какъв е тоя грип?

  • 63 489
  • 648
  •   1
Отговори
# 645
  • Мнения: 281
Вече нямам сили!През февруари писах тук-зимния грип.Миналия месец лежахме в болница-суб-не знам си какъв ларингит/направи пристъп/.Миналата седмица беше 3 дни на градина.Вечерта-нов пристъп-без никакви индикации, че и има нещо, ни кашлица, ни сополи...Хайде пак антибиотици, противоалергични и...Останалите симптоми се появиха чак на следващия ден-зачервено гърло, гъсти, жълти сополи, пресипнал глас, без температура,разкиха се.От днес и аз съм така, дращи ми гърлото, отпаднала, сополива...баси "алергията".Докато разберем, че е вирус изпозаразихме всички около нас...
Търпение, ето вече е пролет, малко остана. Като се стопли времето сигурно и заразите ще намалеят малко. Иначе, в градините наистина май има много зарази, явно нещо не им е наред в управлението и хигиената.

# 646
  • Мнения: 73
Търпението е до време, тази зима се съсипахме да бягаме по доктори, много пари изръсихме и за лекарства, то това тук не е живот просто. Болест до болеста, зараза до заразата, а контрол от страна на държавата абсолютно никакъв.

# 647
  • Мнения: 3
Не знам дали е въпрос на хигиена, или липса на превантивни мерки от страна на държавата, но с тези вируси всеки месец е прекалено...Сестра ми живее в държава в Европа и такова нещо като тук там няма...Аз стигам по далеч и си мисля, че може умишлено да се пускат, за да ги хващат по-слабите хора и малките деца...Причината е печалба.. newsm78

# 648
  • Мнения: 2 471
Специално при децата е от това, че неизлекувани се връщат в ясли, градини.... Масово по групите в детските заведения, децата кашлят и са хремави. При 30 деца в едно помещение, как да се спрат вирусите, когато родителите ги водят болни. От друга страна, родителите имат ограничения за болнични. Омагьосан кръг.

Общи условия

Активация на акаунт