С какво ВИЕ дразните най-много свекървите си?

  • 18 335
  • 199
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 2 457
e]
А дете имаш ли от този мъж, за когото не си омъжена, но оставам с впечатлението, че броиш майка му за свекърва? Ако имаш, мисля, че родствената връзка е ясна.
И щом като този мъж приема нормално твоите родители, защо ти не приемаш неговите, в частност майка му, нормално? Чудя се просто Thinking
Да, Ани, имаме дете почти на 3 годинки Simple Smile. Отговорът на въпросът ти е много прост. Той приема нормално моите родители, защото те го приемат нормално. Аз не желая да контактувам с майка му, защото тя не ме приема, не ме харесва, обиждала ме е - той самият ми го е казвал. И моят отговор към нея е съвсем логичен, мъжът ми го знае и дори ми е казвал, че не би ме уважавал толкова, ако бях се държала като подлога и й се подмазвах, само защото му е майка. Peace
П.П Някоя умна глава тук да вземе да измисли подходяща абревиатура за мъж, с когото живееме и имаме дете но нямаме брак, защото иначе трябва да се обяснява на всеки поотделно женена ли си не си ли Grinning

# 121
  • Мнения: 702
И в крайна сметка сега вие с мъжа ти роднини ли сте или по отделно сте роднини с детето си пък вие по между си нямате роднинска връзка?! newsm78 Mr. Green Mr. Green Шегичка Шанталче  Hug

И само това, че се обличаш като к**ва ли дразни свекърва ти?!
Според мен ти завижда, за пропуснатите си години, в които е можела и тя да бъде като теб. Чиста женска завист Simple Smile Която може да бъде подсилена с една голяма усмивка от твоя страна Simple Smile Това не е мазнене, това е тактика. Peace

# 122
  • Мнения: 2 457
Ох, не съм по тактиките Вагабондче Simple Smile Не и при загубени каузи. Не ми се навлиза в подробности, но съм достатъчно голяма и достатъчно видях да знам, че усилията там нямат смисъл Wink. Те си живеят отделно от нас, не ни се мешат, което разбира се е е добре. Peace

# 123
  • Мнения: 15 379
Дразня я с голямата си уста, която никога и за нищо на света не спира да мели Laughing.
Ако нещо не ми допадне, директно й го казвам.
С категоричността си най-вече.

# 124
  • Мнения: 135
П.П Някоя умна глава тук да вземе да измисли подходяща абревиатура за мъж, с когото живееме и имаме дете но нямаме брак, защото иначе трябва да се обяснява на всеки поотделно женена ли си не си ли Grinning
Сложи си го като подпис най отдолу...така всички ще сме наясно!!!!!! Peace

# 125
  • Мнения: 1 650
Ами разбирасе, че нито мъжете ни, нито родителите му са ни роднини. Да не тече дна кръв във вените ни случайно? И това, че мъжит ми е моето семейство, незначи, че и техните са част от семейството ни Simple Smile

# 126
  • Мнения: 702
Ами разбирасе, че нито мъжете ни, нито родителите му са ни роднини. Да не тече дна кръв във вените ни случайно? И това, че мъжит ми е моето семейство, незначи, че и техните са част от семейството ни Simple Smile

Не тече една кръв, но си обменяте други течности  Mr. Green Sunglasses Плюс тва имате нещо, в което тече кръвта и на двама ви, а с неговоте роднини вече, нито течности обменяте, нито имате обща кръв, така че не са ви никакви.

# 127
  • Мнения: 2 156
Приемат се,като роднини от страна на съпругът.
В буквалният смисъл - не са.

# 128
  • Мнения: 239
[П.П Някоя умна глава тук да вземе да измисли подходяща абревиатура за мъж, с когото живееме и имаме дете но нямаме брак, защото иначе трябва да се обяснява на всеки поотделно женена ли си не си ли Grinning
На немски го наричат най-официално партньор в живота (Lebensgefährte).

# 129
  • Мнения: 1 252
Но да дразниш съвсем преднамерено някой, който така и така ти е рода, не виждам смисъл.
И каква рода ми е майката на мъжът ми newsm78 . Ние не сме женени с него, пък дори и да бяхме- това пак не я прави моя родственичка Confused

A ако имаш син? И след време някоя така ..... Всичко се връща, помнете!

# 130
  • Мнения: 1 749
Но да дразниш съвсем преднамерено някой, който така и така ти е рода, не виждам смисъл.
И каква рода ми е майката на мъжът ми newsm78 . Ние не сме женени с него, пък дори и да бяхме- това пак не я прави моя родственичка Confused

A ако имаш син? И след време някоя така ..... Всичко се връща, помнете!
Значи трябва да се питаме какво са направили свекървите, че да им се връща така сега.

Майката на мъжа ми НЕ ми е роднина! Аз съм се оженила за мъжа си, не за цялото му семейство!

# 131
  • Мнения: 1 252
Как ще се питате? Да се затормозявате!
Нали ако не е била тя да го роди и него нямаше да го има Joy
Ама кФо от туй?

# 132
  • Мнения: 1 749
Ако не го беше родила, нямаше да се срещнем. Толкова.
Титлата "майка" не се придобива автоматично с "физиологичния процес", наречен "раждане". Wink

# 133
  • Мнения: 12 676
Ако не го беше родила, нямаше да се срещнем. Толкова.
Титлата "майка" не се придобива автоматично с "физиологичния процес", наречен "раждане". Wink

След като чух изявлението ти по отношение на мъжете, не се учудвам на отношенията със свекървата.

# 134
  • Мнения: 1 749
Ако не го беше родила, нямаше да се срещнем. Толкова.
Титлата "майка" не се придобива автоматично с "физиологичния процес", наречен "раждане". Wink

След като чух изявлението ти по отношение на мъжете, не се учудвам на отношенията със свекървата.
Много насериозно приемаш нещата.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт