Пролет идва, то е факт, а АПРИЛ пристига малкият юнак! - Тема 16

  • 26 309
  • 720
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 139
И аз да се разпиша на първите странички.чудесно оформление,а и песничката е супер.Браво Диди  bouquet

# 16
  • España (Плевен)
  • Мнения: 862
Да се запиша и аз...
 Hug Hug  Диди темата е направена много добре. Поздравления.   bouquet  bouquet  bouquet

# 17
  • Мнения: 10
Мами-сладурани, радвам се, че ви харесва  Hug Дано моята шаренийка ви е усмихнала поне веднъж  Laughing Вече водим мартенки с 3 теми, просто сте едни НЕВЕРОЯТНИ писателки! Толкова полезна информация събрана накуп не може да има никъде другаде. Благодаря ви за споделеното, особено на мамите с опит! Няма нищо по-ценно от "не питай старило, а питай патило"!  Hug Hug Hug

Редакция: Пропуснах да кажа, че с този размах - тема за седмица, вече може да мислим за заглавия с баба Марта в тях  Joy

Последна редакция: вт, 22 фев 2011, 20:35 от LadyDiDi

# 18
  • Мнения: 9
И аз тук. Благодарим за новата тема, която е чудесна както винаги. Утре съм на консултация и ще пиша повече, че съм се развихрила в кухнята  Laughing

# 19
# 20
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 465
Да се запиша и аз в новата темичка! Диди, прекрасна е!   bouquet

Ето предложения за мартенско заглавие!

Баба Марта бързала и на Априлчето мартеничка вързала!
С мартенички бели и червени, чакаме Априлчета засмени!


# 21
  • Мнения: 77
Диди, страхотна тема! Създава толкова много настроение...Дано до края за всички нас, всичко е пъстро и цветно, красиво и безпроблемно!

# 22
  • Мнения: 0
 Hug Hug HugЗапис и от мен.Много свежарска темичка а песничката ме върна назад във времето а пък и дъщеря ми много я харесва. Laughing Laughing Laughing

# 23
  • Мнения: 1 259
Едно записче, докато сме на втора страничка и се връщам да дочета старата!!!

# 24
  • Мнения: 7
Страхотна тема-цветна,нежна,заредена с позитивизъм  Hug Hug Hug
Диди  Поздравления   bouquet

# 25
  • Сопот, Пловдив
  • Мнения: 1 016
Ей, Диди, страхотна тема, цветничка, усмихната, много ми хареса! Специални поздрави!  Hug Hug  bouquet

# 26
  • Мнения: 845
Февруари още не е свършил, а мартенските бебета половината дошли Simple Smile Май трябва да се приготвяме вече.... Heart Eyes

# 27
  • Мнения: 1 440
Ехааа..... темичката е страхотна....толкова цветна и нежна....браво, Диди!!!

Аз вече съм си у дома, изписаха ме сутринта и цял ден си кротувам на дивана, а мъжът ми само ме обгрижва, готви, пусна пералня и сушилня, нахрани, изкъпа и приспа каката и сега ще гледаме тв заедно...толкова ми е мил и грижовен и ми е ужасно неудобно да лежа като принцеса Blush

За Дева Мария - чувствата ми са смесени, от една страна ново, модерно, общите части са много уютни, стаите са хубави, леглата - функционални, има удобства и винаги можеш да викнеш сестрата (която идва буквално за секунди). Има "румсървис" от кафето на партера, иначе 3 пъти на ден носят храна (първо,второ, трето и вода) в едни пластмасови кутии. Сестрите и чистачките минават доста често, лекарите - 2 пъти на ден.
От друга страна - хигиената за такава болница е доста занижена, банята беше доста мърлява и явно непочиствана системно, подът в стаята също - на петна, мръсен, с косми. Чистачката само минава с парцал и всичко се замазва. Гърнето и мивката бяха мръсни. Нямаше достатъчно хавлии за всички. Храната не ми допадна много (сух ориз, сухи меса, еднообразно, салатите бяха вкусни обаче). От лекарите не познавах никого, но и никой не остави някакво силно впечатление или доверие у мен. Не дават почти никаква информация как вървят нещата, изследванията, прогнози...Само една акушерка ми допадна, млада и много отзивчива.

За спането в една стая - каката спа при нас до 2,5 години и после хоп..от една вечер я отделих сама в детската й...но предполагам това зависи основно от детето Peace

Козметиката на Чико ползвах докато станем на годинка и съм много доволно....сега пак мисля такава да си взема.

От мен толкова, че ще се опъвам хоризонтално пак...Лека вечер на коремчетата Joy

# 28
  • Мнения: 5
Оле чак сега гледах клипчето на 1ва страничка!Просто е уникално!Браво!

# 29
  • Бургас
  • Мнения: 458
Аз писах,писах ама нещо не се публикува.
Закъсах го нещо с кръвното и 5 дни си отлежах в болницата,но днес вече съм си в къщи.
Аз реших,че ще раждам във Окръжна.Определено всичко се е променилио.Отношението е супер всички са много мили от санитарките до лекарите ,сравнително чисто е,но просто базата е стара.
По 3пъти на ден минават визитация отделно като си тръгват лекарите пак наминават,запис на тонове кръвно и изобщо за каквото помолиш акушерките го получаваш.

Отделно аз докато бях там дойдоха две момичета от Девата с масивни кръвоизливи върнати от там понеже неможели да реагират по спешност.

Общи условия

Активация на акаунт