Забраненият плод (Aşk-ı Memnu) ~ 26

  • 54 630
  • 729
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 0
usmivkata20.честит празник на теб и на сина ти желая ви много щастие и здраве. Hug    Hug 

# 706
  • София
  • Мнения: 2 521
Не знам дали ви прави впечетление,но веждите на Бихтер не са оскубани, както сме свикнали да гледаме всички турски артисти, дори и мъжете. Тя има много различна визия, нищо ориенталско няма в нея. Не че имам нещо против ориентала.

Да, много ми харесват веждите на Бихтер, че не са оскубани на линийка.
Скоро някъде прочетох, че такива вежди били модерни сега - по-плътни и леко рошавки, забележете, че не са замазани.

Парфюмът, който Бехлюл подари на Бихтер наподобява Absolutely Irresistible by Gyvenchy.
В превод означава абсолютно завладяващ, което според мен е нарочно от страна на Бехлюл.


И как рекламират телефони, то не беше айфон, после ще бъде нокиа!

Последна редакция: чт, 03 фев 2011, 15:28 от alpha_beta

# 707
  • Мнения: 3 371
Привет , момичета ! Hug
Усмивка ,  Hug Честит празник мила ! Да ти е жив и здрав големият левент , да го обичаш и все така да го подкрепяш !
Това е за теб , мило майче !


А на него пожелавам здраве , късмет и успешна реализация! И да ти доведе добра и хубава снаха ! Wink

# 708
  • Мнения: 27
Здравейте Hug Усмивката,живо и здраво да ти е момчето! Да се изкажа и аз,че много повече ми харесва Киво в Забранения плод,отколкото в Перлата.Освен това с Берен повече си подхождат,отколкото със Сюнгюлката. Като даваха Перла,мен ме приспиваше тоя сериал,толкова муден и изобщо не ми харесва,друго си е Забранения плод Wink

# 709
  • Мнения: 3 371
dterziiska ,  Heart Eyes  благодаря ти  за видеото от снощи , сега отивам да го гледам , както и за снимките от епизода !
 Slawena ,  Hugнадявам се , че вече си по- добре ! Praynig
Много се радвам , че и Емили  Hug се е появила - липсваше ми ! Hug
Харесва ми идеята за анкета на mariana51  Hug- подходяща точно за сега ! Peace
usmivkata20 , нали и ти беше предложила анкета , но тогава като че ли и беше рано , помниш ли ?
Пожелавам ви приятен следобед , момичета , аз отивам да гледам нашето момче хубаво ! Wink

# 710
  • Мнения: 109
И аз гласувах в анкетата, опция Бехлюл. Според мен той беше инициаторът на тази любов. Бехлюл е плейбой, харесван от всички, леко отегчен от жените в началото на сериала,  искаше да си пробва силите, дали ще може да спечели Бихтер, която се държеше много студено и непривично на годините си. Според мен той си пробва силите, но нещата излязоха извън контрол. В началото беше той, по-късно и двамата се впуснаха в това изкушение, на което не могат да устоят. Но с която и опция да гласуваме, няма да е грешка към даден момент.

# 711
# 712
  • Мнения: 0
  Чудесно е,че се слагат линкчета с новини,но няма да е лошо някой и да преведе за какво става дума  Wink
  nuzaria съгласна съм с теб,само с уточнението,че не смятам,че Бех искаше само  да си пробва  силите, той си я хареса от началото.Затова се промени толкова. Оттам нататък единият показа нещо,другият захапа,oтначало малко на игра и колелото се завъртя.

# 713
  • Мнения: 12 004
gospojata newsm10

анкетата на мариана ми допада Wink

Снощи Небахат Чекре бе неотразима Peace


Позамазали са това-онова с фотошопа,но на нейните години дано и аз изглеждам така Rolling Eyes

# 714
  • Мнения: 0
  Госпожа Фирдевс къде грее така? Тази жена за мен е  направо феномен,браво на нея,във филма играе дама с 20 години по-млада от действителната й възраст. Забележително е най-малкото,което мога да кажа  Flutter Дай Боже всекиму да доживее нейните години в този вид!  Представяте ли си-Ренесанс на 65 /20 години не се е снимала/,кой би допуснал,но ето че в живота всичко е възможно и няма правила и граници.

# 715
  • Мнения: 27
Ах, много е красиво момчето зад кепенците.
Красота. Чудя се как може да има хора, които
не харесват сериала и играта на тези чудесни
млади и стари актьори.
И аз това се чудя newsm78

# 716
  • Мнения: 417
Все забравям да споделя...Фамилията на Бехлюл е Haznedar-в превод-ковчежник.

# 717
# 718
# 719
  • Мнения: 19
Какъв погледа само! Как да не станеш грешница?  Embarassed

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт