Монодиета 2 част

  • 44 886
  • 731
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 221
Ивелина Колевата  Hug  аз лично си слагам на салатата малко сол,зехтин и оцет.И изобщо си слагам подправки в  храната ,но по-малко.
Карфиолът на фурна не стана лош,обаче от този чесън ме заболя стомахът и го зарязах.

# 691
  • София
  • Мнения: 807
Здравейте, момичета! Hug
Пак съм тук за нови 24 дни! Laughing
МоРсКа СиРеНа  Hug Както казваш, връщането на килата и най-страшното и най-често случващото се. Напоследък се поотпуснах малко и понаваксах част от последните смъкнати килца. Но от днес се организираме 4 мацки от офиса и ще си имам стабилна компания за минимум 3 седмици  Laughing
Ивелина Колева  Hug и аз овкусявам салатата с малко зехтин, балсамов оцет и подправки, малко сол /наскоро купих хималайска и ми харесва/. Относно подсладителя - мисля, че може.
wackamotto Hug може би е удачно наистина да наблегнеш на тренировките и на здравословно хранене с протеини и зеленчуци.
Aisha  Hug
glezla89  Hug добре дошла! Тази не съм я правила и не знам дали 9 кг. ще съ резултатът. Аз бих прогнозирала 5.5 - 6 със сигурност. Стискам ти палци!  bouquet
Много сме и за да не пропусна някого - на всички Hug
Хубав ден!   Nature Sun With Face

# 692
  • Мнения: 7 790
Днес съм на зеленчуци.Може ли някой да ми каже дали мога да си правя салати и да ги овкусявам или трябва да са само зеленчуците
 Rolling Eyes

и аз си слагам сол и зехтин на салатите,
особено след едно зеле, което го хрупках на листа
и стомаха ми се чудеше какво да го прави........
и във фурната да ги правя, и там слагам мазнина

ако искаш добри резултати, наблегни на зелените салати и краставиците,
за подсладителя - по-добре се научи да пиеш кафето чисто - ще откриеш,
че има чудесен различен вкус и ще пропуснеш една отрова

лесна е диетката и хубаво се сваля с нея, успех ти пожелавам   bouquet

Snow4eva и на теб успех с новата врътка  Heart Eyes

# 693
  • Мнения: 41
snow4eva благодаря ти за отговора,много си мила  bouquet Hug

# 694
  • Мнения: 0
Благодаря ви за отговорите ,момичета Simple Smile
Аз кафето си го пия чинто ,но на чая слагам подсладител. Малко ми е трудно да изпия 2 л вода но се старая. За късмет кантара ни се развали и сега ще се претегля като завърша диетата.
 Mr. Green
Хубав ден на всички

# 695
  • Мнения: 0
Добър ден!
За всички,които ме помнят-не ме питайте къде бях,какво ядах,колко изядох,колко кила съм и как се чувствам в момента #Cussing out
Пак идвам при вас,да видим ква ще я овапцам този път Sunglasses

# 696
  • София
  • Мнения: 807
Добро утро! Hug
Първият спагетен ден мина успешно, но не успях тази сутрин да се премеря. Утре - със сигурност ще го направя.
NoraM  Hug Колко се радвам да те видя!  bouquet Мдааа.... изминали са почти месец и половина от последното ти появяване... Аз от вчера съм пак тук за нови 24 дни, така че скачай смело! Важното е да не спираме да се борим и да се побеждаваме Laughing bouquet
Herzen Hug glezla89  Hug Ивелина Колева  Hug И на всички  Hug
... и успешен ден!  Grinning

# 697
  • Мнения: 0
Snow4e,мислих и аз да я направя тази 24-дневната,но нямам спагети у дома.А тези Barilla ги няма в кварталния магазин...на дневен ред са ...
Днес ще карам на печена скумрия.Стискайте ми палци,първите дни са ми най-трудни!

# 698
  • София
  • Мнения: 807
NoraM  Hug може и да не са точно този вид. Аз също сега нямах от тях и имах на Мелиса. Това не е проблемът, важното е да са хубави спагети, и сосът да е само с домати /може и готов, от консерва, аз го правя с глава лук задушен, люсвам 1 консерва сос за спагети, ври 10-тина минути и е само това. Правила съм го и с консерва от млени домати с магданоз - всякак става. Въпросът е принципът - да е с доматен сос, а не с кайма, кашкавали, пармезани и подобни.
При 24-дневната моят резултат в повечето случаи е бил 4.5 - 5 кг.
Всъщност - първият път 5, вторият 4.5, третият път 4.00 кг. Сега ще е четвърти път. Ще видим този път колко. Надявам се да не е 3.5  Joy
Какво си измислила за другите дни? Стискам палци!   bouquet

# 699
  • Мнения: 0
 Laughing Ха ,дано да не е 3,5 кг ! Joy
Аз значи съм се подвела относно спагетите,защото съм останала с впечатление,че Barilla са пълнозърнести!И откъде така ми е дошло на ума ,незнам Rolling Eyes
То значи може и макарони,все тая,няква паста да е...Хайде от утре ще опитам да я започна 24- дневната!

# 700
  • София
  • Мнения: 807
Барила са от твърда пшеница. Мисля, че бях купувала и пълнозърнести, те са на по-висока цена и са доста по-тъмни на цвят.
Значи... мисля си, че няма голямо значение, хубаво е да са такива - ако не - каквито има, ефектът ще е .. същият.
Хайде утре със спагети!  Laughing Не знам дали ти споменах, че аз напоследък първите 2 дни ги правя 2 дни само спагети /вместо втория ден да е оризов - така също става/. Може и ориз - както си е, но на мен за да не ми остават от спагетите, ги ям двата дни.
Хубава вечер! Hug

# 701
  • Мнения: 0
Ей направо ме зарибихте и мен с тези спагети. И аз ще я пробвам тази 24-ри дневна диета ,като приключа със сегашната. НО вие по колко спагети и ориз ядете? НИкаде не пише грамажа за консумация.

# 702
  • Мнения: 4 350
и аз май ще съм от зарибените..
още не мога да се спра след празниците..
успех на всички!

# 703
  • Мнения: 0
Ивелина Колева, аз следмалко ги слагам да ги варя моите-малко по-малко от половин пакет за обяд и вечеря Simple Smile Сосът ще го правя от домашно консервирани домати,малко ще ги посгъстя на котлона и айде бум в спагетите.Незнам като изтинат довечера на какво ще приличат,щото ги обичам да са току що направени...ама каквито са,не ми се занимава на 2 пъти да ги варя Embarassed
А пък за ориза - по една нормална порцийка за обяд и вечеря,няма точно определено количество,но не бива и да се прикалява,дет се вика да се наядеш като прасе  Naughty
Snow4e,как вървят работите ?

# 704
  • София
  • Мнения: 807
Добро утро!  Hug
Snow4e,как вървят работите ?
Ох... не вървят както съм свикнала. Вторият ден мина, а нямам помръдване. Вярно, че вчера вечерта похапнах малко повече отколкото трябваше, може и затова да е...
Нищо, продължаваме нататък - кюфтета със салата - 3 дни.  Sunglasses
Ивелина Колева  Hug както ти е казала Нора - трябва да са нормални порции, да не си гладна, но и да не се прекалява.
ina15  Hug
Хубав ден на всички!  Hug

Общи условия

Активация на акаунт