Монодиета 2 част

  • 44 888
  • 731
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 41
здравеите моми4ета,от днес запо4вам борбата,днес и утре сам само на варени картоф4ета.стискаите палци и много минус4ета на вси4ки Hug

# 706
  • Мнения: 0
glezla89 видях че си писала ,че искаш да свалиш 6 кг .Ако може да държиш на малко храна опитай диетата на Боряна.Миналата година я правих с малки пререшения ,издържах 9 дни и свалих 6 -7кг Успех пожелавам на всичкии . И аз пак ще започна диета но незнам още каква напоследък съм много несериозна  #Cussing out #Cussing out

# 707
  • Мнения: 41
sunika здравеи,ре6их да не правя другата диета,а тази на боряна за която ме посаветва,ако сваля тези килограми за които говори6 6те сам предоволна newsm68.извинете ме за тапия вапрос,но таи като досега никога несам правила диети  Embarassed......та искам да попитам казва6 4е за около 9 дни си свалила 7кг,нали диетата е за 5 дни,това зна4и ли 4е мога да я направя два поредни пати об6то 10 дни,охх много се обяснявам маи,извинете ме,но искам като 6те правя диета да я правя както трябва. Hug

# 708
  • Мнения: 0
Да мила първите 5 дни се повтарят . Пии повечко вода защото може да почувстваш главоболие.Аз понеже не обичам месо го заменях с плодове.И когато прегладнявах хапвах по 1-2 даже до 3 ябълки на ден  Grinning Така че успех ти пожелавам ,а щом не си спазвала диети преди не си имала проблеми с теглото и бързо ще се отървеш от килцата.Успех ще следя до къде си стигнала  Hug

# 709
  • Мнения: 41
suniкa,много ти благодаря страхотна си,мерси и за саветите и за куража,6те я направя два пати по 5 дни пак дано има резултат Hug  bouquet,страхотни сте моми4ета  bouquet

# 710
  • Мнения: 4 350
днес и аз минах на нея.
чакат ме картофите.
умувах м/у 24-дневната и тази бързата,но искам бързо да махна няколко допълнително трупнати кг от нерви..
после ще продължа с 24-дневната..
glezla89,хайде заедно!от колко кг започваш?

# 711
  • Мнения: 41
ina15 Hug,хаиде така имам о6те пове4е стимул Whistling,аз запо4вам от утре Peace,утре 6те кажа сас сигурност колко кг сам,за6тото утре 6те се сдобия с кантар Peace,но мисля 4е сам около 56,57 незнам.успех ин4е утре сам на кисело млекце Hug

# 712
  • Мнения: 4 350
и аз утре на кисело тогава.та да се черпим взаимно.
и аз съм около тези кг около 55,но май от горе,че нищо не ми става.искам поне 52.

# 713
  • Мнения: 41
аз се надявам да ги докарам 50 пак 6те видим,дано Praynig

# 714
  • Мнения: 4 350
колко си висока?ако 89 е година на раждане,ти бързо ще ги свалиш,но баба ти(аз)ще се мъча..

# 715
  • София
  • Мнения: 807
Добро утро! Hug
glezla89 Hug добре дошла и успех!  bouquet
ina15 Hug и при мен нещата стават по-бавно. Стискам ти палци с диетата!  bouquet
Тази сутрин осъмнах с -500 гр! Време беше! Laughing Продължавам на кюфтета и салата.  chef
Аз ли си внушавам, или всеки път на диетата става по-бавно, по-плавно и като че ли по-трудно свалянето?! newsm78
Хубав и успешен ден! Поздрави на всички! Hug

# 716
  • София
  • Мнения: 2 850
Аз ли си внушавам, или всеки път на диетата става по-бавно, по-плавно и като че ли по-трудно свалянето?! newsm78
Хубав и успешен ден! Поздрави на всички! Hug

Според мен организмът свиква с конкретната диета и вече не й реагира адекватно.

# 717
  • Мнения: 41
snow4e благодаря Hug  bouquet.ин4е да 89 сам,а ина4е сам висока 1,60 и сам сигурна 4е неси баба ми smile3534,а ти колко си висока?

# 718
  • Мнения: 4 350
1,70.79г.съм.как да не съм ти баба? Hug

# 719
  • Мнения: 41
неси несиии,  love001,ектра си баба ми била Joy,как варви днес хапва6 ли млекце,на мен не6то ми е трудно с водата насилвам се да пия пове4ко ма едвааа,наблягам на прясно исцедени сок4ета Hug

Общи условия

Активация на акаунт