какъв е тоя грип?

  • 63 490
  • 648
  •   1
Отговори
# 630
  • Мнения: 281
Тая тема мисля , че вече не е актуална все пак сме вече май месец.
Да бе, ние за великден преди седмица пак се изпонатръшкахме вкъщи.
Сега както го дават ново захлаждане в края на седмицата за Гергьовден сигурно трябва да има още някоя вълна грип.

# 631
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 737
Тая тема мисля , че вече не е актуална все пак сме вече май месец.
Май е, но около мен е пълно с болни. Синът ми трети ден е с температура, чисти гърди, няма хрева, кашлица - пък 30 минути след прегледа избуха 38,8  Shocked

# 632
  • Мнения: 1 495
Темата е актуална и още как. Ето мъжа ми е болен , не знаем от какво , може ангина да прави , днес ще го карам да ходи на лекар. Предния път като кара грипа беше в ужасно състояние , не можеше с дни да стане от леглото , а сега мърда , ходи насам натам из къщи . Казва , че е от гърлото понеже много го боли. Една приятелка вчера се чух с нея и тя болна за не знам кой път тази година , а мъжа ми за втори път. Той изобщо не яде никакви полезни храни и имунитета му е много слаб явно.

# 633
  • Мнения: 1 983
Малката е болна, от оня ден кашля, а от вчера сутрин е с температура. Снощи стигна до 40 градуса, едва я свалих до 38, към 5 часа тая сутрин имаше 39,6. ooooh! И кашля, доста. Ще се водим днес при личната, но лошото е, че е следобед чак. Tired

# 634
  • Мнения: 6 155
Идва ми да се преселя на друга планета вече.  ooooh!
Преди две седмици - червено гърло и кашлица.
Сега първо адски зелени сополи и няколко дни по-късно повръщане и разстройство. Други с такива симптоми има ли? Вирус ли е, що е? Писна ми  Twisted Evil

# 635
  • Germany
  • Мнения: 7 950
Това с разстройството и ние го изкарахме, а мъжа ми е с другия вирус с гърлото. Половината ни приятели също. Такова нещо като тази година с различни вируси през 2 седмици, аз лично не си спомням...

# 636
  • Мнения: 2 471
Това с разстройството и ние го изкарахме, а мъжа ми е с другия вирус с гърлото. Половината ни приятели също. Такова нещо като тази година с различни вируси през 2 седмици, аз лично не си спомням...

От вчера и детето ми е с проблем в гърлото.

# 637
  • Мнения: 76
Oоо ,много е актуална даже...  Laughing
От февруарския грип още не съм се изчистила напълно,от тогава до сега изпих 3 антибиотика,сдобих се измежду другото с алергичен ринит,синузит и накрая остър фарингит,загубих си гласа за 3 дена и едва сега ми свършиха антибиотиците.Не помня някога да съм пила толкоз много за кратко време.От друга страна дъщеря ми само ми предава някакви вируси.Тя болна-след 2 дена и аз.Е,тя сега пак е болна.Общо взето от 3 седмици се въртим в кръг и не сме се излекували.Тя пак с някакъв вирус-3 дена с 39 градуса температура,след това сополи,афти и днес кашлица.
Или да се стопля това време или да пада сняг.С тия аномалии ще се побъркаме,барем се утрепят всички бацили,мама им... #Cussing out #Cussing out #Cussing out

# 638
  • Мнения: 1 335
Моите деца и двете карат втори вирус с температура - малката с температура,  р-во и повръщане, баткото с температура, хрема и кашлица... Бяхме на лекар - каза да изчакаме до четвъртък и  утре ще ги водя за кръвни изследвания и евентуално пак на преглед - вече почти не вдигат Т но все пак ще им пусна изследвания.

# 639
  • Мнения: 265
Много вируси много нещо...няма зиме, няма лете....то и летните плъзнаха и през зимата. Twisted Evil
Аз, дъщеря ми и мъжа ми сме със сополи и кашлица...дребна се влоши и довечера заминава при доки. Свекървата е с повръщане, а сина с конюнктивит от градината. Rolling Eyes

# 640
  • Мнения: 80
от две седмици и аз съм пак болна. имам жълти сополи и ме боли гърлото. от време на време ме дразни да кашлям, от време на време имами разстройство. и аз вече съм в чуденка - какво ли не правя и не ми минава, щу чай изпих , щу нещо.  #Cussing out и хапове и .... сутрин като се събудя и умирам от болка в носа и гърлото.
здраве да е.  #Crazy

# 641
  • Мнения: 73
bush baby, ние цялото семейство също сме така от великден насам. Някаква ужасна хрема и от време на време температура и други екстри. Вече минахме на антибиотик, Зинат, 2-ри ден от събота, днес има някаква промяна към по-добро. Явно е нещо бактериално, то няма и какво друго да е все пак 2 седмици не са малко време.
Много болни има, всичките съседчета с които си играе синът ми на 6г. и те само подсмърчат и край не се вижда.

# 642
  • Мнения: 51
Хайде и аз тук Sad
Не знам грип ли е какво е, обаче 3 -ти  ден съм с температура,хрема и ужасни болки в гърлото. Отврат.

# 643
  • Варна
  • Мнения: 765
И при нас е същото, дъщерята довлече последното чудо от ДГ миналата седмица, сега пак всички сме болни, но този път като че ли е по-леко: хрема и гърло само, без температура.
Дъщеричката за тази зима това ѝ е 5-тото заболяване, все от ДГ ги мъкне  #2gunfire
Там просто няма никаква хигиена, камо ли за малки деца  #2gunfire
Този път обаче го кара по-леко и днес съм я пуснала на градина, защото ми писна да я спирам всеки път, а другите да не го правят.

# 644
  • Мнения: 780
Вече нямам сили!През февруари писах тук-зимния грип.Миналия месец лежахме в болница-суб-не знам си какъв ларингит/направи пристъп/.Миналата седмица беше 3 дни на градина.Вечерта-нов пристъп-без никакви индикации, че и има нещо, ни кашлица, ни сополи...Хайде пак антибиотици, противоалергични и...Останалите симптоми се появиха чак на следващия ден-зачервено гърло, гъсти, жълти сополи, пресипнал глас, без температура,разкиха се.От днес и аз съм така, дращи ми гърлото, отпаднала, сополива...баси "алергията".Докато разберем, че е вирус изпозаразихме всички около нас...

Общи условия

Активация на акаунт