Забраненият плод (Aşk-ı Memnu) ~ 26

  • 54 654
  • 729
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 12 009
 Hug

usmivkata20,да ти е жив и здрав сина!  bouquet

Ти вече оправи ли се newsm78

# 691
  • Мнения: 772
Горкият Аднан,жал ми е за човечеца,но снощи епизодът свърши как гледаше Бихтер със странен израз на лицето,след като тя асе разплака..и нз може да му е светлата ,,лампата''..

# 692
  • Мнения: 439
Пиша по повод анкетата в новата тема. На мен ми харесват и двете предложения, затова може едното да се сложи сега, а другото в следващата.   bouquet

# 693
  • ... да усещаш мириса на море ...
  • Мнения: 3 313
Боже, докато прочета всичко и успея да отговоря на анкетата, и тя темата свърши  Embarassed....  Отначало смятах да отговоря Бехлюл, но после помислих и рещих, че за една любов се иска двама.... В края на старата тема имаше кратка дискусия, трябва ли да се съобразиш с дълга си или да се отдадеш на чуствата и да изживееш любовта си... (в тази връзка подкрепям новата анкета на mariana51) Не знам дали има категоричен и неоспорим отговор. Всеки би могъл да отговори в зависимост от това какво е приживял до момента, как е възпитан, как усеща нещата или какъв характер има. Правилен отговор мисля че няма. Важното е обаче, веднъж направил избор да не съжаляваш, какъвто и да е той. Защото ако избереш дълга и след това цял живот живееш с мисълта за пропуснатата любов и несподелените чувства, това ще отрови живота ти. Ако избереш да се отдадеш на емоциите, но след това страдаш, заради предателството, ще отровиш любовта си. Така че каквото и да избереш, важното е да не се обръщаш назад....

За Сонгюл, Къванч и Перла: тук (ЗП) изпълнението е много по добро. Интимните сцени между двамата бяха добри, но докато там целувките бяха много нежни, то в Забранения плод са много страстни.... Трябва ли да споменавам, че това е любимият ми филм  Wink (сюжет, емоции, интрига, действието не се "влачи", каст и актьорско изпълнение на ниво)

И един въпрос: Малко по-назад беше споменато, че двете семейства (на Къванч и Идил, са против подновяването на връзката им. Долу-горе мога да предположа, защо нейните са против, но защо и неговите не я искат, ако това е коментирано?

# 694
  • Пловдив
  • Мнения: 34 233

Тук ми харесва много - от снощното предаване.
Все едно гледа към прозореца....

# 695
  • Мнения: 1 825
Hug

usmivkata20,да ти е жив и здрав сина!  bouquet

Ти вече оправи ли се newsm78

Slawena, Ill
мъча се още............

Много благодаря за топлите думи и добрите пожелания,момичета!!!
Да са ни живи и здрави съкровищата на всички нас!!! smile3525

# 696
  • Пловдив
  • Мнения: 34 233
tara_lezhka, аз не вярвам на писаниците по пресата.
Така си вадят хората хляба - с жълтини като у нас.
Все едно някой от тях е давал интервю. Ние знаем,
че такива те не дават, особено Къванч го е казвал.
Ще кажат на някой вестникар - мама и тате са против и ние се
разделихме. Глупости....
Мисля си, че си пазят личния живот. За мен Къванч и Идил не са
прекъснали връзката си и в момента си живеят така както на тях
им е удобно - скрити и тайно.

# 697
  • Мнения: 109
Не знам дали ви прави впечетление,но веждите на Бихтер не са оскубани, както сме свикнали да гледаме всички турски артисти, дори и мъжете. Тя има много различна визия, нищо ориенталско няма в нея. Не че имам нещо против ориентала.

# 698
  • Мнения: 12 009
Момичета,има ли качено снощното предаване с Киво newsm78

dterziiska  bouquet чак сега видях ooooh!

# 699
  • БГ
  • Мнения: 78
usmivkata20, да ти е жив и здрав сина, и много късмет да го съпътства в живота!



Анкетата на mariana51 ми се струва по-подходяща за този етап от развитието на филма.

Не знам коя ме питаше по-назад дали съм гледала края на филма - не , но го прочетох във
в-к "Стандарт" - миналата седмица!

# 700
  • Мнения: 1 825

 Още един път искам да благодаря най-сърдечно  за вниманието , което ми отделяте, за приятелското отношение и симпатия, за споделянето на мнение и оценка чрез коментар, за пожеланията ви.. Много бих се радвала и занапред на виртуалното ни приятелство!!!


# 701
  • Мнения: 0
  Здравейте,usmivkata20 ,да ти е жив и здрав сина и много да те радва,късмет и любов да го съпътстват в живота!   bouquet
   За анкетата и на мен тази на Мариана51 ми се вижда по-подходяща за момента.

# 702
# 703
# 704
  • Пловдив
  • Мнения: 34 233
Ах, много е красиво момчето зад кепенците.
Красота. Чудя се как може да има хора, които
не харесват сериала и играта на тези чудесни
млади и стари актьори.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт