С какво ВИЕ дразните най-много свекървите си?

  • 18 312
  • 199
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 12 667
То свърши вече. Ама си много подходяща.

# 196
  • Мнения: 2 457
Знам да, харесвам ги тея прояви  Simple Smile. Но сега съм в пауза откъм такива мероприятия.
Ето, пак опираме до пустата свекърва - ако беше читава да мога да й оставя детето, сега щях да се фръцкам по парадите и да ви пращам въздушни целувки Heart Eyes. Но не.... Господ ми дал всичко, но това ми взел Laughing

# 197
  • Варна
  • Мнения: 259
Е, Фиона03 и Пеперудка избиха рибата Crazy Но не в положителния смисъл де...Това да дразниш някого умишлено е детинско,а и слизаш на нивото на тоя човек,ако той те е предизвикал.Няма нищо по-дразнещо от безразличието пък да ви кажа аз Sunglasses Mr. GreenФиона,твоята свекърва би трябвало да пише в темата за снахите.. Grinning Отишла си в дома и и си изпотрошила хладилник,перялна,държач за тоал.хартия,стирка  #Crazy #Crazy..Извинявай,но си е адски нагло в чужд дом да хвърляш,трошиш нарочно и сменяш,пък дори и да са неща на по 50 години... Crazy Иначе аз моята не знам с нещо да я дразня умишлено..Винаги съм се старала да не е така..Тя от своя страна също може да се каже ,че не ме дразни.Е,понякога има дребни неща,но си е нормално..Като цяло тя не е от хората,които много изразяват емоции негативни и не само,та не съм разбрала с какво я дразня,но със сугурност има такова. Peace
Ами ти да си видяла някъде да съм писала че тези неща ги правя нарочно или умишлено, #Crazy съвсем без да искам се случват просто защото нещата са стари и неподдържани, хванали 5 слоя разяждаща мръсотия и ръжда амортизират се, чувствам се виновна и ми се вижда нормално да купя нови неща.

# 198
  • Мнения: 3 929
Като се замисля с колко много неща я дразня, никак не й е лесно.
Няма да степенувам нещата, просто ще ги изброя, както се сетя.
Дразня я, че не "скачам" при всяко повикване на детето - нейния внук и мой син, разбира се, а го карам сам да се оправя.
Дразня я, когато на нейни намеци, забележки и всякакви подобни провокации от нейна страна към мен аз не реагирам, не й отвръщам (поне в голяма част от случаите), не споря с нея и директно й го завявам, че няма да споря и че не ме интересува дали мисли, че е права за нещо или не. За себе си аз съм права и държа на мнението си, но не го налагам.
Дразня я, че не й "чета" мислите, а чакам тя сама да ме помоли, ако има нужда от помощ. Т.е. тя очаква от мен всеки път да предложа помощта си, а моите разбирания са такива, че ако не ми поиска някой помощ, аз не предлагам.
Дразня я, че домакинствам, когато аз реша, т.е. когато имам време, а не когато тя се е захванала. Тя е от този тип хора, които като хванат нещо вкъщи, искат всички останали също да работят нещо, иначе спретва скандали.
Дразни я това, че винаги когато говоря за майка си и за родата си по принцип, говоря само хубави неща и ги хваля, не знам защо се дразни. Ревнува сина си, че харесва моите роднини, но не уважава нейните, но си го изкарва на мен.
Хайде, стига засега.

# 199
  • София
  • Мнения: 7 097
Моята свекърва досега нито веднъж не ми е показала, че я дразня с нещо, а не е лицемер, че това да е причината.

Общи условия

Активация на акаунт