Седмица 30.08-05.09

  • 12 068
  • 190
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 689
Мерси Моренка непременно ще я пазя!!!

# 166
  • Мнения: 689
Хей Диди във вторник а не в понеделник!!!
ПОнеделник е празник!!!

# 167
  • Варна
  • Мнения: 618
До скоро, момичета!
Незнам кога ще мога да ви пиша отново-излизам отпуска ,а вкъщи още нямаме интернет, а и покрай приготовленията за сватбата едва ли ще ми остане време да седя в нета!
Стискайте ми палци на 12.09 да не съм много притеснена и да изкараме една чудесна сватба!
След това на 17.09 заминаваме на сватбено пътешествие и се връщаме на 27.09.
Така че едва ли скоро ще ви пиша.
Поздравявам всички, целувам ви от сърце и се надявам като се върна да е опразнен този форум и всички да се радвате на леки бременности.
А, дано и аз да се похваля като се върна;)
Всичко най-хубаво ви желая и късмет в бебеправенето!

# 168
  • Мнения: 2 498
Благодаря ви милички, че ми стискахте палци-ходих при гинеколожката си и се оказа, че тези пробождания в ляво са от изхвърляне на песъчинка от бъбреците....каза ми, че нямам никакви възпалителни процеси Grinning  и да спра да си поставям сама диагнози....защото отивайки при нея си бях поставила диагноза-киста....
Сега остава да ми стискате палци и за бебеправенето, което наближава ииииииииии към 22 .09. да съм пак с хубава новина....
Пожелавам ви да изкарате най-готиния уикенд....

# 169
  • Враца
  • Мнения: 5 204
Новичка, всичко най-най, и да се върнете минимум трима от пътешествието!
Валя, радвамс е, че всичко е ок, не си поставяй сама диагнози, само ще се тормозиш напразно

# 170
  • Мнения: 3 634
Novichka, и аз се присъединявам към пожеланията на wa_wa и да се върнете от пътешествието поне трима!
Съжалявам, че не можахме да си полафим на МСНа, аз се бях захванала с други историй.

Приятна ваканция и пътуване!

Wa, да ти пратя студено компресче за цицината, а? Само гледай и то да те не улучи, че и то боли... нали знаеш като те плеснат с мокър парцал?

# 171
  • Canada
  • Мнения: 1 773
Novichka, да изживееш пълноценно един от хай-хубавите моменти в живота и както ти пожела Ва, да се върнете най-малко трима!
Момичета прекрасен уикенд на всички ви! Тук в Канада също сме с три почивни дни и ние с половинката, щерката и малката точица в корема ми ще си направим разходка от 2 по 600км. до Монреал и обратно (аз съм в Торонто). Ей, че хубави неща ме чакат - утре ще правим погача на бебето на кумците ни, а в други ден ще се запозная и с бебето на една приятелка... много бебета. Пожелавам ви да уползотворите 3-те дни с много любов и във вторник пак да чуем хубави новини!

# 172
  • Мнения: 697
Добро утро момичета,
Може да е събота ама аз пак станах в 7. И аз не знам защо.
Най-гадното е че температурата ми пак падна и вече е сигурно че нямам овулация. Надявам се другия месец да ми вдигнат дозата на Клостила.
Някакви новини? Кой ще се похвали днес?

# 173
  • Sofia
  • Мнения: 21 635
Валя , радвам се , че доктора те е успокоил . И наистина , не бързай да се притесняваш друг път преди да го посетиш!
А за палците , нали знаеш ! Grinning

# 174
  • Мнения: 697
Момичета купих си хубав дигитален термометър Simple Smile. Като си гледах графиката днес толкова ме хвана яд че реших че ми трябва един нормален термометър. Аз моя си го счупх преди седмица и след това съм все с различен и ми писна. Дано с този е по-точно.

# 175
  • Враца
  • Мнения: 5 204
Чдестита придобивка, но не го ползвай преди началото на новия цикъл, може да объркаш нещо.

# 176
  • Мнения: 1 037
Здравейте и от мен!Току що се завръщаме от Боженци-прекарахме страхотно.Милия днес реши да не работи и да се отдаде на почивка.Днес температурата ми е отново 36,7-завишена спрямо предните дни.Това най-вероятно значи,че съм имала овулация.Това е,приятна вечер!

# 177
  • Мнения: 1 071
Момичета,колко е хубаво пак да съм тук Grinning
 
Първо да ви се оплача.Миналата седмица имаше страшна буря и въпреки че компа беше изключен ми създаде големи проблеми.На другия ден имаше постоянно токови удари и той все се рестартираше.Докато накрая просто отказа да тръгне.Занесох го при познати,те първо казаха че е изгорял хард диска,но слава богу не беше-видео картата създавала проблеми.Преинсталираха ми уиндоуса и ми го върнаха празен като консервена кутия.После го мъкнах при интернет-доставчика си,после чаках да ми пуснат нета,докато накрая се оказа че и лан картата ми изгоряла Cry Направо бях съкрушена.Днес вече най-накрая всичко се оправи ,даже и нет имам и съм тук.
Ох,дано не ви отегчих с тая история,имах нужда да споделя...
 
Иначе тая месец бяхме мноооого активни през зеления период и се надявам нещо да е станало... Wink

# 178
  • Мнения: 4 068
Хей Иви аз тамън се чудих къде се изгуби.
Пък за проблемите с компа те разбирам прекрасно.И аз тая седмица се поизпотих.Първо пипнах вирус и едвам го изчистих-компа беше направо пощурял,не знаеше какви ги върши.После пък се разправях с нет-доставчиците щото все нямах връзка....абе луда работа.Та днес и аз съм вече на линия и дано да е задълго щото ще тряпя някой доставчик вече.

# 179
  • Sofia
  • Мнения: 21 635
Хей , вие двечките (Иви и Ренци ) напоследък наистина се губите  Sad ! Радвам се , че сте се отървали от проблемите с нета и се надявам да сте по - често тук ! Че ни липсвате , бре девойки ! Close  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт