУК  но се притеснявам да дохранвам с него, за да не му хареса повече от гърдата на мързеливко. Та в този ред на мисли-нямам помпа и смятам да си взема механичната двуфазна помпа на Медела, която е в комплект с биберон Калма. Някоя от вас ползвала ли е тази система и може ли да изкаже мнение? Благодаря предварително!

# 531
  • Мнения: X
Здравейте, момичета! Имам бебе на 11 дни, кърмим се, но явно му е трудно, защото все заспива и се храним по 1 час и повече и не мога да преценя достагъчно ли му е. Имам едно шише на НУК  но се притеснявам да дохранвам с него, за да не му хареса повече от гърдата на мързеливко. Та в този ред на мисли-нямам помпа и смятам да си взема механичната двуфазна помпа на Медела, която е в комплект с биберон Калма. Някоя от вас ползвала ли е тази система и може ли да изкаже мнение? Благодаря предварително!
Имам мини електрическа на медела. Много съм доволна

# 532
  • Мнения: 21 299
Ние ползвахме Авент  Peace

# 533
  • UK
  • Мнения: 5 999
Първоначално взехме комплекта на Авент Натурал, впоследствие си взех и на Чико няколко шишета, но за следващото дете Mr. Green хич няма да се втелявам толкова за прибори, шишета и др консумативи Crazy Установих, че и най-обикновеното шише си върши същата работа, като дизайнерското, само дето на 2-рото цената му е по-дебела Crazy

# 534
  • Мнения: 157
Момичета, знаете ли шишенце, което е подходящо за 18 месечно детенце. Мисля че е голям за пластмасовите, които продават за 6м+
А и ми се иска да е стъклено, не пластмасово, макар че риска да се счупи е голям

# 535
  • Кафе,грим и без да мечтая, днес пак ще бъда силна!
  • Мнения: 824
Момичета, знаете ли шишенце, което е подходящо за 18 месечно детенце. Мисля че е голям за пластмасовите, които продават за 6м+
А и ми се иска да е стъклено, не пластмасово, макар че риска да се счупи е голям
За тази възраст по-добре да е с мек силиконов накрайник тип "преходна чаша" или със сламка  Peace

# 536
  • Мнения: 157
Момичета, знаете ли шишенце, което е подходящо за 18 месечно детенце. Мисля че е голям за пластмасовите, които продават за 6м+
А и ми се иска да е стъклено, не пластмасово, макар че риска да се счупи е голям
За тази възраст по-добре да е с мек силиконов накрайник тип "преходна чаша" или със сламка  Peace

Мерси много. Ще купя тези дни такава

# 537
  • Sofia
  • Мнения: 9 789
Изобщо не е голям на 18 м. за шише според мен. Зависи за какво ще се ползва. Всички чаши (със сламка, твърд накрайник и клапа) стават само за вода, защото много трудно се почистват и според мен е рисковано в тях да се сипва храна. Меките накрайници горе-долу се почистват добре. Стъклени шишета имат всички марки, просто си харесай някоя. Не се чупят толкова лесно, от доста дебело стъкло са. Моите ползват стъклени шишета (на НУК) вече 6 год и никога не сме чупили шише. А дали биберон или мек накрайник ще си избереш според детето. Някои деца не харесват накрайниците.
Може ли малко пазарна информация? Моля обикалящите по-често детските магазини да споделят - някой виждал ли е скоро по магазините това шише (че нямам време да обикалям)?

# 538
  • Кафе,грим и без да мечтая, днес пак ще бъда силна!
  • Мнения: 824
Вече на 6 г. и все още ползвате бебешки шишета  Shocked newsm78

Специално за силиконовия някрайник - абсолютно никакъв проблем да се пие мляко с него и респективно почистването му. Едно към едно е с биберона.

# 539
  • Мнения: 157
Аз го искам за сокове и вода, предпочитам стъкло, но нас ни се случи малкия на плочките вкъщи да изпусне шише на Нук и да се счупи...чудя се отгоре какво е добре, не трърде меко или силиконово, виждала съм и със сламките....не знам, ще погледна какво има около нас в аптеките и ДМ...ще попитам и там и ще пиша

Общи условия

Активация на акаунт