С какво ВИЕ дразните най-много свекървите си?

  • 18 324
  • 199
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 2 457

Така че майката не единственият "виновник" за характерът и поведението на своето дете (било добро или лошо).

Успокояваш ли се? Wink
Опитвам се да бъда обективна. Аз няма за какво да се успокоявам Confused

# 151
  • Мнения: 686
   Аз от моята свекърва не мога да се оплача, даже напротив  Simple Smile Тя се дразни, че не и давам да навлича  детето и все било голо. Гледам да и угаждам, ама то му е горещичко, поти се и го събличам след нея, а тя му говори как пак е голо  Mr. Green Но обръщаме нещата на майтап, поне аз не се сърдя и трогвам.

# 152
  • Мнения: 1 092
Че изказвам мнение и недоверие към нея и действията и и то гласно и директно. (Според мен когато се налага само, но виждам, че не и е приятно)
Че не се обаждам, освен по повод.
Че не споделям.

# 153
  • София
  • Мнения: 15 486
   Вече няма кой да дразня, снощи свекърва ми почина  Cry Flowers Rose Flowers Rose!Бог да я прости ,лека и пръст!

# 154
  • Мнения: 1 749
   Вече няма кой да дразня, снощи свекърва ми почина  Cry Flowers Rose Flowers Rose!Бог да я прости ,лека и пръст!
Моите съболезнования, Тайна. И на теб, и на мъжа ти. Flowers Rose Flowers Rose

# 155
  • Мнения: 15 379
Тайна, приеми моите съболезнования Flowers Rose!

# 156
  • Мнения: 9 814
   Вече няма кой да дразня, снощи свекърва ми почина  Cry Flowers Rose Flowers Rose!Бог да я прости ,лека и пръст!

Лека й пръст, да почива в мир!

# 157
  • София
  • Мнения: 15 486
    Благодаря ,момичета! Въпреки,че не бяхме много близки, пак ми е много мъчно!Беше добра женица!

# 158
  • Мнения: 613
Тайна, приеми моите съболезнования Flowers Rose!

# 159
  • Мнения: 702
Моите съболезнования Flowers Rose Flowers Rose

# 160
  • София
  • Мнения: 15 486
   Благодаря момичета,много сте мили, но стига за това  newsm51! Да не разваляме интересната тема!Жената си беше на доста годинки!Просто и е дошло времето!  Hug

# 161
  • София
  • Мнения: 910
Игнорирала съм я!
Доста крайна мярка,но си я заслужи!

# 162
  • Мнения: 619
Аз съм младоженка, но като чета с моята свекърва съм прекарала доста повече време отколкото някои от вас.
Не мисля,че я дразня с нещо,поне не го е показала.Харесва ме, интересува се от мен ...
Тя си ме подразва с някой изказвания и ако съм по-докачлива бих я изтипосала в другата тема.
Даже няма да забравя малко преди сватбата като ми каза "Тези дето казват ,че обичат снахите си колкото си дъщерите си-не ги слушай.Не може да обичаш туй дето се е късало от тебе така както чуждото!" .
Така изтипосано звучи гадничко, но си е факт. Все едно аз да я обичам колкото собствената си майка. Не си го представям...Уважавам я, ценя я и я обичам.

# 163
  • Мнения: 654
Аз съм младоженка, но като чета с моята свекърва съм прекарала доста повече време отколкото някои от вас.
Не мисля,че я дразня с нещо,поне не го е показала.Харесва ме, интересува се от мен ...
Тя си ме подразва с някой изказвания и ако съм по-докачлива бих я изтипосала в другата тема.
Даже няма да забравя малко преди сватбата като ми каза "Тези дето казват ,че обичат снахите си колкото си дъщерите си-не ги слушай.Не може да обичаш туй дето се е късало от тебе така както чуждото!" .
Така изтипосано звучи гадничко, но си е факт. Все едно аз да я обичам колкото собствената си майка. Не си го представям...Уважавам я, ценя я и я обичам.
Просто е била пряма и не те е оставила в заблуждение Mr. Green

# 164
  • София
  • Мнения: 910
BасиТу ,както сама пишеш си младоженка и все още не сте се опознали напълно със свекървата  Laughing
Пожелавам  да има повече разумни свекърви,защото за една зряла жена е много по-лесно да "влвзе под кожата на едно 20 годишно девойче"  !
А от добрите отношения и двете страни печелят!

 

Общи условия

Активация на акаунт