какъв е тоя грип?

  • 63 486
  • 648
  •   1
Отговори
# 615
  • Мнения: 0
Ефердрин съдържа Ринолекс-а.

 Laughing Laughing LaughingТочно така, ефедрин беше. Grinning
За отделната тема е добра идея.  Simple Smile При мен хремата тръгна  от грипа, с разни предположения за синузит и затова пиша тук.  Simple Smile

# 616
  • Мнения: 2 053
Здравейте,
Аз съм малко по-добре сега със синузита. Ходя си на физиотерапията и мисля, че има ефект. Не се осмелих да почна пак антибиотик и карам на бабини рецепти и на нагревките. Дано се оправя, че много ме е страх този синузит, който си го докарах от грипа да не стане хроничен.  Praynig Обаче след 2 антибиотика само този месец, реших че оргазнизма ми няма да издържи и на трети да го подложа, макар че джипито настояваше да взимам Клацида. А преди това бях на Аугментин, че ме тресна и в ушите от силната хрема и получих от него алергия Shocked. Просто тези грипове...не ми се говори какво ми причиниха. Много са мутирали и вече не се лекуват лесно!

# 617
  • Мнения: 76
На мен ми писна от този грип.Малката се разболя,още си ходи със сополите,вече не са зелени и няма температура,ама след 2 дни аз се разболях.Само сополки имах,уж се лекувах,а от вчера и гърлото ме тресна-сега ме боли,червено е и се усещам,че ще почвам да кашлям.Същата работа я изкарах преди месец и половина+2 антибиотика,пазя си гърлото,че то ми е проблемно,не съм пила безалкохолно и студени напитки,нито храни вече 6 месеца и не се оправя,м..ка му. #Cussing outКакво да се правя и аз не знам вече.Мъжа ми и той хремав,ама на него му минава като на куче и сега нищо му няма  Mr. Green.Вече се чудя дали да не си пусна едни секрети,че да видя какво става,писна ми..всеки месец това гърло... ooooh!

# 618
  • Мнения: 0
Малко витамини ще ти дойдат добре например Алайв в тях освен че витамините са естествени се съдъдържат някои водорасли и гъби които действат като имуностимуланти.

# 619
  • Мнения: 2 053
Аз просто нямам думи вече. Онзи ден приключих физиотерапията на синузита, днес съм отново болна и отново с хрема. За 3 път!!!! smile3514 Това вече е ненормално. Даже не можах и да стигна до имуностимулатори. То те няма какво да стимулират вече. Направо съм бясна! smile3511

# 620
  • Мнения: 3
Да, и аз пак съм с хрема...Всички около мен карат пролетно вирусче. Просто тази зима и пролетта прекалиха с тези грипове и вируси... В никоя нормална държава няма толкова продължително време вируси ....Бързо оздравяване lovely  bouquet

# 621
  • Русе, у дома
  • Мнения: 740
И аз да по мрънкам. Малкото в понеделник си донесе вирусче от градината, температурка, хрема, каката с малко сополки. Още гъгнат и двете. Мен пък нощес нещо ме втриса и сега съм с хрема (пак), а цяла седмица ме боли гърлото.

# 622
  • Мнения: 49
в момента и нашата кака е с някакъв грип-вече втори ден е с висока температура над 38,нощес даже беше и 39,4-едвам я смъкнахме.миналат седмица бяхме на аб за гърлото,но този път никакви симптоми-ни хрема,ни кашлица-просто само една температура-вече съм на път да се предам на поредният аб...много лошо

# 623
  • Бургас
  • Мнения: 641
При нас е друг филм - хрема и храчки + разстройство и повръщане. Няма температура. Разстройството мина за един ден с ентерол, но сега повръща храчки  ooooh!

# 624
  • Мнения: 281
И ние прекарахме празниците болни, то си е нормално, за трети път тази зима, но при ниската хигиена и никаквото здравеопазване и профилактика в западналата ни страна си е нормално да се случват все по-често подобни неща.
Много зарази има в страната ни, то човек тукмо се оправи и изкара 1 месец здрав и пак нещо пипне. Колкото и да се пази човек, не може да се опази при нашите условия. Масово се ходи болни на работа, масово, защото личните не дават болнични, може би такива са инструкциите отгоре за да се пестят пари на НОИ за болнични. Дори и да се даде болничен, у нас е такава експлоатация че повечето хора пак ходят на работа, че няма кой да работи. И така всичко отначало и пак болести.
Това нашето не е държава и не е здравеопазване, а е някаква пародия.

# 625
  • Мнения: 2
Проблемът с  болничните наистина е сериозен.Искам да допълня , че много хора не си взимат болнични защото ги осигуряват на минимални заплати и на тази основа им изчисляват болничните в НОИ. Така ,че няма сметка да си взимаш болнични освен , ако си държавен служител. За това лапам натурални витамини Алайв и стискам зъби.

# 626
  • Мнения: 2 471
От една седмица се влача със задръстен нос, кашлица до давене, вие ми се свят и нямам никакви вкусови рецептори. Имах и Т, но за 2 дни я свалих. Само се моля, детето да не се зарази.

# 627
  • Мнения: 281
Проблемът с  болничните наистина е сериозен.Искам да допълня , че много хора не си взимат болнични защото ги осигуряват на минимални заплати и на тази основа им изчисляват болничните в НОИ. Така ,че няма сметка да си взимаш болнични освен , ако си държавен служител. За това лапам натурални витамини Алайв и стискам зъби.
Ти стискаш зъби, но не осъзаваш ли какъв егоист си? Мислиш само за теб, а за околните кучета ги яли? Аман от бай ганьовщина в тази страна. после тъкмо се излекуваш и пак някаква зараза ще пипне човек, то с тази липсваща здравна култура у нас, какво друго да чака човек?

От една седмица се влача със задръстен нос, кашлица до давене, вие ми се свят и нямам никакви вкусови рецептори. Имах и Т, но за 2 дни я свалих. Само се моля, детето да не се зарази.
Да се отиде на доктор не е срамно, а полезно.

# 628
  • Мнения: 2 471
Polina82 напълно си права, но поради куп причини, които не искам да излагам, не мога да стигна до лекар. А си вредя и не само на мен, напълно го осъзнавам. Просто си се оплаках...

# 629
  • Мнения: 0
Тая тема мисля , че вече не е актуална все пак сме вече май месец.

Общи условия

Активация на акаунт