"Столичани в повече" - новия български сериал по Би Ти Ви

  • 45 710
  • 746
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 6 819
С всеки изминал епизод, сериалът ми харесва все повече.  Simple Smile
И какво не и` харесвате на Йовчето  newsm78, много добре си играе ролята на секси простовато момиче, което иска да стане известно.  Mr. Green
В последната серия много ми хареса сцената, където Л.Нейков плясна жена си по задника и и` казва "трябва да отслабнеш"  , тя му каза да види себе си, а той  "мъжът затова е мъж, трябва да си тежи на мястото, а жената да пърха като врабче из кухнята"  Joy  Joy  Joy

# 736
  • Мнения: 534
НиЙ, селяните от д'лИбокия прованс си ловиме простодушната Йовка  tooth ... Ама, Ъресваме и елитарното изкуствУ и кОлтур трегерите:

http://vbox7.com/play:32e7c6ed    Wink

# 737
  • София
  • Мнения: 5 334
Нова темичка не трябва ли?! Rolling Eyes Flutter Flutter Flutter

# 738
  • Мнения: 19
Да пускам нова тема?  newsm53 Или да чакаме КАТИ?  newsm03 Само че аз не следя много внимателно филма и не мога да ви измисля нова анкета.

# 739
# 740
  • Мнения: 19

Ако някой има предложение за анкета, да казва, докато може още да се редактира.  Peace

# 741
  • Мнения: 1
Много ми е конска тази Йовка и косата й е ужасна, като нечистоплътна, нересана.
Такава й е героинята, хора! И стига с това, че е грозна. Мерил Стрийп не е по-хубава, ама е ненадмината.

# 742
  • Мнения: 4 308
Много ми е конска тази Йовка и косата й е ужасна, като нечистоплътна, нересана.
Такава й е героинята, хора! И стига с това, че е грозна. Мерил Стрийп не е по-хубава, ама е ненадмината.

Хора, четете постовете!
Грозен, красив не се избираш как да се родиш, но да си поддържаш косата примерно е въпрос на усилия.
И Мерил Стрийп има уникален финес. Сравняват се подобни неща. Не мисля, че тук е удачно.

# 743
  • Мнения: 2
Много точно - четете постовете.
Има нова тема и линка е два поста по-нагоре Grinning

# 744
  • Мнения: 0
 Здравейте на всички, имам един  въпрос на които не мога да си отговоря сам,
 затова моля всеки които има някакво инфо по въпроса да го сподели,
 а ето го и него:   newsm78 newsm78 newsm78
 Някой знаели коя е музиката на която Андрей и Мария се целуват на езерето в последната серия ?
 благодаря предварително  Hug  Laughing   Laughing

# 745
  • Мнения: X
Здравейте на всички, имам един  въпрос на които не мога да си отговоря сам,
 затова моля всеки които има някакво инфо по въпроса да го сподели,
 а ето го и него:   newsm78 newsm78 newsm78
 Някой знаели коя е музиката на която Андрей и Мария се целуват на езерето в последната серия ?
 благодаря предварително  Hug  Laughing   Laughing
Има нова тема, задай си въпроса там http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=576388.0

# 746
  • Мнения: 0
Мерси   Laughing Laughing

Общи условия

Активация на акаунт