"Столичани в повече" - новия български сериал по Би Ти Ви

  • 45 734
  • 746
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 0
Кажете моля ,кой праща на Йовка смс и защо .По погрешка ли  ...не схващам сюжетната линия тук явно пропускам нещо

Андрей, като си мисли, че ги пуска на Мария. Когато помоли брат си да му даде номера на Мария, Спас тъкмо беше говорил с хахавата си жена. И по грешка изпрати в телефона на брат си номера на Йовка, вместо на Мария.

П.П. Разочарована съм от сценаристите. Стоянка Мутафова не се забелязва изобщо! А името й е в началото на титрите. Подлъгват зрителя, че ще има централна роля. В такива случаи името й трябва да се пише последно, като се уточнява "Със специалното участие на...", понеже е най-голямото име сред кастинга.
Е, ние пък гледаме заради бъдещите такива големи имена в кастинга Mr. Green

# 706
  • Мнения: 4 549
О, нищо лошо не казвам за тях!  Grinning Твоят любимец се справя даже най-добре от всички, според мен. Просто разни дреболийки има, дето ми се набиват в очи, но аз съм си такава - гледам детайлите.  Grinning

# 707
  • Мнения: 0
О, нищо лошо не казвам за тях!  Grinning Твоят любимец се справя даже най-добре от всички, според мен. Просто разни дреболийки има, дето ми се набиват в очи, но аз съм си такава - гледам детайлите.  Grinning
то и аз ги забелязвам. Най- много ми вади очите монтажа. Някои сцени са прекалено дълги, има и излишни сценчици. Но все още сме на 3-та серия. Аз съм въодушевена, пък ще видим  Mr. Green Heart Eyes

# 708
  • Варна
  • Мнения: 1 179
Дали има някъде пуснат рингтон с музичката от филма? Моля, някой ако знае къде да прати на сам. Ще ми се вдига настроението като ми звъни телефончето   callme nuts
  http://all4website.info/downloads/stoli4ani.mp3
Благодаря, К А Т И! Много готина мелодийка   bouquet.
По темата - май и аз се очертавам като фенка на Андрей  Wink
Останалите са ми кой странен, кой чалнат. О, и отчето е интересен  Peace

# 709
  • софия
  • Мнения: 2 543
Дали има някъде пуснат рингтон с музичката от филма? Моля, някой ако знае къде да прати на сам. Ще ми се вдига настроението като ми звъни телефончето   callme nuts
  http://all4website.info/downloads/stoli4ani.mp3
Благодаря, К А Т И! Много готина мелодийка   bouquet.
По темата - май и аз се очертавам като фенка на Андрей  Wink
Останалите са ми кой странен, кой чалнат. О, и отчето е интересен  Peace

Дъщеря ми си я качи на телефона, даже и танц си измисли. В момента репетира яко.
И тя се кефи на филма. Особенно я впечатли, когато гръмна чешмата и момиченцето падна в дупката. Чака с нетърпение срядата.

# 710
  • Мнения: 0
Кажете моля ,кой праща на Йовка смс и защо .По погрешка ли  ...не схващам сюжетната линия тук явно пропускам нещо

Андрей, като си мисли, че ги пуска на Мария. Когато помоли брат си да му даде номера на Мария, Спас тъкмо беше говорил с хахавата си жена. И по грешка изпрати в телефона на брат си номера на Йовка, вместо на Мария.

П.П. Разочарована съм от сценаристите. Стоянка Мутафова не се забелязва изобщо! А името й е в началото на титрите. Подлъгват зрителя, че ще има централна роля. В такива случаи името й трябва да се пише последно, като се уточнява "Със специалното участие на...", понеже е най-голямото име сред кастинга.

Добре, а защо Андрей като се срещна с Марийка, не я пита, защо не му отговаря на смс-ите?

# 711
  • Мнения: 4 549
Е, ти пък 'защо' - филм да става!  Grinning

# 712
  • софия
  • Мнения: 2 543
Гледате ли "Комиците"? Само Йовчето и Мутафова липсват тази вечер.

# 713
  • España (Плевен)
  • Мнения: 862
hahaha hahaha  Каква физиономия направи като изчезна монетата..
 

# 714
  • España (Плевен)
  • Мнения: 862
Спас: "Представи си заглавие - Докато кметът тормози Лютови, Андрей Лютов тресна дъщеря им."
 hahaha hahaha hahaha

# 715
  • Мнения: 0
Гледате ли "Комиците"? Само Йовчето и Мутафова липсват тази вечер.
Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Бог здраве да ти дава, зенооо Heart Eyes Mr. Green
че ми каза;)
сега свалям хехехе
Така запоменателно завършиха с тази дива чалга. Не знаех, че И тва момче е пропяло в 'жанра'  Mr. Green

Последна редакция: пт, 08 апр 2011, 23:57 от slashwoman

# 716
  • Мнения: 11 605
На мен ми беше много смешна сцената в която Спас измерва тайно с педята си Янчето дали ще мине през дупката. Laughing Но Мъйнов продължавам да не го възприемам като лекар. Crazy

# 717
  • Пловдив
  • Мнения: 1 428
- Тя е за лекар! / Спас казва на Андрей, като бутнаха Мимето със свадбената кола/
- Ама нали ти си лекар!
- Точно затова ти казвам, че тя е за лекар!
 Joy Joy Joy

# 718
  • España (Плевен)
  • Мнения: 862
- Тя е за лекар! / Спас казва на Андрей, като бутнаха Мимето със свадбената кола/
- Ама нали ти си лекар!
- Точно затова ти казвам, че тя е за лекар!
 Joy Joy Joy
   smile3532 smile3532 smile3532

# 719
  • Мнения: 1 111
и аз последно за този лаф питах тук ,защото не чух добре кой какво каза тогава...ефектен лаф е Laughing

изпуснах третата серия в сряда, сега би трябвало да я повторят в 13ч. по бтв комеди, обаче по програма върви Аламинут...Защо са така объркани повторенията? Миналата неделя от 15ч. по бтв-то се бях "натъкмила" да гледам "Отчаяни съпруги", а те дадоха 2-ри епизод на "Столичани..."-те Rolling Eyes  Да не би утре от 15ч. пак да повторят 3-ти епизод Rolling Eyes

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт