90 дневна диета-килцата стопи и фиданка стани - тема №123

  • 31 279
  • 756
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 5 606
Clois не се бях сетила, ще пробвам, но ако резултата е плачевен, направо изключвам хляба. Ще започна и аз питки някакви със сода да правя. Ама ако някой има изпитана рецепта, давайте, че хич ме няма по тези тестени неща.

# 31
  • Мнения: 2 388
цоп и аз в новата Simple Smile днес финиширах един вкусен и режимен белтъчен ден Grinning

# 32
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 294
Оп и аз в новата тема Simple Smile
Изпита взех, но не съм доволна. Какво да се прави..
Успях да вечерям преди 20ч въпреки закъснението на влака  #2gunfire
За вечеря мама ми беше направила задушено зеле, моркови и яйце. ( И тя е на режима от 10 дена някъде, някакви -3кг само Simple Smile )

sisiiii до сега не съм се мерила. Утре ще гледам да си купя един сантиметър и ще споделя Simple Smile

Пожелавам на всички много килограми да паднат с тази тема Wink

# 33
  • Мнения: 1 883
Clois не се бях сетила, ще пробвам, но ако резултата е плачевен, направо изключвам хляба. Ще започна и аз питки някакви със сода да правя. Ама ако някой има изпитана рецепта, давайте, че хич ме няма по тези тестени неща.

Содена питка

Продукти:
500гр брашно,
300 мл хладка вода,
2 с. л. оцет,
1 ч. л. сол,
1 с. л. захар,
1 ч. л. сода бикарбонат,
1 п. бакпулвер,
2-3 с. л. растителна мазнина,
червен пипер, шарена сол за поръсване.

Приготвяне:
Пресяваме брашното заедно със солта и бакпулвера.
В чашка смесваме оцет, содата и захарта, разбъркваме и смесваме с водата.
Правим кладенче в брашното, добавяме олиото и започваме да наливаме по малко вода.
Замесваме тестото и месим 10 мин, докато се замеси меко лепкаво тесто.
Оставяме малко да почине 10 мин. и оформяме питката във форма по желание.Може и питки.
Във форма поръсваме обилно с брашно и слагаме  хляба.

 Много е лесна и вкусна!

# 34
  • София
  • Мнения: 5 606
Мммммм, супер, благодаря Тя   Hug. Утре ми е въглехидратен, така че ще я направя. Иначе аз имам 2 рецепти за содени питки и резултата е плачевен  Embarassed, двете последни години на Бъдни вечер се излагам. Утре ще пробвам пак, стискайте палци.

# 35
  • Мнения: 4 393
Записвам се, въпреки че аз си стоя все на едни и същи килограми, и вече взе да ме гони нервата. Crossing Arms

# 36
  • Canada
  • Мнения: 649
Запис!
Аз свалям. 8 ден ми е и съм -2.5 кг. Остават ми още 2.5 кг до целяното от мен тегло. Така че предполагам, че скоро ще почне и при мен да зацикля кантара...
А по отношение на майонезата, чипса, пуканките и други подобни, аз лично съм на мнение, че при всяка диета е добре да се ограничават такива продукти, които са много калорични и не толкова полезни. Диетата предлага достатъчно други неща, които могат да се консумират... Peace Все пак ако се цели сваляне на повече кг, е нормално да се ограничат или променят някои вредни хранителни навици... Все пак щом сме го докарали до диета, очевидно сме му отървали края... Mr. Green

# 37
  • Мнения: 86
 bye Eхо, здравейте фиданки, тук съм, не съм се отказала, само нямам време да седна на компа. Мама ни дойде на гости тук в Германия и съм много щастлива  Laughing. Режимна съм с изключение на онзиден  Blush Blush Blush Трябваше да съм плодова, ама бях рожденничка и .... си позволих да си хапна спокойно от менюто. Прегрешението беше планирано, като си бях обещала да не прекалявам с количеството. Така и направих - хапнах за обяд съвсем прилично, а за вечеря само торта. Кантара беше много благосклонен към тази моя волност - само 100 гр +  Crazy Иначе вчера си продължих съвсем режимно с белтъчен (З-кафе и български ябълки  Crazy, О - кис. мляко, В - половин пилешко бутче + салата). Днес отново режимен бобов (З-кафе и некви гадни мандарини, О- салата,леща, 3 мини лозови сърмики, В - салата и леща но наполовина). Минуси ще отчитам след плодовия, ако има де   Whistling

Преди години ходих няколко пъти на професионални масажи.. яко мачкотене и стискане беше.. ама ефекта.. почти сантиметър след всеки масаж падаше трайно..
Shocked Shocked Shocked Почти сантиметър УАУ На мен там ми е проблема - в бедрата  ooooh! Би ли споделила откъде намери тези масажи, които ти е правил мъжо, да хвана и аз моя  Twisted Evil
Това е от мен, сега ще вървя да дочитам старата темичка.

