С какво ВИЕ дразните най-много свекървите си?

  • 18 328
  • 199
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 4 668
Аз дразня моята с това , че винаги намирам начин да вметна колко голям провал е живота на другият и син и на неговата съпруга . Тя разбира се има голямо участие в това те да са безделници и хора , които вечно се оплакват и на които все другите са им виновни . А аз ненавиждам такива хора .

# 91
  • варна
  • Мнения: 1 228
Не много по темата ,но бих се чувствала ужасно ,ако родителите на мъжът ми не ме харесват,за мен тяхното одобрение е важно newsm78 .Само споделям Wink

# 92
  • Пловдив
  • Мнения: 2 495
Аз дразня моята с това , че винаги намирам начин да вметна колко голям провал е живота на другият и син и на неговата съпруга . Тя разбира се има голямо участие в това те да са безделници и хора , които вечно се оплакват и на които все другите са им виновни . А аз ненавиждам такива хора .

Е това звучи гадно, като завист и гледане в чуждата паничка.

# 93
  • Мнения: 64
Аз дразня моята с това , че винаги намирам начин да вметна колко голям провал е живота на другият и син и на неговата съпруга . Тя разбира се има голямо участие в това те да са безделници и хора , които вечно се оплакват и на които все другите са им виновни . А аз ненавиждам такива хора .

Е това звучи гадно, като завист и гледане в чуждата паничка.

Не само, че звучи гадно...ами е и много долно. Simple Smile

# 94
  • Мнения: 2 457
Аз дразня моята с това , че винаги намирам начин да вметна колко голям провал е живота на другият и син и на неговата съпруга . Тя разбира се има голямо участие в това те да са безделници и хора , които вечно се оплакват и на които все другите са им виновни . А аз ненавиждам такива хора .

Е това звучи гадно, като завист и гледане в чуждата паничка.

Не само, че звучи гадно...ами е и много долно. Simple Smile
Ама поне си казва истината момичето Grinning. Да не се съдиме една-друга, а Wink

# 95
  • Мнения: 6 443
Досега не е показвала, че я дразня с нещо.  Peace

# 96
  • Мнения: 64
$hantalche, не съдя никого...аз, само изказвам мнение. Wink

# 97
  • Мнения: 420
Тя е перфекционистка и обича да върши почти всичко сама и бързо. Точно в такива моменти аз изземвам част от работата, с която се е нагърбила и го раздавам хладнокръвно. Имам чувството, че още повече се напряга и ако я побутна с пръст "ще подскочи да тавана".
   Спомням си как ми обясняваше надълго и нашироко за красотата на подредения по размер и цвят простор с дрехи. Изслушах я толкова внимателно, че женицата явно очакваше, че съм я разбрала, но на края изтърсих: "Изключено! Да си играя толкова враме, само, за да ми изглежда добре някакъв си простор!"

# 98
  • Мнения: 4 668
Аз дразня моята с това , че винаги намирам начин да вметна колко голям провал е живота на другият и син и на неговата съпруга . Тя разбира се има голямо участие в това те да са безделници и хора , които вечно се оплакват и на които все другите са им виновни . А аз ненавиждам такива хора .

Е това звучи гадно, като завист и гледане в чуждата паничка.

Завист ли ? Ти нещо май не си добре  Rolling Eyes Завист е последната дума , която може да се употреби в този случай .
И да , тя е виновна те да са такива .

# 99
  • Мнения: 9 814
Не думата пак е със "з", но не е завист, а Злорадство с главно З.
При такива изказвания винаги ми изниква в съзнанието ето този емотикон- smile3508

# 100
  • Мнения: 4 668
Не думата пак е със "з", но не е завист, а Злорадство с главно З.
При такива изказвания винаги ми изниква в съзнанието ето този емотикон- smile3508
Да , ти си права . Може би е така .
Но повярвай , има дълбоки , дълбоки причини да е така  Wink

# 101
  • Мнения: 9 814
Нел, сигурно е така, обаче начинът, по който го казваш звучи като: "Баси, адски ми е кеф, че двама души са се провалили в живота и то благодарение на свекърва ми!".

Не по-различно е моето мнение за сестрата на мъжа ми и нейния съпруг + участието на свекърва ми там, но аз изпитвам само съжаление, не злорадство. И да, хиляди пъти съм говорила на тази тема със свекърва си, но не с идеята да й начукам канчето.

# 102
  • Мнения: 12 675
Тя е перфекционистка и обича да върши почти всичко сама и бързо. Точно в такива моменти аз изземвам част от работата, с която се е нагърбила и го раздавам хладнокръвно. Имам чувството, че още повече се напряга и ако я побутна с пръст "ще подскочи да тавана".    

А защо го правиш?  Предполагам да й помогнеш, но аз също обичам сама да правя нещо си.

# 103
  • Пловдив
  • Мнения: 2 495
Аз дразня моята с това , че винаги намирам начин да вметна колко голям провал е живота на другият и син и на неговата съпруга . Тя разбира се има голямо участие в това те да са безделници и хора , които вечно се оплакват и на които все другите са им виновни . А аз ненавиждам такива хора .

Е това звучи гадно, като завист и гледане в чуждата паничка.

Завист ли ? Ти нещо май не си добре  Rolling Eyes Завист е последната дума , която може да се употреби в този случай .
И да , тя е виновна те да са такива .

Ти ще кажеш дали е така, но сякаш нещо в повече е да(ва)ла на другия си син, а вие се смятате за ощетени, поне така ми прозвуча на мен.
А да набиваш на някоя майка колко е съсипан животът на сина й, наистина е тъпо, казвам си мнението. Какви емоции й създаваш с това ?

# 104
  • Мнения: 4 668
Ти ще кажеш дали е така, но сякаш нещо в повече е да(ва)ла на другия си син, а вие се смятате за ощетени, поне така ми прозвуча на мен.
А да набиваш на някоя майка колко е съсипан животът на сина й, наистина е тъпо, казвам си мнението. Какви емоции й създаваш с това ?
Не , не се чувстваме ощетени . За наше щастие живота ни потегли в много добра посока .Но повярвай - тя има огромна , непростима вина за това синът и да е в такова състояние . И продължава да се доказва  Confused А аз не и набивам , просто и връщам топката , когато пак започне да се оплаква той колко е гениален , колко е невероятен , как за него няма работа , защото целия свят е против него ...
Ако спре да ми се оплаква и да ми говори за тях двамата и аз ще спра  Peace

Общи условия

Активация на акаунт