Седмица 30.08-05.09

  • 12 070
  • 190
  •   1
Отговори
# 150
  • Smolyan
  • Мнения: 1 400
Сладурани   здравейте, идвинявам се, но може ли някой да ми каже как да си издърпам лентичката с цикъла, т. е. да ми излиза на съобщенията?
Между другото за първи път пиша тук и съм на същото положение, чакам да "не" ми дойде до неделя.

# 151
  • Мнения: 3 634
И веднага една огромна тежка папка полетя с експресната поща към Враца. Пази се, wa_wa, да не те цапне твърде силно, че може да боли!

valia77, болките в яйчниците могат да се окажат признак на настъпваща овулация (стискам ти палци)!

Аз съм спокойна като тихия океан след вчерашното ТУП ТУП ТУП. Сега чакам за следващото, хихихи.

# 152
  • Мнения: 689
Мила Zuzi виж темата За лентичките и там ще получиш доста инфо!!![/b]

# 153
  • Мнения: 1 037
Защо никой не пише в този форум?Zuzi,сложи си лентичката в подписа,защото обърка системата.При мен се отварят едни големи полета,предполагам и при вас.Като вляза в мамешкия форум-материали за четене много,а в нашия-скука,нищо ново.Но то и какво да пишем-само проблеми,но да се надяваме скоро да не остане никой тук и да става все по-скучно и по-скучно.При мен най-вероятно е  имало овулация вчера,защото днес температурата ми е 36.7(това вече май го писах).Това добре,но бебе дали сме заченали-не ми се вярва.Като не,здраве да е!!!!!!!!!!Надеждата умирала последна и ще видите как ще се скофтя към 14.09.Смятам все пак,че имам шанс голям да забременея някой ден,защото цикъла ми 24 дневен,което значи че в годината имам 15 менструации.Друга глупост не се сещам да напиша.Сега е ваш ред

# 154
  • София
  • Мнения: 2 100
ами аз също няма какво много да разкажа!
Пипнахме някакъв гаден върус, съсъ разтройство и повръщане!
Абе узасссссс. Какво ти бебеправене не ни стигата тоелетните в у нас!
Ама овуто май ще е към 10 такаче, дано дотогава сме във форма!
Ами това беше от мен! Гадничко нали ви казах! Imp

# 155
  • Мнения: 1 037
Дано скоро да се оправиш и да не изпускате датата.Трябва човек да използва всеки удобен случай.И аз днес "понасилих" моя любим,нищо че може би вчера ми е била овулацията.Всичко се случва,дано да сме хванали влака този месец

# 156
  • Враца
  • Мнения: 5 204
Ybag, да се оправяте бързо!
диди, явно днес не е ден з аписане, но пък се сипят само хубави новини.
МОФ, вече имам цицина, пожали ме

# 157
  • Враца
  • Мнения: 5 204
Цитат на: Zuzi
Сладурани   здравейте, идвинявам се, но може ли някой да ми каже как да си издърпам лентичката с цикъла, т. е. да ми излиза на съобщенията?
Между другото за първи път пиша тук и съм на същото положение, чакам да "не" ми дойде до неделя.

Отиваш на профил и слагаш кода на лентичката в подпис, , сега се намира в аватар, моля те пожали ни, че така се разтегна ужасно много форума Simple Smile

# 158
  • Smolyan
  • Мнения: 1 400
Извинявам се много. Сега пробвам дали се е получило.

# 159
  • Sofia
  • Мнения: 21 636
Цитат на: Zuzi
Извинявам се много. Сега пробвам дали се е получило.


Копирай този код
Код:
[img]http://www.babybrabbel.nl/dynban/cyclusbanner/1092088800/26/1.png[/img]

# 160
  • Враца
  • Мнения: 5 204
Цитат на: Zuzi
Извинявам се много. Сега пробвам дали се е получило.

сложи кода между

# 161
  • Мнения: 689
И аз да кажа нещо Grinning
След 1 час ми свършва работния ден Wink
После малко ходене до магазините и вкъщи да посрещам гости, а след това три дни почивка People Angel

# 162
  • Мнения: 689
Мили момичета пожелавам ви приятни почивни дни!!!

# 163
  • Sofia
  • Мнения: 21 636
Мерси Красонка  Grinning   и на теб ! И пази малката точица ! Grinning

# 164
  • Мнения: 1 037
Приятна почивка Красони!И в понеделник с песен!Приятна събота и неделя на всички!

Общи условия

Активация на акаунт