# 38
  • Мнения: 1 883
Мммммм, супер, благодаря Тя   Hug. Утре ми е въглехидратен, така че ще я направя. Иначе аз имам 2 рецепти за содени питки и резултата е плачевен  Embarassed, двете последни години на Бъдни вечер се излагам. Утре ще пробвам пак, стискайте палци.
Няма нищо, питката става доста мекичка и бухнала, но мирише на содичка.Но аз обичам содени питки и това не ме притеснява.Пиши дали ти е харесала.
 Hug

# 39
  • София
  • Мнения: 1 586
Хоп и аз в новата темичка Simple Smile
Днес ми е втори ден и се чувствам доста по-добре от вчера. Реших да не се правя на героиня с миниатюрни порции и после цял ден да ми стърже. Закусих една мандарина, обядвах цяла чиния с боб и половин филийка пълнозърнест хляб и вечерях пак боб, но малко по-малко и без хляб. целият ден се чувствах сита и диетата започва да ми се струва много приятна  Heart Eyes

За утре съм запланувала да ям на обяд кус кус, а за вечеря спагети. От сега вече точа лиги на парченцето черен шоколад  Crazy Взела съм си някакъв с портокалови корички за да не е много горчив, нали не са проблемни тези кори?
И друго да питам - тулумбичките и баклавите разрешени ли са утре? Много са ми се прияли и ми се ще да си хапна една на обяд  Rolling Eyes
И това за сладоледа ме мъчи (не съм яла сладолед от близо година, но сега като го прочетох тук само за това си мисля  ooooh! ). Пише, че утре може, но откъде да си намеря сладолед без мляко? Има ли изобщо такъв?  Thinking

# 40
  • Мнения: 31

За утре съм запланувала да ям на обяд кус кус, а за вечеря спагети. От сега вече точа лиги на парченцето черен шоколад  Crazy Взела съм си някакъв с портокалови корички за да не е много горчив, нали не са проблемни тези кори?
И друго да питам - тулумбичките и баклавите разрешени ли са утре? Много са ми се прияли и ми се ще да си хапна една на обяд  Rolling Eyes
И това за сладоледа ме мъчи (не съм яла сладолед от близо година, но сега като го прочетох тук само за това си мисля  ooooh! ). Пише, че утре може, но откъде да си намеря сладолед без мляко? Има ли изобщо такъв?  Thinking

Клише, според мен не пречат портокаловите корички.

Относно баклавата- може утре. За тулумбичките не съм сигурна, защото не ги обичам и не съм се интересувала, но не виждам проблем да си хапнеш утре. Сладолед без мляко според мен няма. Аз съм хапвала сладолед на Raffy, защото многоооооооо го обичам  Flutter

# 41
  • Мнения: 217
незнам какво сте направили, но не съм влизала от сутринта и вие сте в нова тема....Браво бе, страшни сте Hug

Сега отчет,
 днес бобовия мина добре, като изключим че от тоз ориз вече ми се гади. Изхвърлям го от менюто.

За утре въглехидрати

З - 3 мандарини
О - щрудел
В - филии с лютеница

Водата ми е 3 литра и кафе

Нана страшна си, и аз като другите ти се радвам и гледам да спазвам препоръките ти.  bouquet

# 42
  • Мнения: 44
Леле, вярно сте велики - голямо писане!  Simple Smile Тия шоколадови квадрати - жестокииии!  Simple Smile Лека вечер, момичета!  Hug

# 43
  • Мнения: 505
Здравейте  Hug При нас първата четворка почти приключи, надявам се че няма да ставаме тази нощ да ядем Mr. Green

# 44
  • Мнения: 13 801
Eй, ама хич не четете Laughing
Изискването без яйца, мляко и т.н. е за обяд! Върнете се пак на увода и го прочетете внимателно!
тесто без мая или пък палачинки, без мляко и яйца - т.е. не на пухкавото козуначено тесто и на традиционните палачинки! НА ОБЯД!
Вечерята е друга бира - там са разрешени сладките неща, а няма как сладкишите да са без нищо... А и колко яйце и мляко ще има в 1 парче сладкиш, щом на цялата тава е чаша мляко и няколко яйца? 1/10 от яйцето Grinning

Наядох се едно хубаво със сладкиш и шоколад за вечеря, още ми е благо на душата Wink
Но ако след плодовия ден утре продължава да няма резултат, ще си бягам оттук май. 12 дни са това!

Общи условия

Активация на акаунт