Седмица 30.08-05.09

  • 12 067
  • 190
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 697
Добро утро момичета,
Значи мен продължават да ме болят яйчниците  Sad . Вчера отидох да търся доктора ама е в отпуска до 13ти. Лошо ама няма как ще трябва да чакам.
Аз се опитвам да гледам на нещата по ведро и да не се ядосвам. И без това нищо не мога да променя.
Някой нещо да се похвали?

# 136
  • Мнения: 1 037
Здравейте!За хвалба при мен и дума да не става.Тази сутрин температурата ми е по висока,но само 36,7.Вчера беше 36,4,а по предния 36,3-това дали е овулация.Абе каквото и да е.Днес казах на моя любим че може би вчера е била ову-то,а той ме попита до кога може да забременея.Като му казах,че яйцеклетката живее около 12ч.,той каза:"а тъпа работа,тъй не става-като по часовник-когато стане"Да ,ама аз ще полудея.И такива работи при мен.Сутринта се потрудихме,полежах 15мин. и трябваше да стана-всичко изтече.Какво да ви кажа...............

# 137
  • София
  • Мнения: 2 100
ami seld kato se potrudite e hubavo da se vdignat krakata nagore/ poza svesht/ i da se sedi na til , kato se predurza krusta s race! Taka kolkoto mozete da izdurzite/! 10-15- min!
Mnogo olesniava patia na sprintiorite Wink !
Чела съм го някъде , а и имам доказателства че помага!
От опит глава не боли!
Успех!!!!!!!!!!

# 138
  • Мнения: 697
Диди,
Ако и утре темп ти е над 36.6 със сигурност ову-то е било вчера. Стискам палци.

# 139
  • Мнения: 1 037
Абе свещ,ама голям смях настава.Не заставам на свещ,но си вдигам леко краката.Най-вероятно и този месец няма да се получи.Имам вътрешно усещане.Много ми е интересно-гърдите ми когато настъпи ову-то и започват да растат.Така мога да установя кога е била,но е късно или не толкова?

# 140
  • Мнения: 697
Диди,
Любимият ни доктор Ангелов каза че след като настъпи вече ову-то било след дъжд качулка. Но има нещо друго, "плувците" могат да живеят в подходяща среда до 5 дена. Така че всичко което сте правили 4-5 дена преди ову се брои.

# 141
  • Мнения: 697
И да не чувам повече песимистични реплики че нямало да стане. Разбира се че ще стане и то много скоро.

# 142
  • Мнения: 1 037
Този доктор бе,ще ни побърка.Аз не се надявам този месец,нали пихме и едни хапчета.Важното е,че вече нямам течение.Но ме шубе да отида да ми вземат кръв за хламидии,но другата седмица ще отида и с резуртатите при него.Може да си чукнем среща и да отидем заедно

# 143
  • Мнения: 697
Да и аз трябва да ходя, даже направление си взех. Ама той ще е на рабора след 13ти. Аз вчера ходих и е в отпуска. И най-добре да се обадим и да си запишем час, че да не чакаме.

# 144
  • Мнения: 697
А добре че ме подсети Диди,
За хламидии и аз не съм се иследвала. Май само за това не съм.

# 145
  • Враца
  • Мнения: 5 204
здравейте, искам да ви кажа, че съм абсолютно психясало куку Imp
След вчерашните препоръки за снимки на хипофиза и какво ли не, днес отидох на ендокринолог, жената погледна всичко, много ми се зарадва на резултатите с кръвната захар и борбата с кг и ми каза да си направя ТАТ и МАТ изследване и да се кротна, защото само си вредя и се побърквам, а побърквам и околните.
ТААААААААААААААААА приемам папки всякакви летящи към Враца и гледам вече по-розово на нещата.
Мими, направи си хламидия наистина, аз направих само на мен и сега лекинко се чудя дали да не пратя и скъпото да си направи за всеки случай.
И стига песимисъм момичета, я вижте колко хубави новини има всеки ден почти

# 146
  • Мнения: 2 498
Момичета, от вчера имам пронизващи болки в левия яйчник и сега отивам на ултразвук да ме гледат-много ме е страх... Shocked

# 147
  • Sofia
  • Мнения: 21 635
Успех на прегледа Валя и те чакаме !

# 148
  • Враца
  • Мнения: 5 204
Валичка, спокойно, не се панирай предварително. Чакаме добри резултати и мислим за теб!

# 149
  • Мнения: 2 498
Мерси Моренка,
като се върна ще пиша....

Общи условия

Активация на акаунт