Парфюмни размисли и страсти - 96

  • 38 900
  • 736
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 2 447
Джил не ми легна на сърце,първо се сдобих с проба,после с бутилка,почти веднага я размених,после с отливка и тя си замина,лепва ми,попива и изчезва,не ме радва,друго си е Галианото. Crazy

Атти,чудя се тогава защо се търсят тогава най-много отровите по сайтовете и търговете стигат баснословни суми,къде ги носят тези парфюми,защо не ни ги оставят на нас 'простакесите' Thinking

пп.Денси, Peace точно него се чудя дали да забърша сега или да оставя за есента и сега да си взема нещо по-ефирно,някоя розичка,пак Монтал де Wink

# 151
  • София
  • Мнения: 5 658
Атти,чудя се тогава защо се търсят тогава най-много отровите по сайтовете и търговете стигат баснословни суми,къде ги носят тези парфюми,защо не ни ги оставят на нас 'простакесите' Thinking
Ми щото и там са плъзнали такива "простакеси" като нас (пък и ние сериозно се включваме  Mr. Green ). Пък мол-мацките винаги могат да си напазаруват "последния на еди-кой-си" директно от най-близкия голям магазин, не е нужно да бидват, да залагат снайпери и да дебнат по нощите  Laughing

# 152
  • USA, Steak State
  • Мнения: 2 480
Цитат
И аз бях много изненадана да разбера, че в Англия например, може би и в другите чужбини се смята за ужасно невъзпитано и признак на ниска култура и лош вкус околните да забележат парфюма ти.

Аз съм хипер невъзпитана и страшна простакеса значи.  Mr. Green Не само ми забелязват ароматите, но и ме спират да ме питат с какво съм се Омазала.  Mr. Green

# 153
  • София
  • Мнения: 5 658
 Joy Joy Joy
То затова тук сме се събрали, като в изолатор, такива хиперски  Mr. Green
 Hug

Помня, че Натали беше писала подобни неща и за германките - имат, купуват, но не ползват или ползват нещо съвсеееем незабележимо, а иначе трупат сериозни колекции, именно с колекционерска цел. Което пък изобщо не го разбирам, колекция - да, ама да си седи само така заради бройката и името без да се ползва... за чий?

# 154
  • Мнения: 326
 Sweet Oriental Dream Montale не го знам,но звучи интересно, бадеми,мед и роза. Обожавам всичко сладко,което има ванилия, бадем, мед или тонка боб (tonka bean).
 
 А,още нещо от лекцията на моята дружка,страхотни лафове пуска понякога. Моите парфюми били не само просташки, но и "за вампирки".  Mr. Green Вкусове всякакви. Аз например никога не бих си купила Escada- Tropical Punch,а има жени,на които е любим.

# 155
  • Мнения: 2 447
Вие представяте ли си,ако трябва да ползвате наличните парфюми,така че да не бъдат забелязани,защо тогава да го слагаме този аромат и за колко поколения напред ще има доволно Laughing

Изолатор,изолатор,ама ходим по улиците Mr. Green

Колко ли кръвчица сме изпили Joy

М дааааа,забравих за колекциите,нали съм прост консуматор. Wink

# 156
  • Мнения: 0


 Става въпрос за парфюми само. Аз предпочитам , Dolce Vita, Angel, Samsara, Poison, Tresor, Dune, Amarige

[/quote]

МММММмммммммммммм все мои любимци

# 157
  • София
  • Мнения: 32
И то к"во илиза , че тук  сме се събрали най-задръстените и  парфюмно непросветени "вампирки" Joy rotfImao rotfImbo
Дали не трябва да сменим името на темата newsm78  hahaha
Бубс, не съм сигурна , че Джил ще ти допадне newsm78  Уж от проба ми хареса и си го взех, но  бързичко се разделих с него Blush

# 158
  • Мнения: 60
За идващата пролет си избрах Love in White,имах едно забутано виалче,което преоткрих Heart Eyes

От цветните аромати харесвам:Мис Бушерон,Weekend Burberry,Jasmin Noir,Pure poison,Aqua Allegoria Tiare mimosa,J.Galliano edt,Eaudemoiselle Givenchy,Cherry Blossom L'occitane,Vera Wang Sheer veil..


