Препарати за съдомиялна - 3 част

  • 76 845
  • 738
  •   1
Отговори
# 705
# 706
  • Мнения: 15 379
Много си лаконичен, а пък аз любопитна Laughing.

# 707
  • Мнения: 78
Аз мислех,че Сомат са добри,вече не мисля така. Повече няма да вземам от тях.

А кое обърна мнението ти за тях? питам не за друго, а защото скоро ще купувам миялната, което означава, че още нямам опит с препаратите за нея, а само съм чувала и чела,  и сега събирам мнения за след няколко дена. Hug

...както обичам да казвам..."красотата е в очите на гледащия".. но все пак опита не е за подценяване Heart Eyes

Попрецака ми се миялната,а и приборите от агресивни препарати.
Преди избирах таблетките по цената,сега имам един куп таблетки и може да остана без миялна,вземи нещо препоръчано-Грю Грийн например,заслужава да платиш доставката от онлайн магазин за тях.

Благодаря ти много за откровената информация  newsm10

# 708
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
И мен ме зачовърка любопитството.
Аз пък не съм имала проблеми със Сомат, дори основно тях ползвам - гелът им най-обикновеният ми е най-добре - цена/качество/икономичност.

# 709
  • Мнения: 116
Доста са намалили всички продукти на Финиш в Метро.-брошурата гледах Peace

# 710
  • Мнения: 506
Финиш не стават за нищо!

# 711
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Е, рече и отсече. За нас остава да гадаем защо.

Аз пък ще те репликирам - близо от година съм с таблетките им и съм доволна.

# 712
  • Мнения: 506
Ами писала съм по-назад, All in 1 ,купени преди година от подобна промоция в Метро- е , не се разтварят добре , дори и при най-дългата програма с доп. налягане на водата - остават едни такива прашинки,които се виждат най-добре по стъклените чаши.

# 713
  • Мнения: X
и аз съм мн. доволна от финиша all in 1, взех ги преди около месец в промоцията, никакви проблеми а цената беше супер.
bgroza може би си зависи от машината.

# 714
  • Мнения: 506
Само с All in 1се получава така , не е от машината. Досега съм пробвала почти всички видове хапчета по Бг магазините. Може да била калпава партида.

# 715
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Предполагам имаш предвид промоцията им през лятото на 2011 г., когато ги бяха пуснали 80/100/120 таблетки за 22 лева, нали? Взех си тогава точно от тази партида.

В момента още съм с тях. При мен се получават тези песъчинки единствено, когато претоваря машината и не успее да изплакне съдовете добре.

# 716
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
И при мен понякога се случва това с песъчинките. При всякакви препарати е било. Не съм обърнала внимание дали е от претоварване.
От Финиш и аз имам горчив опит - от прах с лимон. От тогава им избягвам всичките продукти.
За Бинго таблетките искам да си върна думите, че ги оплюх малко по-назад. Добре се държат, даже много добре. Просто в началото нещо не е било друго наред и не ми харесаха, сега се справят отлично.

# 717
  • Мнения: 506
Точно тази промоция "хванах". Получават се песъчинките, независимо колко е пълна машината , дори и с 1/2 хапче. С други хапчета нямам този проблем.

# 718
  • Мнения: 176
Finish и Somat ги избягвам , защото забелязах, че при тях важи същотото както при праховете за пране. Произвеждат се за източния пазар. Според мен Finish e силна марка, но купено отвън. Във веригите се зареждат основно полски или турски.

# 719
  • Мнения: 506
енито , точно така! Полакомих се заради промоцията, макар да  бях с ясното съзнание, че са по-ниско качество и няма да са като тези в зап. европа. И това се отнася за ВСИЧКИ продукти , които се правят за изт. европа- хранителни и нехранителни.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт