ПЕРЛА - Сонгюл и Къванч - Перфектната двойка - епизод 53

  • 33 464
  • 738
  •   1
Отговори
# 705
  • "Перла"
  • Мнения: 1
mishel4ee това горе ти ли? Simple Smile

Извинявайте ,ако бъркам Simple Smile

# 706
  • Мнения: 20
Началото на епизода бе изненадващ, поне за пишещата Thinking
След като две поредни серии Той и Тя се обясняваха тук и там из къщата...днес се дообясняваха отново. Явно на чинка / в едно с драгия зрител/ първа и писна от толкова кандърми и постави ребром въпроса на младежа
И както е по сценарий /и в живота/, лирическият герой мигом забрави лирическите си чувства...Ако и вие доловихте страх, колебание - прави сте....Така е то - да бягаш с чинка си не е като да я "Искаш"





Тя избяга тихомълком  от стаята му, но не и от решението си, което обобщи  в едно писмо до Аднан и 10 минути спомени



mishel4ee  Hug


# 707
  • Perla
  • Мнения: 6 427
Е, трудно ще ми бъде да препиша романа, но определени ключови моменти, които осветяват истинската същност на нещата, бих, ако всички са съгласни. Лошото е, че аз съм в началото на романа, а филмът доста по-напред, но ще понасмогна. А по повод снимките на Пканева- мадам Фифи е за мен блестяща. Винаги знам какво точно изразява. Най.доброто артистично присъствие. Оня ден Виктори питаше що за любов гледаме. Мисля, че снощи и тази вечер получихме отговор. Б/Л: "Искам те! И то много те искам!" Б/Р: "За пръв път чувствам страстта в себе си. Искам да я изживея" Тогава що за жертва е тя?! Няма : "АЗ просто искам да гледам утрешния ден през твоите очи Не ме лишавай от любовта си!" Или: " За теб съм готов да жертвам всичко!", както и го направи Мехмет. Знаете ли за какво ми жадува душата сега? Искам да изгледам момента на катастрофата и забележителния диалог между И/М, вкл. да изживея всичките им чувства. След тази игра на драма да изживея истинска драма, макар и на филм Sad

# 708
  • Мнения: 20
Тук ще бъда сериозна, защото момента беше истински - Какво правят тези хора при нас? Какво причиняват на татко? - попита Нихал. Бехлюл остана безмълвен..и правилно





# 709
  • "Перла"
  • Мнения: 1
Дръжки гледаме любов Mr. Green.Ама пък тук си е луд купон Tada Tada Tada

# 710
  • Мнения: 167
Гууд ивнинг, дамки
mishel4ee, драго ми е да те видя. Grinning

# 711
  • Perla
  • Мнения: 6 427
Въх, Мимолита, какви са тез думи, бе скъпа EmbarassedКакви дръжки, бе Joy Че това е истинска и неподправена драма Naughty
Пканева, много харесах "моментът е истински". Така си е . От самото начало , откогато съм загледала филма, смятам ,че партньорството между Киво и Назал е много по-добро. Сцените им, каквито и да са , се получават много успешно.

# 712
  • Мнения: 167
Доре, каквото те впечатли, пиши с две-три думички. Интересно е.  Може да казваш ако действието още не е изгледано. Grinning

# 713
  • "Перла"
  • Мнения: 1
Мдам,той и Б.това чакаше.

Такаа,ако филма беше мейд ин Холивуд,те щяха да заминат.Още няколко кадъра след години в някое ранчо,обградени с много деца Mr. Green
Но,тъй като филма е търкиш производство,завръщат се и започва истинската драма.Чок проблем!

Колкото повече проблем,толкова повече рейтинг!

vikktory Това е моят отговор по въпроса ти за "Перла" и "1001 нощ" Simple Smile

# 714
  • Мнения: 20
Страданието Бехлюлово днес нямаше край....



Неспокойствието му на кея помогна на драгите зрители да оценят модното за 2008г. съчетание в сиво и жълто на тениската му ... в цял ръст



...в близък план...



...и в гръб



# 715
  • "Перла"
  • Мнения: 1
да бяха избърсали за следващият кадър стъклото на обектива Mr. Green

ей на още един Къванч на капки

# 716
  • Мнения: 205
mimola   Hug

днес гледах много внимателно плода, но серията на pkaneva определено обра точките.

Руми, не помня Сонгюл да е била във Франция, но мисля, че Лолче ни беше постнала една статия от френско списание. Лолче, помагай!