Ау и я разкажи моля те какво точно смята за подходящо, фешън, да носиш ти, твоята приятелка? Стана ми наистина любопитно. Hug



 Става въпрос за парфюми само. Аз предпочитам Red Door, Lou Lou, Dolce Vita, Angel, Samsara, Poison, Tresor, Dune, Amarige
 Тя каза,че това са едва ли не "просташки" парфюми,и елегантните жени носят леки ефирни и ненатрапчиви парфюми като например Булгари, Бърбъри, Ескада, по-леки и цветни,а не като моите ориенталски тежки и "бабешки"
 
И сигурно все най популярните и най-новите издания на въпросните марки Flutter

Просташки парфюм-не бих се изказала така.Гаден,ужасен,евтин-да,но просташки..  Thinking
Наскоро си поръчвах пръстен, показах картинка на продавачката,но тя ме отряза с думите-това е много просташки пръстен,ние не правим такива(ставаше дума за начина на слагане на камъните)Не ми се връзва определението "просташки" и в двата случая.А може и само аз да съм така.

Последна редакция: ср, 02 мар 2011, 01:34 от Кекерица

# 159
  • София
  • Мнения: 849
аз отивам най-просташки да се полея с Нарцисо ЕДТ и отивам да тровя народа в офиса  Blush

Денс  Heart Eyes, ЕДП и муск наистина седят много близо до кожата.. ЕДТ е нахалник, има не шлейф, ами направо газова камера  Mr. Green но много хора намират началото за твърде остро и непоносимо  ooooh! аз лично го намирам прекрасно и именно заради него предпочитам ЕДТ пред ЕДП  Hug но свят широк, хора всякакви  Laughing ние тук както стана ясно сме се събрали най-видните простакеси на България  hahaha hahaha hahaha

ПП. Аттинка, идея за следваща тема - най-просташкия парфюм, който сте носили  Crazy

# 160
  • Мнения: 36 101
Бубс, не съм сигурна , че Джил ще ти допадне newsm78  Уж от проба ми хареса и си го взех, но  бързичко се разделих с него Blush

изпръсках една отливка и май ще се разберем с него  Wink
пък ако не стане, ще се разделяме  Laughing

# 161
  • Мнения: 293
За който се интересува от мнението на околните, да, наистина никой не харесва "бабички"  Mr. Green

Моят мъж пък направо ми забрани да се пръскам с подобни аромати. Той пък никак не знае кой парфюм е модерен, кой е по-стар. Дори се е изказвал подигравателно как мога да се напръскам с парфюм и да мириша на баба му  hahaha

И честно казано най-важно ми е неговото мнение, ако го отблъсква собствената му жена с миризма, цялата парфюма мания губи смисъл  Heart Eyes

Но е доста глупаво да се съди човек по парфюма, който ползва.

# 162
  • София
  • Мнения: 5 658
ПП. Аттинка, идея за следваща тема - най-просташкия парфюм, който сте носили  Crazy
Ели  Hug опасявам се преекспонирането на тази вътрешнозаводска смешка до цяла тема да не прерасне в нещо по-сериозно и неприятно. Преди 2 години темата се раздели на две заради епитета "бабешки". Вярно е, че зависи и от тона, с който е поднесено, но не ми се иска да провокирам пак лоши усещания у някого. Аз лично се забавлявам и не приемам толкова навътре нещата, но може някой да се почуства засегнат. Сигурна съм, че го казваш на шега, но аз да си кажа.
    bouquet
Тук далеч не всички се пръскат с отрови. Най-важното е човек да намери своя стил и предпочитания. Добър вкус може да се изрази и в отровите, и в нежните аромати. Както и обратното, разбира се.

# 163
  • Мнения: 5 015
И честно казано най-важно ми е неговото мнение, ако го отблъсква собствената му жена с миризма, цялата парфюма мания губи смисъл  Heart Eyes
Това е и най-важното за мен, все пак най-много време съм с него Peace добре че са ни еднакви вкусовете, иначе незнам  Laughing

# 164
  • Мнения: 36 101
на мен например ми прилошава от повечето плодови бъркочи, с които се пръскат масово жените  Rolling Eyes

и не е вярно, че 'бабичките' не са харесвани  Wink
не всички, не винаги, не от всеки, но са различни и интересни и точно за това са харесвани  Wink

пп моят мъж не харесва никакви парфюми - и това е откакто го познавам, не от периода на парфюмната ми мания; някак си идеята да не се пръскам по тази причина ми се струва безумна, но пък това ми дава свобода да се пръскам с каквото и да е - той така или иначе няма да го хареса   Laughing

Общи условия

Активация на акаунт