Отговори
# 180
  • Добрич
  • Мнения: 5 452
От няколко дни се замислям сериозно за обкръжението на дъщеря ми и сега като влязох в темата, виждам, че говорите по този въпрос. Прочетох, какво сте писали и ми стана интересно. Моята дъщеричка е трета група и едно дете от градината много лесно я манипулира. Момиченцето се обявило за "Феята на приятелството" и когато му хрумне казва на другите с кого да играят и с кого не. И моето "будаленце", нали не иска да остане без приятелки, изпълнява каквото го карат. В резултат на това преди няколко дни имахме "случка" в танцовата трупа. Говорихме у дома, обяснявахме с баща и и пр. Тя рева, че не иска да остане без приятелки... Вчера госпожата сякаш прочела нашите мисли им казала, че всички са еднакво важни и равни.  Днес съм решила да поговоря с учителката, защото вчера са играли на умрели и припаднали. Shocked Въпросното дете било умряло, две го носели, а другите ровели из гроба. Rolling Eyes Преди известно време играли на духове и едното момиченце се страхувало дълго след това..... Въобще да се чудиш на какви игри играят децата сега в детската градина. Действително родителите обикновено се опитват да предпазят децата си от всичко лошо /това важи и за мен в голяма степен/, но на практика не е възможно. Всяка сутрин като отивам на работа благодаря на ангелите, че обграждат дъщеричката ми в бяла светлина. Определено бих искала да се чувства комфортно и в градината и в училище, но това определено не зависи  от мен. Ясно ми е, че и децата ни ще научат определени уроци и трябва да извървят своя си път, и въпреки това ми се иска да го олекотя, до колкото мога.

# 181
  • Мнения: 65
за Чопра - доколкото разбрах това е цената му за цял семинар, независимо колко хора ще дойдат, съответно ако са около 20 човека може да е под 2500 сумата на човек(разпределено по броя на участниците)

Както винаги, дори и за нещо обикновенно не  даваш конкретен отговор  Tired
Помолих те за линк , черно на бяло а не "доколкото разбрах" , "някой казал"  Tired

По предишния пост бе писал 45000$ сега 2500$  ooooh!


Не ми отговаряй на поста за де не се получи спам  Peace Достатъчно  Stop



Извинете за офа


viivaldii
Peace




информацията ми е от достоверен според мен /и  добре информиран източник/, нямам линк за това. Идеята, която се опитах да обясня е, че той може би работи с фиксирана сума за неговото участие. И в зависимост от хората които се съберат, се дели голямата сума на броя на участниците и се получава по малката.
Извинявам се за причиненото безпокойство Simple Smile

# 182
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Цитат
че той може би работи

Мерси за включването  Peace отново не ми бе полезен 

Това което ме интересува ще го намеря  Grinning



за да не е баш спам една мисъл на Стивън Кинг  Flutter


“— Аз самият имам чувството, че всички ние притежаваме свръхспособности… и те са такава неразделна част от психиката ни, че дори не ги съзнаваме. Тази дарба може би предимно ни предпазва от нещастия и заради това не я забелязваме особено.” (Сблъсък)

# 183
  • Мнения: 620
2500 на човек, не 45000 на човек   Peace  на курсовете на Норбеков за напреднали е същата цена , дори в евро. Значи е по евтин от Кехоу и Норбеков Laughing

# 184
  • Мнения: 65
2500 на човек, не 45000 на човек   Peace  на курсовете на Норбеков за напреднали е същата цена , дори в евро. Значи е по евтин от Кехоу и Норбеков Laughing
  Joy

# 185
  • София
  • Мнения: 6 798
Вокс, много си мек.
Доста по-силни неща ми дойдоха на ум...
 Rolling Eyes
Започвам да се замислям колко са духовни, честно.
Цените на курсовете не трябва ли да са достъпни за всички хора? Или само богопомазаните може да са "Напреднали"?
Напред са явно.
Започва силно да ми прилича на бизнес кръгове цялата работа.

