ПЕРЛА - Сонгюл и Къванч - Перфектната двойка - епизод 53

  • 33 465
  • 738
  •   1
Отговори
# 720
  • "Перла"
  • Мнения: 1
naidenova newsm10

dora_st ако всичко това толкова красиво написано беше и така пресъздадено...

# 721
  • Мнения: 0
Mimolka, Coma,  Hug , здравейте! Здравейте и всички останали!
Преглеждах темичката досега! Страхотни, както винаги!  Hug
Имах нужда от малко романтика и положителни емоции... и се сетих за Вас!  Embarassed Hug  bouquet
Благодаря Ви, че Ви има!  Hug

# 722
  • Мнения: 20
Следва трагично - практичен финал
Разбира се, че е трагичен - Той каза с изтерзано лице - "Не мога да го направя", а  Тя го озари с един от озаряващите си погледи и през зъби му процеди нещо като "Да върви по дяволите!"





..Той, взе, че наистина си тръгна.  Но! Тя практично превключи съзнанието си към  клона, който без малко щеше да отреже и продума тревожно  - Писмото!....Ами какво стана с голямата любов, се запита пишещата newsm78



# 723
  • "Перла"
  • Мнения: 1
anastasiq1, dora_st, lol4e, mimola, mishel4ee, naidenova, pkaneva (+ 2 Скрит/и) и 7 Гости преглежда(т) тази тема.


леле колко сме много Mr. Green

# 724
  • Мнения: 20
Доре, я препиши романа в темата, че знаеш ли колко хора го търсят да си го купят  Wink

Ако, пък, Къванч и Сонгюл ни напишат още един роман като в "Перла" "тогава....тогава.... предвиждам такъв живот, че само си викам Дано! Дано! Дано!" / компилация от пишещата и Богдана Карадочева Grinning/

# 725
  • "Перла"
  • Мнения: 1
Ся,нали знаем,без да сме гледали някои от нас,кво ще стане. Mr. Green...я някой ще заприказва Аднан я нещо друго,ама всички знаем,че няма да го прочета  Mr. Green


mishel4ee ехеееееее,момиче прекрасно, радвам се,че се завърна newsm44 hug newsm51


# 726
  • Мнения: 0
anastasiq1, dora_st, lol4e, mimola, mishel4ee, naidenova, pkaneva (+ 2 Скрит/и) и 7 Гости преглежда(т) тази тема.


леле колко сме много Mr. Green

Така е джанъм,много сме,силни сме

# 727
  • "Перла"
  • Мнения: 1
Ако до всяко добро същество,застане поне още едно.....


ДАМИ ЗА ВАС! newsm51

http://www.youtube.com/watch?v=WuG-9e_5bwU



lol4e Joy

pkaneva как ме подсети за тази хубава песен Simple Smile

# 728
  • Мнения: 0
mishel4ee    newsm51 за теб дарлинг-положителни емоции и романтика:

 

 Heart Eyes Имах нужда от теб,добре че дойде.
Сякаш донесе светлина в стаята.
Какво ни се случва пак Инджи?Какво ще правим сега?
-Ще се подкрепяме взаимно,ще се държим здраво един за друг и всичко
ще се оправи  Heart Eyes

# 729
  • Мнения: 4 522
Чудех се дали да се включвам изобщо тази вечер,но набързо ще изкоментирам какво ме впечатли. Wink За миг симпатизирах много силно на Бихтер и Бехлюл-мигът когато се срещнаха пред колата и и тръгнаха заедно.Може и да е грешно,но това беше техния единствен миг,в който можеха да поемат правилния път.Въпреки болката и трагедията,която щяха да оставят след себе си.Ако такова беше по-нататък развитието аз бих била една от защитничките им. Peace След това обаче дойде колебанието на Бехлюл.Отваряне на нова страница в цялата сага-неговата слабост. Правилното -Бихтер да продължи сама оттук нататък или...дори да се върне ,но този път само при Аднан и да изтрие Бехлюл.Самата сцена на финала вместо заредена с напрежение и драма,беше безкрайно лежерна и бледа.Слаба и неубедителна.Не ми хареса нашия Казанова в тази сцена.И изобщо стилът му на игра все повече не ми харесва.Тези безкрайни и перманентни замечтани или печални погледи и физиономии... ooooh!
 newsm78Макар в началото да имах огромни резерви към Селчук Йонтем за мен той е най-добрия актьор до този момент.Много синтезирана игра,много точни и кратки послания,без излишно разточителство в жестовете и без излишно гримасничене и театралничене.Добрия актьор няма нужда от толкова дълги и "свръхизразителни" гримаси и пози.

# 730
  • Мнения: 0
Mimolka, lol4e,

                                              

благодаря за милите думи!

И...малко за "Забранения плод". Пак една я забърка нашият Мехмед- отчаяния, сълзи, трудности... Интересен сюжет, добра актьорска игра, НО... "Перла" си е "Перла". Не го възприемам с друга партньорка и това е. Никоя не му подхожда, както Сонгюл. Няма я магията, която имаше между двамата в "Перла", няма ги ония погледи, докосвания и обаяние. Липсва... истинността на чувството!

Кратък превод на казаното дотук- ИСКАМ ПЕРЛА!!!  Joy Joy Joy

# 731
# 732
  • Perla
  • Мнения: 6 427


Понеже говорим за драми и актьорска игра!  За съжаление не можах да намеря по-кратък клип Praynig За всички, които имат време и желание да си спомнят за какво става дума  bouquet

http://www.youtube.com/watch?v=sv9EFnYKB8A

# 733
  • Мнения: 205
И понеже тази вечер съм на статии на чужд език, още една за Перла, май на сръбски

http://www.gloriamagazin.com/Article.aspx?ArticleID=790

# 734
  • Perla
  • Мнения: 6 427
Пканева, ако К/С напишат още един такъв роман, вярвай ми, бих го преписала като Паисий дори , за да зарадвам феновене им Simple Smile Но за ЗП не бих направила чак такава жертва no Само това ,което си струва, както предложи Кома. Hug
Ама ние май сме в края на темата пак newsm78

Общи условия

Активация на акаунт