Сенки, пигменти и палитри за очи 2

  • 72 704
  • 577
  •   1
Отговори
# 555
  • Мнения: X
Мааалко са прекалили с цената: http://www.iherb.com/E-L-F-Cosmetics-100-Piece-Marble-Eyeshadow- … ;sr=null&ic=6

Имам няколко палитри на тази марка, не са лоши като за цената си.

# 556
  • Мнения: 39
Lexie, би ли обяснила как мога да поръчам,колко е доставката
Наситени и трайни ли са?

Последна редакция: нд, 16 мар 2014, 21:11 от Pavlinka Ivanova

# 557
# 558
# 559
  • Мнения: 112
Бихте ли ми препоръчали пигменти или хубави блестящи сенки, на достъпна цена?

# 560
  • Бургас
  • Мнения: 12 815
Бихте ли ми препоръчали пигменти или хубави блестящи сенки, на достъпна цена?
Катрис,има ги в Лили,много по-хубави са от Есенс,а другият вариант е Руби Роуз

# 561
  • Мнения: 4 428
Бихте ли ми препоръчали пигменти или хубави блестящи сенки, на достъпна цена?
Катрис,има ги в Лили,много по-хубави са от Есенс,а другият вариант е Руби Роуз

Голдън Роуз и Севънтийн също имат много добри попадения в прахообразните сенки  Peace

# 562
  • Мнения: 2 214
Гр и севентин са от различна класа.
Аз съм за севентин.

# 563
  • Мнения: 4 428
Гр и севентин са от различна класа.
Аз съм за севентин.

Така е, но зависи кой какво търси и какво може да намери. Севънтийн не са особено разпространени, особено прахообразните им сенки. Освен това нямат такова цветово разнообразие, както ГР  Wink

# 564
  • Бургас
  • Мнения: 12 815
Аз да споделя,че съм влюбена в едни кремообразни сенки на Ши сей до,имам ги от размяна от прекрасна съфорумка и ги ползвам с такова удоволствие,че ги преполових за 2 седмици,черното ползвам за очна линия,но е мека и стои по-добре от течната,а бледо лилавото си слагам на клепача и съм влюбена в този цвят

# 565
  • Мнения: 1 198
Момичета, порових, порових, пък реших да пиша. Общо взето ситуацията е следната:

Търся си матови сенки за очи, различни цветове, общо взето искам да се запася с основни цветове за кафяви очи. Нямам никакви за сега, поръчала съм си четки и сега тепърва ще си имам мои собствени палитри.
Досега съм ползвала все на заем, аз самата имам само един комплект за опушени очи на Катрис, който обаче е с шимъри, а аз харесвам по-скоро матов завършек.

Искам да попитам в по-ниския ценови клас, какво бихте могли да кажете, че е с добра трайност, пигментирано и красиво стоящо ? Спряла съм се засега на Голдън Роуз и Флормар. Имам едни матови, телесни сенки на Есенс, добре се държат като за никаквата си цена. Simple Smile

Благодаря ви предварително   bouquet

# 566
  • Мнения: 36 101
Гош имат прекрасни матови четворки



имам кафявата и сливовата, сучове има в блога, няма да пускам линове, защото съм ги пускала вече  Blush

# 567
  • Мнения: 1 198
bubanka, благодаря ти.   bouquet  Продукти на Гош съм срещала в едно магазинче за козметика на пазара на Герена, но на друго място в София не знам къде би могло да има  Thinking 

# 568
  • Мнения: 36 101
аз ги купувам от м-н ТИТИ, който е срещу Педиатрията, защото там са по-евтини - тези палитри са по 12.50 лв. там
има ги онлайн, а също и в Мория, но са доста по-скъпи - например в Мория са около 17 лв. и предвид цената, разликата за мен е съществена
преди време Гош имаше и на пазарчето в Мл. 1, но там вече не зареждат нищо тяхно

# 569
  • София
  • Мнения: 901
bubanka, благодаря ти.   bouquet  Продукти на Гош съм срещала в едно магазинче за козметика на пазара на Герена, но на друго място в София не знам къде би могло да има  Thinking 

И аз се чудя къде в София мога да намеря Гош  newsm78 А за матови сенки бих ти препоръчала да погледнеш единичките на Голдън Роуз и на Инглот Rainbow

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт