какъв е тоя грип?

  • 63 488
  • 648
  •   1
Отговори
# 600
  • Варна
  • Мнения: 1 576
Това с меда не е чак толкова гадно. Щипе само първите два-три дена, после даже не се усеща. Ако имате главоболие от синузита , ще видите разликата още първите няколко дни, защото олеква веднага. Първия път е най-гадно, после със всяко слагане на мед става все по-поносимо.

# 601
  • Русе, у дома
  • Мнения: 740
Това с меда не е чак толкова гадно. Щипе само първите два-три дена, после даже не се усеща. Ако имате главоболие от синузита , ще видите разликата още първите няколко дни, защото олеква веднага. Първия път е най-гадно, после със всяко слагане на мед става все по-поносимо.
Благодаря, може пак да опитам.
Момичета, след АБ хубаво е малко с пробиотици да захраните организма си. Има много статии из нета за тях.

# 602
  • Мнения: 0

 
Днес бях при друг УНГ за консултация, дето се казва, за всеки случай. И направо побеснях.
Този лекар( в Пирогов работи) ми каза, че нямам никакъв синузит Shocked, а алергичен ринит и проблем със сливиците. Shocked Е, вярно, че и сливиците са ми проблемни, но това за синузита много ме учуди. Rolling Eyes Имам си и болките в синусите и ужасно много секрети. ooooh! Пък и лекар ми каза, че имам синузит. newsm78 Не съм си го измислила аз.
 Нямам думи!
Както и да е, сега пуснах гърлен секрет и ще се мажа с крем за алергични ринити.

Ловли, много е гадно така като се почне с антибиотиците. Confused Познато ми е, от есента и аз съм така.
Вчера почнах да си слагам захаросан мед в ноздрите, не ми се стори много гадно. Wink

Бързо оздравяване на малки и големи  bouquet Дано да посрещнем Великден здрави! Hug

Последна редакция: чт, 07 апр 2011, 10:20 от Крист М

# 603
  • Мнения: 3
Аз имам синузит от 10 години, миналата седмица бях на унг снимаха ми синусите и се оказа, че синузита ми е ок.  Защото целия секрет изтича към гърлото, което е много неприятно. Пак ми е запушен носа и имам неприятно усещане в синусите. newsm78 Явно този вирус действа така?

И аз се присъединявам към пожеланията за бързо оздравяване и на празника да сме здрави всички!

# 604
  • Мнения: 1 495
Да  , явно този пролетния вирус удря право в носа и синусите . Аз хрема като съм болна почти никога не съм имала. Само пролетта понякога имам хрема заради цъфналите дръвчета , но тя върви и със сълзене на очите при мен та чак до главоболие така , че не знам , мисля , че сега не е алергията. А и като слушам , че повечето тук се оплаквате от хрема и то задна съм склонна да мисля , че е от вируса , който ме удари миналата седмица и още се дооправям макар , че аз не бях точно болна , но бях се разкекала.

# 605
  • София
  • Мнения: 44 122
ами да те "успокоя" но ние в къщи вече трета седмица така се дооправяме.... и все не се дооправяме...днес пуснах един носен секрет на детето поне...

# 606
  • Мнения: 0
Как сте момичета, оздравявате ли вече?
Как са дечицата?

Аз от вчера се мажа с антиалергичен крем, не мога да преценя дали има някаква промяна. Rolling Eyes Пък и сливиците ми си ме болят все още.  Close
Сестра ми каза, че го е изкарала този грип, без да се залежава, но с много висока температура. Sick

# 607
  • Мнения: 1 983
Какъв грип върлува сега?
Днес ме наболява гърлото,а от вечерта и ушите са ми някак заглъхнали и някак все едно леко ме болят, не ми е и добре. TiredИ хрема лека, и кашлица лека. Аман вече от тия тъпи вируси. #Cussing out

# 608
  • Мнения: 0
Точно това са симтомите на  грипа, дето върлува.  И ако имаш слабо място те удря там- уши, нос, гърло..
Аз направих отит. А, докато карах грипа и ставите адски ме боляха. Close

Някой го карат грипа с много висока температура, а други поддържат ниска, до 37 и 3.

На мен вече ми поотмина малко хремата, слава Богу. Явно, че този крем, дето ми го изписа УНГ-то помогна. Grinning Дано и гърления секрет е наред и да минава вече този грип!
 Все още вдигам и малко температура, но се надявам да не е инфекция, а да е субфебрилна.

# 609
  • Мнения: 80
Кристи М, какъв е този мехлем ? 

# 610
  • Мнения: 0
Ринолекс се казва крема.
 Според УНГ-то при мен има и алергия( не синузит) и затова хремата ми е по-упорита. 
Преди Ринолекс- а  капах капки Ксилометазолин(по предписание на джипито), но изобщо не ми помогнаха. А преди тези капки слагах пак някакви противоалергични. Tired
Имах упорита задна хрема, много неприятно, че не можеш да издухаш секретите навън. Сега, вече е по-добре положението при мен. Grinning

Вместо лекарите сами да търсят причината - кое, къде и как, ти трябва да ходиш при този и онзи, да ги насочваш и да искаш това и онова изследване. Close Нямам думи!

Момичета, какво става с вас, оздравяхте ли вече? Grinning

# 611
  • Мнения: 80
Кристи М, благодаря че сподели.
Аз също съм ползвала Ринолекс-а , но знам че в него има и антибиотик и помага за синузит много.  Peace

# 612
  • Мнения: 0
Ами, доколкото се сещам, като четох в листовката не видях да има антиботик. Rolling Eyes Мисля, че съдържа ендорфин. Rolling Eyes Както и да е, това не е важно. Simple Smile

Кристи М, благодаря че сподели.


 Hug Grinning

# 613
  • Русе, у дома
  • Мнения: 740
Ефердрин съдържа Ринолекс-а. Помага много при упорити хрема и синузит. Аз тази седмица открих Нурофен с ефедрин, на който му правят реклама сега. Въпреки че ибопрофена вътре е само 200 мг., на мен ми помага за главоболието в синусите. И аз съм с алергичен ринит. Май трябва да отворим отделна тема за него, че да си споделяме методи и начини за лекуване на хрема и последиците от нея.

# 614
  • Мнения: 80
Ето тази съставка е антибиотик-а, момичета :  "30 mg Sulfathiazole "
ето и линк :  http://apteka.framar.bg/17000291/%D1%80%D0%B8%D0%BD%D0%BE%D0%BB% … -18-%D0%B3%D1%80-

Общи условия

Активация на акаунт