Забраненият плод (Aşk-ı Memnu) ~ 26

  • 54 616
  • 729
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 1 807
Gospojata,
наистина имах предложение,но вече не помня какво....
Фирдевс направо се е "рестартирала"-да е жива и здрава-дай Боже всекиму!!!

# 721
  • Мнения: 3 371
Този поглед е направо изпепеляващ ! Не знам дали има жена , която ще може да му устои ! Crazy
 emely ,  Hugблагодаря за инфото ! Peace Ковчежник , значи ! В неговият случай , на разбити сърца , май !
А Небехат Чехре тази година ще навърши 67 г. , !  Вярно , че е тунингована , но за тези години наистина изглежда страхотно , а за актьорските и умения и талант - мисля ,че е излишно да говорим - голяма актриса е ! Peace

# 722
  • Мнения: 0
  pipilota27,ако не стане грешница би било по-чудното,не обратно  Wink
  Всички тоалети на Фирдевс са направо върха,не знам кой я облича,но аз лично в никой филм досега не съм харесвала толкова много дрехи на даден герой.
  Ковчежник-ясно за кой парите ще са по-голяма пречка.Тъй като няма нищо случайно,си мисля,че и фамилията не е подбрана току-така.

# 723
  • Пловдив
  • Мнения: 34 129
magosniwa - днес липсваш - чакаме.

# 724
  • Мнения: 1 807
Anastasiq1,
как сте-оправи ли се бебчо???

# 725
  • Пловдив
  • Мнения: 34 129
Гледам анкетата - 196 мнения. Браво.

# 726
  • Мнения: 27
usmivkata20  Hug  Да,вече напълно.Бързо оздравяване и на теб HugЧе,грипа тая година наистина е безпощаден.
 

# 727
  • Мнения: 417
КТ разкри плановете си за предстоящи снимки.В снощното предаване е споделил,че Джеймс Камерън е гледал откъси от участията му в "Перла","Забранения плод" и "Езел".Най-много му допаднала ролята му в Езел.
Пише,че ще се снима в игрален филм някъде около юни месец.В следващия сезон(около септември),ще сключи договор с Ай япъм за участие в сериал.

http://www.dizifilm.com/haberler/kivanc-tatlitugdan-yeni-dizi-9293.html

# 728
# 729
  • Мнения: 3 331
emely БЛАГОДАРЯ ЗА ПРЕВОДА   bouquet  bouquet

 

Общи условия

Активация на акаунт