ДЪРВЕНИ щори от къде ?

  • 5 311
  • 33
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 4 397
От Арексим  Peace

# 31
  • Мнения: 383
http://www.cambera-bg.com/
те ни правиха дограмата и сме доволни, правихме и външни врати там имаме забележки. Май силната им страна е дограмата, при вратите имат проблем , който е комплексен , защото работят и със Солид който не искам да ги коментирам колко са зле.
Здравейте, подновявам темата, защото се интересувам от дървени щори и дограма.
kimbolina, би ли споделила дали си доволна от дървената дограма като шумоизолация (за колко децибела беше офертата, ако си спомняш случайно Whistling)?
Към имащите външни хоризонтални щори: къде се пробива, за да се монтира управлението на щорите в помещението? Белите дървени външни щори често ли се налага да се чистят?
И последно: за София кои фирми бихте препоръчали към днешна дата: Камакс, Арексим...?

# 32
  • София
  • Мнения: 4 397
Да доволна съм и от дограмата и от щорите. Не знам за децибели , даже за първи път чувам , ако има то мъж ми е запознат,  утре мога да го питам , че сега вече спи.
С две ръце гласувам за Арексим, три дни преди да ми свърши гаранцията им се обадих за изсветляване на едните ламели и без проблем взеха всичките щори / по скоро аз ги занесох/ и смениха абсолютно всичко без никакъв пробелем.

# 33
  • Мнения: 383
Да доволна съм и от дограмата и от щорите. Не знам за децибели , даже за първи път чувам , ако има то мъж ми е запознат,  утре мога да го питам , че сега вече спи.
С две ръце гласувам за Арексим, три дни преди да ми свърши гаранцията им се обадих за изсветляване на едните ламели и без проблем взеха всичките щори / по скоро аз ги занесох/ и смениха абсолютно всичко без никакъв пробелем.
kimbolina, благодаря за отговора!  Hug
А някой да има външни хоризонтални щори? Изолират ли от шума? Как се управляват - при механичните си представям някакво лостче, което преминава през касата..? Моля, някой който има такива да сподели...  Praynig

Общи условия

Активация на акаунт