Едно интервю на Сонгюл от фейса й!

SONGUL ODEN INTERVIEW DURING HER ROLE IN Vazgeç Gönlüm
от Gümüş на 10 февруари 2011 г. в 22:14

Tell as about your beginning.

I was born the 17 February 1979 in Diyarbakir but I've grown up in Istanbul where I have made my studies. When I was child I wasn’t quiet. I wanted to joke alot. I was very active. But with the time my character has change and I become more quiet and mature.

 

How is your relation with your family?

I was born in a big family which makes my dailies full with activities which has remark my relation with the others.

I also like reading especially classical stories which has changed my character.

 

When you decided to learn theatre, did your family encouraged you?

In the beginning my mother was against it, she wanted me to become a lawyer, but in the end she accepted.

I have lean in the school of arts in Ankara. And I have perform, I was the first in every class which have convict my family with my talent.

 

Your beginnings was then in the theatre?

When I’m studding I have participate in different theatre but I can’t consider it as the beginning of my career. I have get my diploma in 2002 and I have participate in different works which was appreciated by important producers who where convicted that I must be in tv and cinema. And I have participated the first time in tv in 2001 and after in 2003 in a role called Aycha and this role was near to the Gümüs role.

 

Was the role of Aycha, the reason to be chosen in the role of Gümüs?

Yes it was so, the realiser has choose me and it was convicted that I’m the appropriate in this role after he has see me in the Aycha role. And I have made a test that I have succeed in it. The Gümüs role was very important for me, because it has make me well known in Turkey and now in the Arabic world.

 

How many there is similarities between Songül and Gümüs?

As a professional actress, I must take the character of gumus but this doesn’t deny that i’m the same as Gümüs. Her character, her life, how she deals with the facts that face it, is so similar to me. how sha has this capacities to support problems. How she deal with Mehmet and the others members of the family. How she care about the others, and in the others side her weakness and nervorsity. This two contrary sides are in the Gümüs character and also in mine.

 

Tell us about your new serie.

I’m working on a new serie called “Vazgeç Gönlüm” where I play the principal role. I’m playing the role of a girl from an important family and to solve a problem in the family, the father wants her to marry an older man. But she refuses and so the problems begin.

 

What about the cinema?

I haven’t any experience in cinema but I’m reading different propositions to choose the appropriate one. I’m so careful concerning the cinema.

 

You have taken an important theatre Oscars, tell us about it?

Yes I was proposed to win 3 Oscars, but I have win two, the best actress and the best younger actress and the third I haven’t win it and also Aycha Varlier hasn’t win it.

 

You are very close to Aycha Varlier?

Yes she is my best friend and so close to me. Our friendship has begun where we are shoting Gümüs dizi and have continued after the dizi, she is very intelligent and talented woman. And the chance have make that we have now dizi on the same kanal. The first one Aycha is the principal actress and in the second it’s me the principal actress. But I don’t feel at all that we are in competition, she is my sister and my best friend, I will be very happy for her success and I wish for her all the best. I find her every time in my side when I need her.

 

In the end, what is the best place in the Gümüs palace that you have the best memories?

The bed room of Mehmet and Gümüs, and the window where I can see the sea and think.

# 717
  • Мнения: 20
Изпълнен от съмнения и гузна съвест той, все пак отиде .... за да бяга....



При толкова епизоди тичане след чинка, желание и страст по нея, уважаемата публика нетърпеливо потърси вълнението, любовта и радостта по лицето му..... Ами да търси...като я намери да се обади на пишещата...





И поеха щастливи...като пред разстрел




# 718
  • "Перла"
  • Мнения: 1


И поеха щастливи...като пред разстрел


eee това е великоооооо Hug Joy Joy Joy

а бях решила да не се обаждам ,само да те чета,ама...направо ме убиии

 hahaha hahaha Joy Joy

# 719
  • Perla
  • Мнения: 6 427
Ами ето още малко роман тогава:
"...тя имаше нужда от знатен жених...И тя даде ръката си на А/Н бей без ни най-малко колебание... но сърцето и остана заключено. Ето защо тя бе принудена да запълни празнотата между съпружеските задължения и пустошта в душата -празнотата от липсата на обич- с една извънбрачна всеотдайна любов. ..На нея и беше необходим един блян, чрез който да забрави скуката на брачния живот , и толкоз!"  Край на цитата. Ясно и категорично.
Пканева, безмълвна съм! smile3501/size]

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт