Какви шишета и биберони използвате за вашите бебета?

  • 88 320
  • 558
  •   1
Отговори
# 540
  • UK
  • Мнения: 5 999
А от коя възраст се препоръчва използването на преходни чаши? И може ли линк да знам, какви да търся  bouquet

# 541
  • Мнения: X
А от коя възраст се препоръчва използването на преходни чаши? И може ли линк да знам, какви да търся  bouquet
На мен са ми казвали от 6 месеца с мек накрайник, а от годинка с твърд накрайник.

# 542
  • Sofia
  • Мнения: 9 789
Много зависи от самото дете. Много деца не харесват твърдите накрайници, независимо на каква възраст са. С меките повечето след годинка се справят, някои и по-рано. Според детето е.
Меги, има силиконови калъфи за стъклено шише, на НУК мисля че бяха, за да не се чупи като падне.

# 543
  • Мнения: X
Много зависи от самото дете. Много деца не харесват твърдите накрайници, независимо на каква възраст са. С меките повечето след годинка се справят, някои и по-рано. Според детето е.
Меги, има силиконови калъфи за стъклено шише, на НУК мисля че бяха, за да не се чупи като падне.
И на dr browns има..

# 544
  • Мнения: 157
Много зависи от самото дете. Много деца не харесват твърдите накрайници, независимо на каква възраст са. С меките повечето след годинка се справят, някои и по-рано. Според детето е.
Меги, има силиконови калъфи за стъклено шише, на НУК мисля че бяха, за да не се чупи като падне.

Мерси, много! Не знаех за калъфите и не съм се сетила   bouquet

# 545
  • Мнения: 1
Ние първоначално взехме шишета на Авент, но много му течеше и се оливаше. Сега сме с "Мам" и съм много доволна.

# 546
  • Мнения: 157
Купих му шишенце със сламка, но не става за през нощта, защото се олива и дави като е легнал по гръб... ще купя друго за през нощта

# 547
  • Кафе,грим и без да мечтая, днес пак ще бъда силна!
  • Мнения: 824
Купих му шишенце със сламка, но не става за през нощта, защото се олива и дави като е легнал по гръб... ще купя друго за през нощта
О, определено не става за през нощта, даже и мек накрайник при нас не става - дави се. По-скоро класическа биберона докато спре да се буди. Peace

# 548
  • София
  • Мнения: 6 309
Твърд накрайник, с клапа. Такова ползвахме ние, за през деня и през нощта му го оставях до главата. Хем не тече, хем пуска по малко.

# 549
  • Berlin
  • Мнения: 11 319
Аз ползвам Avent Natural, първо пластмасови и като се видя, че минава само на АМ, взех 3 стъклени. Пробвах и Др. Браун, и Чико, но все тая, много силно дърпа и от всички пробвани биберони се нагълтва с много въздух, така че ще чакам да премине просто.
С баткото започнах с Нук, но минах на Чико, пак стъклени ползвах за мляко. За вода и мляко, като по-голям, ползвах на Нук, с този накрайник, показан по-горе. Само от него пиеше до доста голям, колко чаши с меки/твърди накрайници смених, само това си хареса, докато се научи да пие от чаша.

# 550
  • Мнения: 9
Препоръчвам шишета Томи Типи, малко са трудни за намиране в масовата мрежа от магазини, но са качествени. Наложи ми се да взема по спешност шише и закупих на Филипс Авент - пълен боклук, постоянно тече и мокри цялото детенце. А за биберон - залъгалка, бих препоръчала НУК - сензитив за новородени. Поздрави и да имате много здрави и щастливи дечица. newsm30

# 551
  • На Джансел в сърцето..
  • Мнения: 90
Здравейте шишета и бибероните на Авент могат ли да бъдат взаимно заменяеми?Например говоря за стар модел шише и бибероните от новата серия "Натурал" ??

# 552
  • Berlin
  • Мнения: 11 319
Новите биберони са по-широки и не стават в ринга на старите шишета, но мисля, че можеш да ползваш ринг от новите + съответния биберон на старо шише. Поне старият ринг става на новите шишета, т.е. резбата май е еднаква.

# 553
  • София
  • Мнения: 6 309
Отзиви за шишето на Medela - Calma? Ще кърмя, но вечер съм на лекции и ще се налага едно хранене да е от шише, спрях се на помпата и шишето на Медела, заради това, че пускали по-трудно мляко и бебето не се отбива, вярно ли е? Иначе с приемното бебе смених много марки и най-много ми допадат Томи Типи.

# 554
  • На Джансел в сърцето..
  • Мнения: 90
Може ли да кажете коя марка шишета имат биберон за новородени с възможно на тясната дупка?
Аз бях заложила преди на шишетата Chicco, биберонът беше уж за новородени,но си изпускаше доста мляко и бебето се давеше чак.Споделете имали ли сте такива проблеми с бибероните на Авент например?

Общи условия

Активация на акаунт