Сенки, пигменти и палитри за очи 2

  • 72 721
  • 577
  •   1
Отговори
# 540
  • Мнения: 2 809
аписвам се и в тази тема, нищо,ч е е от 20111 Simple Smile

В Сефора я няма Naked.

# 541
  • Бургас
  • Мнения: 12 815
от бг - Сефора

има ги и в английските сайтове  Peace
Може ли да споделиш с какви сенки си постигнала този прекрасен грим

# 542
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 447
двата цвята синьо от Vice палитратa нa UD, бялото е пигмент на MAC - Frost, подложката е белия молив на NYX

очна линия на ГР и над нея - синя глитърна на Есенс

моливът отдолу е на UD Perversion, сенките отдолу са като горе  Peace

на веждите - черното от  Vice палитратa нa UD и бялото е пигмента на MAC - Frost  Peace

# 543
  • Бургас
  • Мнения: 12 815
двата цвята синьо от Vice палитратa нa UD, бялото е пигмент на MAC - Frost, подложката е белия молив на NYX

очна линия на ГР и над нея - синя глитърна на Есенс

моливът отдолу е на UD Perversion, сенките отдолу са като горе  Peace

на веждите - черното от  Vice палитратa нa UD и бялото е пигмента на MAC - Frost  Peace
Получило се е като от приказка,много е красиво

# 544
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 447
благодаря  Blush беше за предизвикателството "Зимна приказка", трябваше да е ледено студено и сияйно - в моята идея - Северно сияние  Blush

# 545
  • Мнения: 1 296
Моля да ми препоръчате марка за наистина трайни сенки, които не се насъбират по клепача. Единствено ми попаднаха едни веднъж на Шанел, но все пак ще се зарадвам на някакви по-достъпни Simple Smile Мерси!

# 546
  • София
  • Мнения: 9 591
Е от 37 страници тема, не бяха ли достатъчни? Grinning

На първо място е винаги хубавата база.
На второ- хубав инструмент Mr. Green- четка.
След това са сенките.  Wink

От по-достъпните веднага казвам- Флормар. Peace Много талантлив бранд! Simple Smile
Има и пигменти на Никс, Есенс -първите се поръчват в нета, другите са в ДМ налични. Можеш да експериментираш с тях. Калър Тату-тата на Мейбълин, стига да ти хареса цвят- са също много сполучливи.
Ърбън Дикей са страшно търсен и полулярен бранд за сенки, бази, моливи, четки и пр. Най-популярна и обсъждана напоследък тук е Naked, Vice и Smoked палитрата им. Наситеност, трайност, пигментираност, има го усещането за различност там.
Инглот -но трябва да се гледа и пипа на място. Казвам го от опит. Оказа се, че има вариации в качеството на сенките и на място се тества, преценява, избира. Инглот за мен са изключително уникални със self made палитрите си. Мен лично това най-ме впечатлява в този бранд. Всеки си сглобява и решава, коя и как да изглежда неговата палитра. Имат уникално магнитно затваряне самите кутийки. Peace
Та....тествай, тествай, тествай! Peace
Това, което работи за един, може да не работи задължително и за теб! Peace

# 547
  • Мнения: 36 133
Копче, аз 'залепих' темата на Кукумицина към тази, защото си висеше самотна на първа страница  Wink

# 548
  • Мнения: 1 296
Извинявам се, че не е била където трябва и мерси за изчерпателния отговор  Peace  bouquet

# 549
  • София
  • Мнения: 10 344
Истината е в базата... ако е хубава , каквито и да е сенки да сложиш отгоре, ще стоят до като не ги махнеш. Помня преди около 10 години гримирах една абитуриентка със сенки Руби Роуз, върху основа на Артдеко. Обади се на следващия ден, да ми кажа, че гримът и на сутринта бил като току що сложен.

Аз лично препоръчвам основа на Urban Decay, но и тази на Артдеко е хубава.

# 550
  • София
  • Мнения: 489
Здравейте момичета и мами  Simple Smile Накратко - много обичам блестящи, лъскави сенки за очи, дори кремообразни и също така такива, които имат няколко преливащи се цвята в едно /малко тип холограмни/, но за съжаление така и не съумявам да открия правилните. Тук може да си споделяме магазини или малки козметични магазинчета, където могат да бъдат открити. Аз лично живея в София и се интересувам от магазини тук, но ако сте от друг град разбира се, не е проблем да споделите.
Това, което в момента ме интересува са сенки на Moda-I-Shine или някакви други, които имат прекрасни бляскави и преливащи се цветове. Къде точно в София има магазинчета, където се продават? Ако знаете и други сенки разбира се, в ценови диапазон до 15 лв, които са наистина хубави ще се радвам да споделите.
Хубави блестящи сенки, които аз имам /макар и не точно холограмни така да го кажа/ са тези на Лореал  с черното притискащо капаче:
Скрит текст:
Моите са вторите на горния ред отляво надясно. Бих искала да разбера дали и лилавите се предлагат в БГ?
Други, от по-скъпите от които съм доволна са Мейбълин Color Tatoo - имам два цвята от тях: Pink Gold и On and on bronze.
Скрит текст:
Скрит текст:
Други хубави блестящи сенки са тези на Flormar - 008 номер. Но общо взето не са точно това което искам. Ако можете да препоръчате хубави холограмни пигменти в нежни цветове, ще се радвам да споделите.

Това е от мен засега. Сега оставям на вас да обсъждате на воля манията ни по хубави сенчици Simple Smile

П.П. - Това, което винаги ме е притеснявало при по-евтините сенки е наличието на парабени, Знаете ли кои сенки са тип минерални и не съдържат парабени или други подобни вредни вещества?

Тук ще постна снимки на подобни гримове, използвали такъв тип сенки. Като не е задължително цветовете да са същите, просто давам примери.

Скрит текст:










Това са само няколко примера на това, което имам предвид. Позови сенки със синкав блясък, лилави сенки със синкав блясък и всякакви такива чудесии  Hug

Последна редакция: пн, 18 фев 2013, 17:43 от topsi91

# 551
  • София
  • Мнения: 489
Момичета, намерих един хубав грим който е правен с някакви сенки на Moda-I-Shine. Случайно да знаете някакъв номер точен или подобен пигмент или сенки на друга марка /от сравнително евтините или среден клас/, а и да се намират в София.

# 552
  • София
  • Мнения: 489
Къде в София мога да намеря сенки МОДА? Търсих на доста места и все няма...

# 553
  • Мнения: 0
Къде в София мога да намеря сенки МОДА? Търсих на доста места и все няма...

В едното магазинче за козметика в подлеза на Окръжна болница със сигурност ги има. Въобще по по-малки и евтини квартални магазинчета  Peace

# 554
  • Мнения: 39
Здравейте! Искам да попитам какво мислите за тази палитра-заслужава ли си парите,качествени ли са,трайни и  наситени ли са? Благодаря предварително  bouquet

http://sistersmakeup.bg/index.php?route=product/product&path … mp;product_id=453

Общи условия

Активация на акаунт