Хайде още малко зор да завършим ЯНУАРСКИЯ отбор тема 28

  • 26 198
  • 779
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 111
Здравейте момичета от една рядкопишеща януарка, но пък редовно следяща ви.

ЧЕСТИТО НА ВСИЧКИ НОВИ МАЙЧЕТА, С ПОЖЕЛАНИЕ ЗА МНОГО ЗДРАВЕ НА РОЖБИТЕ ИМ И ДА РАСТАТ СПОКОЙНИ, СПИНКАЩИ, ПАПКАЩИ И УСМИХНАТИ!!!

ЧЕСТИТО НА ВСИЧКИ РОЖДЕННИЦИ И ИМЕННИЦИ И НАЗДРАВЕ!!!

Имам едно въпросче към пиещите лактогонни чайове. Бихте ли ми казали какви билки има в тях, защото се оказа, че има 2 вида български чая, единият съдържа маточина, копър и жаблек, а другият беше с четири видя билки. От  кой сте доволни?

Lady Guga, моето бебче е на кърма само засега, ака по мъничко, но много често, сигурно има 10-на изхождания на ден от вида, който описваш. От 2-3 дена като че ли лееко се поразредиха, но за сметка на това станаха доста по-обилни.

Имам и едно въпросче към ЛЛЛ, какво може да се направи, ако бебчо е доста добре нахранен, но иска само да суче, а като потече кърма се сърди и се мъчи да отблъсне гърдата? Биберон не иска.

# 46
  • Мнения: 2
Хелоу, устискахме и тази нощ да не се родим! Не че това беше целта, но мнооого ме мързи нощем, хич не ми се става да се подготвям за болница. Вече нищо не разбирам с тези мои контракции ли са, какво са - снощи сигурно 2 часа ме държа стегнат корема, почти без болка, после онова дребното се разшава, накрая съм заспала, явно се е кротнало. Абе лудница!

Chopi, коментирали сме много пъти назад колко неточни могат да бъдат ехографите при измерване на теглото, зависи от настройките им, така че въобще не обръщай внимание на тази инфо.

Agent, великолепни фотоси, както винаги btw, фен съм голям на черно-белите снимки. И аз се бях впечатлила от босите крачета на сина ми, имаше едни гънки като игреци, все там налитах да целувам. Много ми допадна и една твоя малко преди бебешките - Self май беше.

# 47
  • Мнения: 295
Привет и от нас в новата темичка!

# 48
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Да се запиша и аз по средата та темата Mr. Green
2 в 1 преди малко се върнах от ЖК, имах чувството, че леко ми по изтичат водите, но се оказа че няма такова нещо - вода бол, разкритие 2 см. бе всичко си е 6. Другата седмица пак на преглед ако човека не реши да излезе до тогава Naughty
Ще се връщам да чета, че и от старата тема имам още за изчитане...
Бубе мерси за линка, аз гледах последната снимка, че си мислих, че там отиват новите (най-отзад) Само да помоля надписвайте снимките!
Айде до по-късно Hug

# 49
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Гриет, с теб май ще се опитаме да подобрим рекорда на Бубето за продължително раждане!  Joy Joy Joy

# 50
  • Мнения: 2
Натам отиват нещата  Confused

# 51
  • София
  • Мнения: 128
Честит имен ден на всички празнуващи   bouquet

# 52
  • София
  • Мнения: 116
Щъркелова вест, която получих на ЛС:

Здравейте!
Пише Ви сестрата на Пламена - имам си племенник - днес на 19.01.2011г. - Иван

Честито  Hug Да й е жив и здрав   bouquet

Честит Рожден Ден на бумбалина  Hug Леко раждане, много здраве и късмет  
  bouquet


Бебеш   bouquet

Агентке мерси за пожеланията, снимките са уникални, както винаги   bouquet


Честит рожден ден на бъдещата кака Габи на radost83!

Честит имен ден на всички празнуващи   bouquet

# 53
  • Мнения: 737
супер заглавие!   bouquet

# 54
  • Мнения: 32
Привет, да ви каа като сомномбул съм нправо. Спя и ходя.

ЧЕСТИТО НА НОВИТЕ МАЙЧЕТА и честит имен ден на именниците.

към ЛЛ КОНСУЛТАНТИТЕ благодаря за отговора, наистина сте страшно полезни, добре,че ви има. От това, което прочетох си направих извод,че Рая нах вероятно не сучи задна кърма, защото заспива много бързо и сигурно и затова се буди толкова често.

етомира, пробвай с капки био гая, при нас даде нещо ефект, от всико ,което приложих, и вчера ака и днес пак.

# 55
  • Мнения: 76
Привет. Имам едно обилно течение, което се появява изведнъж. Възможно ли е това да се околоплодни води?

# 56
  • Варна
  • Мнения: 1 560
Бебешондел Flowers Bouquet И заглавието е много яко!
 newsm51 На празнуващите
 remybussiНа новодошлите бебоци
Вчера бях на преглед,бебо е добре,околоплодните води са взели да намаляват,плацентата е идеална.Бебчето няма да е голяяяяямо както ме плашиха доста време.От 3 седмици 2 лекаря с 2 видеозона го изкарват все 3200-300гр.Питах Док,последно с каква точност измерват-каза до 200-300гр.Искаше да ми гледа шийката,но аз-ааа не,не искам още да раждам Naughty
От 2 седмици заспивам в 5 часа..снощи имах  не болезнени контракции на 2-3 мин.
Приятен ден от мен/нас pliok

# 57
  • В две тъмни очички
  • Мнения: 358
Гриет, с теб май ще се опитаме да подобрим рекорда на Бубето за продължително раждане!  Joy Joy Joy
А, недейте.... не е яко! Особено ако си получите всички "луксове", които е възможно  Joy

# 58
  • Пазарджик
  • Мнения: 169
Да се похваля ,най накрая ни падна пъпчето newsm44 newsm44 newsm44,довечера ще има голямо чипкане!!!

# 59
  • София
  • Мнения: 171
Полинезия, Нощни ти е отговорила - аз не знаеш че може и от АГ, но то е логично де.(виждала съм само издадени от ЛЛ).

Да, всъщност стана ми ясно, така се случи, че съм си изпуснала вчера часът с бременния мозък и звъннах в поликлиниката на АГ-то, което ме следи да се извиня и акушерката ми каза, че всъщност те ще ми го издадат този болничен ако не се случи днес или утре да родя.
Благодаря все пак и на теб и на Нощни.  bouquet
Май всички я прекръстихме само на Нощни, очите останаха назад... Laughing

Общи условия

Активация на акаунт