Хайде още малко зор да завършим ЯНУАРСКИЯ отбор тема 28

  • 26 197
  • 779
  •   1
Отговори
# 765
  • Мнения: 180
Ето за тази новина влязох днес!Супер!
Нощни,тооолкова се радвам за вас!Доказа,че няма невъзможни неща! Да ти е жив и здрав сина,има прекрасно име!И на теб бъързо възтановяване!Целувки и поздрави от нас! Heart Eyes Hug

# 766
  • София
  • Мнения: 28
Супер, честито мъжле Нощни, да ви е жив и здрав и да го слушате много  Hug

# 767
  • Бургас
  • Мнения: 20
пише ви един щастлив татко,тедито роди момченце,константин,3200гр,50 см,нормално,но подробности по късно baby_neutral

# 768
  • Мнения: 12
пише ви един щастлив татко,тедито роди момченце,константин,3200гр,50 см,нормално,но подробности по късно baby_neutral
Още едно бебче за днес.
Честит син Константин на мама teodolinka.Да ви е жив и здрав!!!

# 769
  • Мнения: 48
Честит син с прекрасно име Искрен на мама Яна да е жив и здрав  newsm51

# 770
  • София
  • Мнения: 116
Честито на Нощни и Теодолинка  Hug Да са им живи и здрави малките мъже   bouquet

# 771
  • Мнения: 16
Честит син Константин на мама teodolinka.Да ви е жив и здрав!!!
Честит син Искрен на Нощни очи! Да расте здрав и усмихнат!

# 772
  • Мнения: 455
ЧЕСТИТ СИН ИСКРЕН НА моята прекрасна вестителка НОЩНИ ОЧИ! Да ви е жив и здрав, умен, щастлив и с много късмет! Много радост да ви носят с баткото! Всички да сте много здрави и щастливи! Hug Hug Hug

ЧЕСТИТ СИН И НА МАМА Теодолинка! Живо и здраво детенце, много щастлив и радостен да расте! Радост на цялото семейство!  bouquet

ЧЕСТИТИ БЕБЕНЦА И на мамите на които съм пропуснала! Живи и здрави да са всички дечица, мамите и татковците също, както и каките и батковците, където ги има!
Аз пак съм набързо, че съм оставила Сами на таткото да се гледат за малко, добре сме, надявам се скоро да мога да си дойда за повече вкъщи и да ви чета и пиша. Имам доста за питане и споделяне! Simple Smile

# 773
  • Мнения: 32
Браво Нощни! Честит ти син , да са живи и здрави всички около теб.

Честито и на Теодолинка! Много да ви радва и слуша малкия Константин.

Емили, чакаме те. Hug

Няма ли някой ,който разбира да пусне нова тема? Аз нищо не разбирам от пускане на теми. Sad

# 774
  • Мнения: 6 443
Нощни, честит ти Искрен! Да е здрав, усмихнат, послушен! Прекрасно име ( май това никой не заложи на него  Grinning ) !

Теодолинка, честит ти Константин! Бързо възстановяване!

Емили, чакаме те!  Hug

# 775
  • Мнения: 2
Честит син Константин на мама teodolinka.
Честит син Искрен на Нощни очи! Да са ви живи и здрави бебчетата

# 776
  • Мнения: 2 590
Нощни, честит ти Искрен! Да е здрав, усмихнат, послушен! Прекрасно име ( май това никой не заложи на него   Grinning ) !


Аз заложих на него.  Party

Нощни, честит син Искрен. Да расте много здрав, весел, щастлив и усмихнат за гордост на мама и тати Simple Smile  Hug  bouquet  bouquet  bouquet

Теодолинка, честит Константин на вас! Бързо възстановяване Simple Smile

# 777
  • Мнения: 187
Честито Нощни! Да ти е жив и здрав Искрен! Много се радвам, че всичко протече така, както ти го желаеше!  Hug

Честит син на Теодолинка! Много щастливо дете да расте и много да ви радва!

Момичета, имате ли нещо против да пусна новата тема, че вече сме на 52 стр., надявам се да не родя докато я напълним, а следващата да поеме някоя от родилите вече мами?!

# 778
  • Мнения: 6 443
МииМаа, пускай  Hug

# 779
  • Мнения: 187
Пускам я така, както е, без последните корекции, ще ги нанасям постепенно. Помагайте и пишете ако видите нещо нередно, че за първи път пускам тема  Embarassed

нова тема

Общи условия

Активация на акаунт