"Столичани в повече" - новия български сериал по Би Ти Ви

  • 45 736
  • 746
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 534
Тинче, БТВ ще си го качат на страничката. Wink

Слаши, сбъдна ти се мечтата- не е при Росен Петров, ами при Лорчето (даже май е по-добре!!!).
  Party

# 691
  • Мнения: 0
Тинче, БТВ ще си го качат на страничката. Wink

Слаши, сбъдна ти се мечтата- не е при Росен Петров, ами при Лорчето (даже май е по-добре!!!).
  Party
Heart Eyes Hug
Благодаря ти за новината. да, по- добре ще е май. Ама ако и при него го поканят- няма да се разсърдя  Mr. Green Heart Eyes

# 692
  • Мнения: 1
Засега много добре!
http://youtu.be/48ILusosl5w

# 693
  • София
  • Мнения: 30 253
ооо, значи неделя ще се гледа  Laughing

# 694
  • Мнения: 3 562
Имам питане за музичката по време на сцена на 3 епизод - там където Гърбов и мацката му пристигат в Извор - тя му казва, че не може да повярва от къде е тръгнал и къде е стигнал, а той слага ръка на коляното и - та тогава пускат една сладка песничка, ако някой знае коя е да каже моля  Praynig Praynig Praynig

# 695
  • София
  • Мнения: 5 334
Имам питане за музичката по време на сцена на 3 епизод - там където Гърбов и мацката му пристигат в Извор - тя му казва, че не може да повярва от къде е тръгнал и къде е стигнал, а той слага ръка на коляното и - та тогава пускат една сладка песничка, ако някой знае коя е да каже моля  Praynig Praynig Praynig

# 696
  • Мнения: 5
Приятно, леко филмче.
Мисля, че ще го гледам.
Изобщо не ми пречи, че актьорите са от Комиците.  Naughty
Здравейте момичета, и аз мисля че филмчето е приятно, леко и ненатрапващо. Даже се учудих, че някой от актьорите, които по-принцип, според мен, си преиграват - тук почти не го правят.

# 697
  • Мнения: 720
Запис.  Blush
Хареса ми филма, обичам бг актьорите, много харесvам  Иван Юруков, Христо Гърбоv, Любо Нейкоv, Ненчо, Кръстьо Лафазаноv, Стоянка Мутафоvа, разбира се.  Grinning Най-много ми харесvа, че има поvторения vсеки ден, че с моята банда калпазани не мога да изгледам цяла серия, а така днес малко, утре поvече, хvана за какvо иде реч  Joy

# 698
  • Мнения: 8 569
Кажете моля ,кой праща на Йовка смс и защо .По погрешка ли  ...не схващам сюжетната линия тук явно пропускам нещо

# 699
  • Мнения: 18 057
Да, и на мен това ми се губеше. Андрей иска от брат си телефона на Мария, а той по грешка му даде на номера на "мойта" демек Йовка.

Аз пък не разбирам Стоянка Мутафова кво прави там, да не би да играе глухоняма?

# 700
  • Мнения: 8 569
Не е глухоняма,нали след смърта на мъжа и онемя временно за сега ..........

# 701
  • Мнения: 13
Дали има някъде пуснат рингтон с музичката от филма? Моля, някой ако знае къде да прати на сам. Ще ми се вдига настроението като ми звъни телефончето   callme nuts

# 702
  • España (Плевен)
  • Мнения: 862
Дали има някъде пуснат рингтон с музичката от филма? Моля, някой ако знае къде да прати на сам. Ще ми се вдига настроението като ми звъни телефончето   callme nuts
  http://all4website.info/downloads/stoli4ani.mp3

# 703
  • Мнения: 4 549
Кажете моля ,кой праща на Йовка смс и защо .По погрешка ли  ...не схващам сюжетната линия тук явно пропускам нещо

Андрей, като си мисли, че ги пуска на Мария. Когато помоли брат си да му даде номера на Мария, Спас тъкмо беше говорил с хахавата си жена. И по грешка изпрати в телефона на брат си номера на Йовка, вместо на Мария.

П.П. Разочарована съм от сценаристите. Стоянка Мутафова не се забелязва изобщо! А името й е в началото на титрите. Подлъгват зрителя, че ще има централна роля. В такива случаи името й трябва да се пише последно, като се уточнява "Със специалното участие на...", понеже е най-голямото име сред кастинга.

# 704
  • Мнения: 8 569
Кажете моля ,кой праща на Йовка смс и защо .По погрешка ли  ...не схващам сюжетната линия тук явно пропускам нещо

Андрей, като си мисли, че ги пуска на Мария. Когато помоли брат си да му даде номера на Мария, Спас тъкмо беше говорил с хахавата си жена. И по грешка изпрати в телефона на брат си номера на Йовка, вместо на Мария.

  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт