Монодиета 2 част

  • 44 870
  • 731
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 4 346
глътка не съм пила още.. Embarassed
сега слагам кипяща ароматна вода..
млякото го оставям за вечерта,че аз тогава умирам от глад и вия с/у луната..

# 721
  • Мнения: 41
каква е тая вода?

# 722
  • Мнения: 4 346
вряла вода за чай,ароматизирана с пакетче за чай...

# 723
  • Мнения: 41
аааааа много сам зле Laughing,аз не оби4ам 4аи наблягам на кафето,ма го пия с мед та нз маи докато правя диетата трябва да се простя с него Sad

# 724
  • Мнения: 4 346
и аз обичам кафето с мед.и не се лишавам от това удоволствие..
още и него не съм пила,но май ще атакувам кафемашината.

# 725
  • Мнения: 41
аиде тогава да пием по кафенце Hug

# 726
  • София
  • Мнения: 807
Предстои скоро да пуснем нова тема. Някой сеща ли се за нещо, което да бъде добавено в първата страница? Някоя друга диета, която не е включена?

Изнамерих и диетата на Боряна, ще я включим.

Последна редакция: пт, 13 май 2011, 14:36 от Snow4eva

# 727
  • Мнения: 0
Snow4e,диетата на Боряна я има вече на първата страница.Да не я бъркаш или е друга Боряна ?
Поздравления за минуса!
Ей,момичета трябва да се пие вода!!!Насила се наливайте,ама пийте,после се свиква и дори организма си я иска Simple Smile
Петък 13 е,внимавайте с яденето,да не се изкушавате от нережимности,ще ви заседне в гърлото да знайте Joy Joy Joy
 Hug

# 728
  • Мнения: 4 346
да,има я,тази,която я писах е нейна и още един път се повтаря..
в една друга тема siwila е дала това(изглежда ми моно):
За 7 дни отслабнах 10-11кг - но това беше целта.Да се нормализира функцията на сърцето и да спадне кръвната захар.През тези 7 дни изяждах по 1 плод, 200гр.кис.мляко обезмаслено,варени броколи и карфиол и салати от листни зеленчуци с репички и краставици.Без сол и зехтин.Лим.сок - колкото желаеш.Така се храних тези дни и победих смъртта.И много,много ходене-не тичане,не други гимнастики.Ходиш,почиваш и продължаваш напред.Това се случи с мен.
и в темата с овес.ядки срещнах това:
Както бях обещала ще напиша диетата - изрових я от стария тефтер.Пробвана е от много хора и винаги дава резултат като след нея дълго време не се качват килограмите
Прави се четири дни като се яде по час
7,00ч - кафе + чаша вода
9,00ч 1 твърдо сварено яйце
11,00ч1 портокал +1 чаша вода
13,00ч. кафе+ 1 чаша вода
15,00ч 100гр. кашкавал  това е за първия и третия ден  , а пък втория и четвъртия се сменя кашкавала с 100гр шунка
17,00ч 1портокал
19,00  - 1чаша бяло сухо вино - това е за първия и третия ден , а за втория и четвъртия - 200гр. кисело мляко
След този час вече нищо не се яде - само може вода
Вода може да пиете и повече стига да ви се пие.
Аз не пия по принцип алкохол и затова бяло вино не съм пила и затова и четирите дена си ядях кисело мляко. тази диета ми я каза една позната която беше свалила доста килограми с нея.Правеше я през седмица.
автор-petq_h

Последна редакция: пт, 13 май 2011, 15:36 от ina15

# 729
  • Мнения: 7 759

няколко пъти се повтаря  Twisted Evil

# 730
  • София
  • Мнения: 807
Благодаря ви момичета! Hug
ina15 и двете диети ги слагам на първа
Herzen, на Боряна се повтаря няколко пъти, така ли?
Кажете кое да махнем? - под чие име? - не искам да махна нещо, което да не се окаже излишно
NoraM е права за водата! Пийте вода!  Grinning

# 731
  • София
  • Мнения: 807
Заповядайте в новата тема:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=583561.new#new

Пуснах я, понеже след малко ще тръгвам, а уикенда тяма да съм тук и за да не се създаде дискомфорт. На добър час!   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт