Как наричате половите органи на бебето?

  • 18 103
  • 197
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 8 921
Момченцата  си имат чура/ пишка, а момиченцата - дуда. Изобщо не съм се замисляла за други имена. Има време да станат съотвено пениси или вагини.

# 31
  • Мнения: 2 286
Момченцата  си имат чура/ пишка, а момиченцата - дуда. Изобщо не съм се замисляла за други имена. Има време да станат съотвено пениси или вагини.
Напълно съгласна!
Но има райони на страната, където на черниците казват дуда

# 32
  • София
  • Мнения: 357
Пишка е засега, но той все още не разбира. После може да си измисли негова си думичка Simple Smile

# 33
  • Мнения: 4 569
на мен пенис и вулва, малко по терминологично-анатомично ми звучат..все едно като си удари рамото да го питам "хумерусът много ли те заболя?" Simple Smile
ако мен ме питаш ще те изгледам тъпо,понеже не знам термина за рамо  Tired

# 34
  • София
  • Мнения: 39 849
Моя син има "пишка", според него е "пиу". Когато говорим с педиатърката термина е "пенис".
Дъщеря ми все още употребява "пише".

# 35
  • Мнения: 2 172
Никак не им викам.Тези гореизброените странни наименования направо ме убиха  Crazy

На синът ми от време на време-пишка...но той хич не вдява милия... знае кое е това "нещо" пишка и се хили ,но нищо повече.

За дъщеря ми всичко е дупе  Laughing "Дай да измием дупето...."...не задълбавам в термини въобще  Laughing

# 36
  • Мнения: 7
има и значение много и в кои краи на българия се намираме сега и аз много се очудих от някои изрази

# 37
  • Мнения: 4 569
Баба ми използваше шушка,което ми е много смешно.

# 38
  • Мнения: 15 379
на мен пенис и вулва, малко по терминологично-анатомично ми звучат..все едно като си удари рамото да го питам "хумерусът много ли те заболя?" Simple Smile

Joy.
По тази причина и аз не използвам "Пенис" и "Вагина".
За него е "Пише, пишка".

# 39
  • Мнения: 53
Аз му викам пиле,пишона smile3530

# 40
  • Мнения: 526
харесва ми Simple Smile  Peace

# 41
  • Мнения: 526
като бях малка баба ми разказваше една приказка в която главните герои се казваха "Чурка" и "Погунайка"  Grinning
Чурка беше мъжа, а Погунайка - жената Simple Smile Така и не знам що за имена бяха това:)

# 42
  • Мнения: 655
Ааа, има значение! Какъв е бил сюжета на приказката? Joy

# 43
  • Мнения: 526
Ааа, има значение! Какъв е бил сюжета на приказката? Joy

  Grinning разказвам:

Живели някога мъж на име Чурка и жена му Погунайка. Те много често се карали, че даже и се посбивали от време на време. Една сутрин Погунайка се събудила и казала на Чурка:
 - Чурка, да знаеш днес ще е на кавга!
- Защо бе Погунайка? - попитал Чурка - Няма такова нещо, виж какъв хубав ден е днес, няма да го разваляме пак с караница.
- Абе казвам ти на кавга е, ще видиш! - продължавала да твърди жена му.
 - Ееее, ама защо бе жено, няма да се караме !
- Защо, защо...Защото сънувах червени ягоди, а сънувам ли червени ягоди това значи че ще се караме - казала Погунайка.
- Е, че какво им е на червените ягоди, ягоди като ягоди що пък трябва да се караме! - продължавал Чурка.
- Абе Чурка, ти чуваш ли какво ти говоря - на кавга ще е и това е!
- Не е на кавга! - заупорствал Чурка
- На кавага Е! - заядосвала се Погунайка
- Не е!
- Е!
- Не
- Да
- Не!
...накрая Погунайка хванала една дървена лъжица и цапардосала Чурка по главата.
- Видя ли бе, че е на кавга, аз като ти казвам, че сънувах червени ягоди...
 Grinning

# 44
  • Мнения: 1 354
Като се замисля...., май още никак не съм викала.

Общи условия

Активация на акаунт