Пазаруване от eChemist.co.uk

  • 51 329
  • 641
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 305
Сега се готвя да пусна една поръчка, знаете ли дали има минимална сума, под която няма да я изпратят - сега мисля да пробвам със 7 паунда, да не е твърде малко?

 Laughing Моята е за 3,62 лири- два шампоана, душ-гел и балсамче за устни. Мисля, че за проба стига.

 ooooh! къде ги намери тези цени. Плиис линк  Praynig

# 46
  • Мнения: 2 180
1   2387 L'Oreal Kids Very Berry Strawberry Shampoo 250ml    £1.45   
1   3150 Chapstick Original 1    £0.72   
1   808   Johnson's Baby Bath 200ml    £0.72   
1   812   Johnson's Baby Shampoo 200ml    £0.72   



Totals
Subtotal :    £4.25
Less VAT :    -£0.63
Shipping :    Standard Delivery
Carriage :    £0.00
Total :    £3.62

# 47
  • Мнения: 206
Много странно, защо за Англия дава по - голяма сума?  ooooh!

Иначе и аз поръчах, да не остана по - назад  Crazy

# 48
  • Мнения: 594
И аз се включих с поръчка....Да не изпусна  Embarassed
Обаче сега се сетих, че май направих една глупост - поръчах един обезболяващ спрей за мъжа ми. Дали изпращат спрейове в международни пратки или да търся друг вариант за доставката му.  newsm78

# 49
  • В най - голямото село
  • Мнения: 1 809
  bouquet за сайта.

# 50
  • Мнения: 305
И аз се включих с поръчка....Да не изпусна  Embarassed
Обаче сега се сетих, че май направих една глупост - поръчах един обезболяващ спрей за мъжа ми. Дали изпращат спрейове в международни пратки или да търся друг вариант за доставката му.  newsm78

М, какво те притесява, че е под налягане ли? Че те и дезодорантите са под налягане.

# 51
  • София
  • Мнения: 5 193
Ами от фрагрансдирект, не изпращат продукти под налягане. Не знам тук как е.  Irra, сподели дали са ти пуснали поръчката.  Peace

Относно минималната сума, на сайта е посочено, че няма изискване за такава.  Peace

# 52
  • Мнения: 305
Ами от фрагрансдирект, не изпращат продукти под налягане. Не знам тук как е.  Irra, сподели дали са ти пуснали поръчката.  Peace

Относно минималната сума, на сайта е посочено, че няма изискване за такава.  Peace

 От франгрансдирект съм купувала мъжки сет автършейв + дезодорант

# 53
  • София
  • Мнения: 5 502
Хубаво е сайтчето,особено пудрата на Guerlain-Parure излиза доста изгодно,чак се учудих.
Кофти е че има цена за доставка и ддс  Sad Това вече много оскъпява някои неща

ФДТ-ите на Виши и Ла рош излизат дори повече от тези в аптеките

# 54
  • Мнения: 2 249
има страхотни неща-и цената се намалява от разликата в ддс-то предполагам??? newsm78
а дали важи още безплатната доставка?

# 55
  • Мнения: 2 768

Кофти е че има цена за доставка и ддс  Sad Това вече много оскъпява някои неща

Кой не чете?!
Не само, че в момента има безплатна доставка, ами и приспада ДДС-то, на няколко пъти го пише в темата.

# 56
  • В Голямото село
  • Мнения: 560
Много странна работа. Снощи пуснах малка поръчка май за около 7 паунда, сега влизам да си я видя в акаунта и там това намаление от ДДС-то липсва... и поръчката ми изписва, че е 8,08 паунда. Да не би вече да са го махнали? Но БД си стои.

# 57
  • София
  • Мнения: 5 502

Кофти е че има цена за доставка и ддс  Sad Това вече много оскъпява някои неща

Кой не чете?!
Не само, че в момента има безплатна доставка, ами и приспада ДДС-то, на няколко пъти го пише в темата.
Да това го прочетох,но предполагам че ще е до известно време.
Май сега ще е момента да си поръчам пудрата на Guerlain,въпреки че си имам

# 58
  • Варна
  • Мнения: 1 744
Поръчах. След приспадането на ДДС цената падна с 15 паунда. Дано да са коректни.

# 59
  • София
  • Мнения: 5 193
Дано!  Crossing Arms Моите нито тази от 30.12, нито тази от 01.12 е шипната. Малко започват да ме изнервят.  Crossing Arms

Общи условия

Активация на акаунт