# 186
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
humanis Grinning като знам цените за Фън Шуй курсове , семинари , обучение не ми се виждат толкова ненормални цените  при Чопра и Норбеков  Peace


И нещо меркантилно  Mr. Green от мен, това че не мога за сега да си позволя чанта на LV   Flutterне значи ще спра да харесвам въпросната марка и продуктите и  Wink ...




Klemy , има и евтини курсове Wink евтини чанти ..... има всичко спрямо възможностите ни Simple Smile

# 187
  • София
  • Мнения: 6 798
Ааа, чантата няма нищо общо с курсове за духовно осъвършенстване. Поне според мен.  Peace

# 188
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Ааа, чантата няма нищо общо с курсове за духовно осъвършенстване. Поне според мен.  Peace
Въпреки че не мога да си позволя за момента подобен курс , това не променя мнението ми за Д. Чопра примерно т.е. няма да спра да харесвам трудовете, книгите му  Wink

Така и с LV  Flutter






Започвам да се замислям колко са духовни, честно.
Цените на курсовете не трябва ли да са достъпни за всички хора? Или само богопомазаните може да са "Напреднали"?
Напред са явно.
Започва силно да ми прилича на бизнес кръгове цялата работа.
A nie  тук повечето вс. месец кроим Карти на съкровищата , мечтаем за по-добра платена работа , за собствен дом, печалби от тото  ..... ех все материални неща  Wink Гадост нали  Laughing



Последна редакция: чт, 17 фев 2011, 17:31 от Desss

# 189
  • София
  • Мнения: 6 798
Да, разбирам те.
Но за мен има съществена разлика между двете неща.
Пък и абсолютно същата чанта, може да се вземе на огромно намаление след известно време. А кърсът не вярвам като го преподава 2 години и после да го пусне на 90%.  Whistling Като ще е търговия, да е търговия. Обаче точно тук ми се къса нишката на мен. Но това са си лично мои разбирания, вече се убедих, че за повечето хора не стоят така нещата.

# 190
  • Мнения: 65
Klemy, ако предлагам цена от 0 лв./usd/euro за курс, и да искат не могат да предложат по-ниска цена, и не са конкуренция. И аз смятам че за преподаване на духовно учение не трябва да се вземат пари. Поне от Служителите на Светлината!

Според мен е по-важно с да е с теб Силата, отколкото $$$!
(не че е задължитено двете да се изключват, но не и условие  за преподаване да е "money first")

# 191
  • София
  • Мнения: 3 648
Вокс, може ли накъкав материал за Луна в Рак, че сегабила,а и моята е в Рак и положението е...мани. Може на лични.

# 192
  • Мнения: 65
Луната в Рак е силна - на трон .(тоест това е добре, но зависи и от другите и аспекти)

http://pims.ucoz.net/board/planetite_v_znacite/planetite_v_rak/32-1-0-358

# 193
  • София
  • Мнения: 2 840
Ама, моля ви се, дами и господа, съвсем нормално е курсовете за напреднали да са скъпи. Че то, ако сте НАПРЕДНАЛИ, значи сте изчели всички книги, приложили сте практиките и съответно вече сте в състояние на завидно финансово благополучие. Иначе не сте напреднали, има още да учите, да натрупате кинти и тогава да се цопнете на такъв семинар, където да се запознаете с гуруто лично и лично да ви стане консултант срещу още по-голяма сума.
Тук си говорим за пари, нима някой не го е разбрал???

# 194
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120


Според мен е по-важно с да е с теб Силата, отколкото $$$!
(не че е задължитено двете да се изключват, но не и условие  за преподаване да е "money first")

Материалното и духовното за мен са свързани  Peace
Живеем в матерялен свят все пак .... като се душата ми се възнесе от тялото тагава ще кажа  Adiós  Wink на матерялното  Grinning



КЛОНКА Peace

хайде ти си Laughing

Общи условия

Активация на акаунт