Парфюмни размисли и страсти - 96

  • 38 860
  • 736
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 326
Как пък все спират всичко хубаво, значи? newsm78 ooooh!

 Да,и аз страдам за Венеция на Лаура Биаджоти и Глория на Кашарел  Sad А също и за един мъжки, By на Долче и Габана.
 Не съм намирала официална база данни,но в basenotes i fragrantica обикновено пише,че даден парфюм е спрян.

 http://www.fragrantica.com/perfume/Cacharel/Gloria-246.html    Heart Eyes

# 196
  • София
  • Мнения: 5 657
Да, и като правило са такива, които съм харесала  #Cussing out

Добре, че Тиери засега не смята да спира от производство нищо  Mr. Green като изключим лимитките.

Венеция все още се намира, при това на чудесна цена  Peace

# 197
  • Мнения: 2 436
Вени,ще пробвам,ако ми изпаднат пред очите,по времето по което бяха модерни,едвам си плащах наема на квартирата,така че не ми е било до оригинални парфюми Wink спомням си само,че тогава с огромно желание и много спестявания си купих Tre na Rocco Barocco.

Атти,все си мисля,че това със спрените парфюми е мъъъничко лъжлива информация,как пък нито един не се изчерпа,май се произвеждат,но в по-малки количества,само дето не ми е ясна целта на това занятие,може би за да се създава някаква мистериозност и истерия сред почитателите.

# 198
  • Мнения: 293
Съгласна  Grinning

Аз си намерих Венеция, но на безбожна цена, може и това да е идеята

# 199
  • Варна
  • Мнения: 1 744
Аз пък си взех Eden на много прилична цена. Яд ме е наистина, ако спрат Англоманията. Яд ме е и за Неприличната Органза и за Тигъра от Джунглата на Кензо.
Защо всичко хубаво трябва да се спре????????????????

А като заговорихме за парфюмни клишета - възраст, масови и проч. какво мислите за поредната глупост - аромат + визия?
Понеже съм блондинка с бяла кожа и астенично теложение "консултантките" изпадат в амок, когато им отблъсна цветните водици и се насоча към тежката артилерия. Започват едни спорове, убеждения, доказвания, че това не ми подхождало и бла-бла-бла...
За протокола на 18г с любов и щедрост се обливах с Tentation. Отново ме е яд, че го спряха. ГАДОВЕ #Cussing out

# 200
  • Sofia
  • Мнения: 6 967
Аз пък си мисля, че търсенето на спрян аромат провокира производителите на ментета да го направят.  И без това вече трудно може да бъде сравнен с оригинала.  Joy

# 201
  • Варна
  • Мнения: 1 744
Аз пък си мисля, че търсенето на спрян аромат провокира производителите на ментета да го направят.  И без това вече трудно може да бъде сравнен с оригинала.  Joy
ъъъ, аз си пазя малко количество за сравние  Mr. Green Секнах бизнеса на ментаторите.

П.С. Дразнят ли ви момичетата от Рефан, които стоят до ескалаторите или входа на магазина, препречват ви пътя и искат да ви пръснат с някоя гадост, настойчиво така искат. Една овца дори ме пръсна без да ме пита.  #Cussing out

# 202
  • Мнения: 2 436
Биха ме подразнили дори и момичетата на Дъглас,ако ме напръскат с някакъв аромат без да съм пожелала  Wink

Само на едната ръка бих могла да преброя парфюмите,които харесвам и са спрени,други пък просто не се внасят у нас и затова намирането им е по-трудно,иначе цените не надвишават тези на Шанел например.

# 203
  • в голямото село
  • Мнения: 497
А като заговорихме за парфюмни клишета - възраст, масови и проч. какво мислите за поредната глупост - аромат + визия?
Понеже съм блондинка с бяла кожа и астенично теложение "консултантките" изпадат в амок, когато им отблъсна цветните водици и се насоча към тежката артилерия. Започват едни спорове, убеждения, доказвания, че това не ми подхождало и бла-бла-бла...
Ха, ето точно за това си мислех сутринта. И аз като Приятно ми е - Богиня! съм светлокожа и светлокоса, но не харесвам много леки и свежи парфюми. Повечето ми ухания са рекламирани от смугли красавици. Съобразявам парфюма си единствено с мястото, настроенито си и облеклото.

# 204
  • Мнения: 519
Прерових си парфюмния куфар, и има поне кило стъклария за хвърляне.
Обаче в момента съм доволно полята с Кабаре на Грес (чуден е  bouquet), Идол- някакви нюню остатъци, Мусоните и мааааалко О Мега от изостанала отливка.
Около мен не се диша, но ми е хубавооо Heart Eyes

# 205
  • Варна
  • Мнения: 1 744
А като заговорихме за парфюмни клишета - възраст, масови и проч. какво мислите за поредната глупост - аромат + визия?
Понеже съм блондинка с бяла кожа и астенично теложение "консултантките" изпадат в амок, когато им отблъсна цветните водици и се насоча към тежката артилерия. Започват едни спорове, убеждения, доказвания, че това не ми подхождало и бла-бла-бла...
Ха, ето точно за това си мислех сутринта. И аз като Приятно ми е - Богиня! съм светлокожа и светлокоса, но не харесвам много леки и свежи парфюми. Повечето ми ухания са рекламирани от смугли красавици. Съобразявам парфюма си единствено с мястото, настроенито си и облеклото.
+1
Но е адски изнервящо да ти доказват как нищо не разбираш Simple Smile

# 206
  • Мнения: 91
Може ли някакви отзиви за DKNY - Pure? Имам някакъв бегъл спомен, че го пробвах миналата пролет и ми хареса, но ще се радвам на описание и мнение относно трайността му. Благодаря предварително

# 207
  • Paris
  • Мнения: 1 727
Биха ме подразнили дори и момичетата на Дъглас,ако ме напръскат с някакъв аромат без да съм пожелала  Wink


Обещавам да не те пръскаме с аромат,който не харесваш Hug

# 208
  • в голямото село
  • Мнения: 497
А като заговорихме за парфюмни клишета - възраст, масови и проч. какво мислите за поредната глупост - аромат + визия?
Понеже съм блондинка с бяла кожа и астенично теложение "консултантките" изпадат в амок, когато им отблъсна цветните водици и се насоча към тежката артилерия. Започват едни спорове, убеждения, доказвания, че това не ми подхождало и бла-бла-бла...
Ха, ето точно за това си мислех сутринта. И аз като Приятно ми е - Богиня! съм светлокожа и светлокоса, но не харесвам много леки и свежи парфюми. Повечето ми ухания са рекламирани от смугли красавици. Съобразявам парфюма си единствено с мястото, настроенито си и облеклото.
+1
Но е адски изнервящо да ти доказват как нищо не разбираш Simple Smile
Аз затова бързо отклонявам "консултантките", не обичам да ми казват за какво да похарча парите си пък Naughty Пък и момичетата не винаги са достатъчно компетентни, за това моите истински консултантки сте вие  bouquet

# 209
  • Варна
  • Мнения: 1 744
Аз явно имам твърде добродушен вид, защото никога не ми се е случвало някоя "консултантка" да ме пропусне и да не ме удостои с внимание  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт