Пазаруване от eChemist.co.uk

  • 51 342
  • 641
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 594
И моята от 02.01 не е шипната ... Споделям само  Crazy

# 61
  • Мнения: 2 768
До колкото знам, при тях все още са почивни дни. Моята от 28ми е шипната, другите не са.
Но по принцип на повечето артикули пише "Despatched within 3-5 days" или дори "Despatched within 5-10 days". Явно зависи дали разполагат с количества  Peace

# 62
  • София
  • Мнения: 5 193
Ама пак да ви питам вие виждате ли втория емотикон от цитат - Публикувано на: Пон., 03 Ян. 2011, 22:47 огроооооомен или само аз?  Mr. Green Много ме забавлява!  hahaha

# 63
  • Мнения: 2 180
Ама пак да ви питам вие виждате ли втория емотикон от цитат - Публикувано на: Пон., 03 Ян. 2011, 22:47 огроооооомен или само аз?  Mr. Green Много ме забавлява!  hahaha


Aха, бачкат още по сайта и има бъгче.  Mr. Green

# 64
  • София
  • Мнения: 5 193
 Hug Забавно!  Party

# 65
  • Мнения: 305
Order Placed какво ще да значи?  newsm78

# 66
  • София
  • Мнения: 5 193
Ихуу  Party И на мен втората ми е Order Placed. Може би значи пратена?!  Grinning Първата си седи в склада заради пустия вазелин, който им писах, че не искам вече, ама кой да ми обърне внимание!  Whistling

# 67
  • Мнения: 594
И моята поръчка е със статус Order placed. В нея беше въпросният обезболяващ спрей.

# 68
  • В Голямото село
  • Мнения: 560
моята от 02/01 ми е Stock Allocation, пише че в такъв статус някое от нещата липсвало... и какво, как да разбера кое  Laughing

# 69
  • София
  • Мнения: 5 193
Като си цъкнеш върху поръчката и тя ти се отвори, там срещу всеки артикул пише к'во му се случва.

И к'во ви се похвалих за втората поръчкат?! Е да, ама не!  #Cussing out Сега стана Stock Allocation.  Tired Е бива ли, може ли?! Нещо ще тръгне ли от там?  Crossing Arms

# 70
  • Мнения: 519
Хайде и аз тук! Flutter
Май още няма никой с получена поръчка. Rolling Eyes

# 71
  • Мнения: 130
и аз вчера поръчах една пудра за проба, днес е сток алокатион, каквото и да значи това.

# 72
  • В Голямото село
  • Мнения: 560
Като си цъкнеш върху поръчката и тя ти се отвори, там срещу всеки артикул пише к'во му се случва.
Поръчала съм 2 неща, и срещу двете пише Stock Allocation... демек и двете ги няма ли? Ужас  Laughing

# 73
  • Мнения: 2 180
Аз още като гледах сайта, нещо не ми вдъхна доверие и го казах в личен разговор на момичета, поръчали от тук. Чудих се ден и половина, пък пуснах и аз за проба.... Същия статус имам и аз.

Последна редакция: вт, 04 яну 2011, 21:44 от Coolmummy

# 74
  • Бургас
  • Мнения: 2 090
Като си цъкнеш върху поръчката и тя ти се отвори, там срещу всеки артикул пише к'во му се случва.
Поръчала съм 2 неща, и срещу двете пише Stock Allocation... демек и двете ги няма ли? Ужас  Laughing

Цялата ми поръчка е Stock Allocation.
Там пише, че някои или всички неща не били на склад и да съм им пишела възможно най-скоро. Писах аз, чакам отговор.

Общи условия

Активация на акаунт