Препарати за съдомиялна - 3 част

  • 76 796
  • 738
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 069
Хайде и тук да питам: таблетка "всичко в 1" къде я слагате? На кутията пише да се постави в дозатора, а в книжката на машината пише да се слага в кошничката. Не знам кое да спазя!!!

# 16
  • Мнения: 15 379
Хайде и тук да питам: таблетка "всичко в 1" къде я слагате? На кутията пише да се постави в дозатора, а в книжката на машината пише да се слага в кошничката. Не знам кое да спазя!!!

Таблета, прах, гел - поставят се винаги и единствено в дозатора за препарат на миялната машина.

# 17
  • Мнения: 6
Аз ползвам прах на Кларо - много съм доволна . И не е скъп - около 18лв. е за 3 кг.

# 18
  • София
  • Мнения: 1 735
цоп и аз в темичката!
Таблетките Фрешактив са хубави,вършат работа,но не са и нещо кой знае какво.Всъщност на мен почти всички са ми еднакви и резултата е много добър.Вземала съм и евтини и скъпи.Солта на медикс също става.И аз съм взела тази от лидл,пък да видим като я отворя какво ще излезе-едра или ситна.

# 19
  • Мнения: 15 379
Едрината на солта, аз я разбирам още в магазина. Като раздрусам кутията и си проличава по дрънкането на кристалите вътре. Ако е едра се чува по-яко почукване по стените на кутията. Засега затова съм се спряла на Калгонит-ската. Че нещо Грюн Грийн премиум не я намирам.

# 20
  • Мнения: 1 069
Sourcherry, благодаря! И все пак не разбирам тогава за какво е тази малка кошничка?

# 21
  • Мнения: 15 379
Явно изоставам...
Каква е тази малка кошничка?

# 22
  • Мнения: 1 069
Малка кошничка, колкото да побере една таблетка. Закачва се на горната кошница за прибори и виси от там. Ще се пробвам със снимки, ако не се разбира обяснението ми Simple Smile

# 23
  • Мнения: 15 379
Разбрах те идеално Peace.
Предполагам има и камера за дозиране на гел или прах?
Пробвай и двата варианта. Вероятно кошничката е един вид като превенция за постепенното и напълно разтваряне на таблетата. За таблети като Куантум ще да е полезна.

# 24
  • Мнения: 1 069
Да, и аз така реших.
Пуснах я в дозатора за начало.
Много мерси   bouquet

# 25
  • Мнения: 803
Да се запиша или да не се запиша Hug
Много препарат ползвате момичета! Мно-го! Пък и сладкодумни - кога изписахте оназ тема, бре!
Да не спамя, какво да напиша за трета част newsm78. Хубавите препарати са тез, от които сте доволни. Ако пък са паснали на машината, на любимата програма, ако са екологични, икономични и не са скъпи, са перфектните!

# 26
  • Мнения: 15 379
Добре дошъл, приятелю Hug!
Тайничко се надявах, че няма да пропуснеш тази темичка и ще се включиш на сладка приказка Hug.

# 27
  • Поморие
  • Мнения: 162
 Partyи аз тук

# 28
  • Мнения: 1 149
Някъде четох,че вместо течност за изплакване се слага оцет Rolling Eyes
Било по-безвредно,а за машината дали е така newsm78

# 29
  • Мнения: 15 379
За да е най-безвредно, не слагай течност за изплакване или си купи биоразградима Грюн Грийн или друга подобна.

Общи условия

Активация на акаунт