Как бихте реагирали в подобна ситуация?

  • 14 145
  • 202
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 7 947
Имам предвид - ТЯ да му покаже, че може да го напусне, АКО  Peace
Чудно ми е защо вие - като явно сте имали неуспешни опити - смятате - че и при нея ще е същото  newsm78 Това поставяне под общ знаменател на мъжете ми е повече от...несериозно.

# 196
  • Мнения: 1 809
Просто ти показвам  как една си туация винаги може да има два изхода. А ти явно д ържиш да е само твоя - гадния.  Tired
Не,просто ти държиш да се изказваш на всеки пост и то неподготвена!
Исках да кажа на авторката да има едно наум,нищо повече!Да не задълбавам и с друг момент-синдрома на жертвата...А иначе и пожелавам хармония и спокойствие ! Peace

# 197
  • Бургас
  • Мнения: 364
И аз не мисля, че той ще се промени. Именно защото знае, че жената е на практика без избор. Може би ако анеди го изостави за известно време, ще му дойде акъла в главата. Или ако започне да се държи така все едно не би и мигнало окото да го зареже, ако си позволи да я унижава. Явно наистина осъзнава, че се държи недопустимо, но така му е най-приятно и най-лесно да покаже надмощието си.

# 198
  • Мнения: 7 947
Просто ти показвам  как една си туация винаги може да има два изхода. А ти явно д ържиш да е само твоя - гадния.  Tired
Не,просто ти държиш да се изказваш на всеки пост и то неподготвена!Исках да кажа на авторката да има едно наум,нищо повече!Да не задълбавам и с друг момент-синдрома на жертвата...А иначе и пожелавам хармония и спокойствие ! Peace


ОК, аз съм не подготвена, а ти, подготвената - просто отсичаш "...той си е просто човек способен да прояви насилие под всякаква форма!".

# 199
  • Мнения: 1 809
Просто ти показвам  как една си туация винаги може да има два изхода. А ти явно д ържиш да е само твоя - гадния.  Tired
Не,просто ти държиш да се изказваш на всеки пост и то неподготвена!Исках да кажа на авторката да има едно наум,нищо повече!Да не задълбавам и с друг момент-синдрома на жертвата...А иначе и пожелавам хармония и спокойствие ! Peace
ОК, аз съм не подготвена, а ти, подготвената - просто отсичаш "...той си е просто човек способен да прояви насилие под всякаква форма!".
Ами от прочетеното-да!Както и това,че авторката е способна да го оправдава в един момент!

# 200
  • Мнения: 4 569
И аз не мисля, че той ще се промени. Именно защото знае, че жената е на практика без избор. Може би ако анеди го изостави за известно време, ще му дойде акъла в главата. Или ако започне да се държи така все едно не би и мигнало окото да го зареже, ако си позволи да я унижава. Явно наистина осъзнава, че се държи недопустимо, но така му е най-приятно и най-лесно да покаже надмощието си.
...пък тя ще си седи заради децата  Close

# 201
  • Мнения: 201
Дали съм изненадана (неприятно) от отговорите на авторката, предолагам не предствалява никакъв интерес за нея, затова ще си го спестя.
Само ще кажа, че всяка фраза започваща със "Следващият път..." е кауза пердута в подобни ситуации!

# 202
  • София
  • Мнения: 2 483
Авторката е патица като майка ми, която сега си блъска главата над съсипания си живот.

Общи условия

Активация на акаунт