Съвестта и изневярата

  • 23 348
  • 325
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 5 370
Краси,мира е сега ще се появи , за да ти каже, че за всеки влак имало пътници. Laughing

И ся квоооо? Laughing

# 76
  • Мнения: 259
ЕЕЕЕеее,разбрахте какво исках да кажа. Визирах тези, дето не изневеряват и не им изневеряват, иронизирайки се като " урунгели". Кажете пък ,че външният вид няма никакво значение. Нека съм дебела, пъпчива и грозновата, па да видим лесно ли ще си намеря мъж за "прегрешение".

# 77
  • Мнения: 4 916
Сега сериозно.
Аз не съм забелязала зависимост между красотата и наличието на извънбрачни връзки. Вярно е, че красивите получават повече внимание, но пък да получиш внимание не е като да пернеш чуждо. Тези с по-посредствената външност никак не са ощетени откъм изневери - там просто ножицата между брой ухажори и реализирани ситуации е по-близка. По-хубавите просто имат повече възможности за избор. Ако е решил\а да има връзка, ще намери начин.

Последна редакция: пн, 03 яну 2011, 16:27 от argun

# 78
  • Мнения: 750
ЕЕЕЕеее,разбрахте какво исках да кажа. Визирах тези, дето не изневеряват и не им изневеряват, иронизирайки се като " урунгели". Кажете пък ,че външният вид няма никакво значение. Нека съм дебела, пъпчива и грозновата, па да видим лесно ли ще си намеря мъж за "прегрешение".

Е да де...нали и аз туй казвам LaughingС туй мойто тяло за грях...как да не изневеря Laughing

Последна редакция: пн, 03 яну 2011, 17:32 от Djane

# 79
  • Мнения: 5 370
ЕЕЕЕеее,разбрахте какво исках да кажа. Визирах тези, дето не изневеряват и не им изневеряват, иронизирайки се като " урунгели". Кажете пък ,че външният вид няма никакво значение. Нека съм дебела, пъпчива и грозновата, па да видим лесно ли ще си намеря мъж за "прегрешение".
Така е. Laughing Laughing
Ох, много ме кефи написаното от тебе, чакам и други включвания.

# 80
  • Мнения: 0
ЕЕЕЕеее,разбрахте какво исках да кажа. Визирах тези, дето не изневеряват и не им изневеряват, иронизирайки се като " урунгели". Кажете пък ,че външният вид няма никакво значение. Нека съм дебела, пъпчива и грозновата, па да видим лесно ли ще си намеря мъж за "прегрешение".

Уточнение: Трябва да имате поне Двама мъже   Peace Ако е един - няма изневяра  Peace

# 81
  • Мнения: X
Е,ако си спомням добре, в една друга тема се разискваше ,че всъщност едва ли не по-обикновените на вид имат по-големи шансове...щото били по-непридирчиви и за да не останат на сухо,се съгласявали по-бързо.
Та...извода:МАй по-грозните имат по-големи шансове да изневерят...   Laughing
МЪжете се страхували от красивите жени и от отказа им...    Mr. Green   

# 82
  • Мнения: 4 916
Говоря като очевидец - като получи два-три отказа от красиви жени, мъжът прави преоценка и ако е решил да реализира мерака, задължително се насочва към по-скромни външности. И така до успешния финал.
Книга мога да напиша.

# 83
  • София
  • Мнения: 2 840
Абе, всичко е въпрос на его.
Това, че аз не изневерявам, далеч не означава, че на мен не ми изневеряват.
Затова, пък, като разбера, че ми изневеряват, не си правя самоанализи, не се задълбочавам в размисли за това кой какви права имал и к'во му се прищяло, а бия шута. Егати, нямам нерви - първо му се прищяло секс, после може и любов, накрая някоя ще ми кара колата. Аре, нЕма нужда!
Няма съвършени любовници, няма незаменими хора, има си правила - моето си е мое. Точка. Т'ва е съвест. Mr. Green

# 84
  • Мнения: 5 370
Аве, мацки, вие давате ли си сметка, че безплатно написахме на девойката дипломната работа? Laughing
Или каквото и да било там? Laughing

# 85
  • Мнения: 4 916
Това с дипломната работа да не е новата версия на "една приятелка има голям проблем"  Whistling

# 86
  • Мнения: 5 370
Момичета, не бързайте със заключенията. Mr. Green
Това, че човек се интересува от дадена тема, съвсем не значи, че е главно действащо лице. Simple Smile
Преди време бях пуснала тема "Ще потърсите ли семеен терапевт" и всички скочиха какво му е на брака ми. Joy А аз се интересувам по други причини- уча тази специалност, клиенти ще трЕбват. Grinning
Така че нека не персонализираме, ами просто да си бъбрим.  bouquet
Е воала. Laughing

# 87
  • Мнения: 4 916
А, щом е за науката, може  Whistling

# 88
  • София
  • Мнения: 2 840
Аве, мацки, вие давате ли си сметка, че безплатно написахме на девойката дипломната работа? Laughing
Или каквото и да било там? Laughing
А, дреме ми. Нали тя ще трябва да синтезира и да анализира прочетеното. Колкото повече материал, толкова по-сложно за анализ и обобщение. Mr. Green

# 89
  • Мнения: 0
Аз отдавна и намекнах че трябва да анализира  Peace може би се е заела и за това не пише ....  Thinking

Общи условия

Активация на акаунт