90 дневна диета-килцата стопи и фиданка стани - тема №130

  • 28 989
  • 747
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 20
ЛюбОff,ще вървим душко не ами и пушек се дига.Само напред и надолу с килцата.Колко кг.свали за този период?Гледам аз че и от един град сме .Няма се излагаме варненци,а и някоя срещичка да  си спретнем ще е готино.
На месеца веднъж ,променени ,заслабнали /аз умствено със сигурност/,всеки да сподели .


И аз към варненки да се причисля, ако може Simple Smile) Първи плодов...благодарна съм за съществуването на бананите 1 за обед и една ябълка и тъй като съм на работа пия вода и кафета в несвяст, за вечеря портокал...не съм се теглила, но се чувствам добре и от както съм на режим ходя всяка сутрин до 00...преди ми се случваше веднъж на 3 дни...Simple Smile Аааа да питам и за спорта....спортувала съм преди по малко и то е като краста...пак ми се тренира, но някакво групово заниемание, нещо тип аеробика...ако има варненки които спортуват нещо такова моля да сподели къде, защото освен ТИМ и Черно море и Палах нищо не намирам, а са ми много далеч и от работа и от вкъщи...Simple Smile Успех на всички Simple Smile)[/size][/size]

# 691
  • Мнения: 13
   Здравейте! След първият ми белтъчен и режимен ден отчитам минус 600гр Laughing
 Днес втори, ето и менюто:

 з- фреш портокал
 о- спанак с ориз и зелена салата
 в- леща и салата домати и краставици
Moleina аз съм с теб от вчера.Не съм се мерила, защото нямах батерии в кантара!Ще стартирам тегленето от утре.За съж
 
  Виждам че има 2-3 момичета които почнаха вчера с мен, супер   bouquet
Moleina аз съм с теб от вчера.Много ме е яд #Cussing out че не можах да се премеря, защото батериите на кантара ми са капнали.За това не мога да отчета дали имам минус.  HugНо ще стартирам тегленето от утре.За мое съжаление аз имам мнооого повече за сваляне!
Но важното е да се подкрепяме!

# 692
  • Мнения: 322
Виждам че има 2-3 момичета които почнаха вчера с мен, супер   bouquet
PeaceДа така е аз съм една от тях.

Аз също  Flutter
За трети път съм тук  Sunglasses

# 693
  • Мнения: 0
guuu,естествено че може - колкото повече съмишленици толкова по добре. Hug
Относно спорта ,аз живея до Морската градина и сутрин и вечер съм на разходка до Пантиона с моя френски булдог.Не мога да сместя разходката с бягането/навремето бягах до Акациите и обратно/,защото сутрин бързам за работа ,а вечер съм каталясала.Преди време ходих в х-л Черно море ,но цените там са много високи, даже на картите за посещения. У нас имам степ уред - три пъти в седмицата по 20 минути и 20 коремни преси ми идват добре.А и не съм любител на спорта.Не мога да помогна много.

# 694
  • Кьолн
  • Мнения: 1 220
Здравейте и от мен! Добре дошли на новите момичета и много минуси ви желая! Аз днес съм протеинова. З-кафе,о-1 яйце на очи, няколко парченца краставичка,малко парче сирене,половит кренвирш Embarassed. Доста хапнах,но съм пред МЦ и мога да изям и слон.Вечерята май ще е печени пилешки крилца със салата зеле.

# 695
  • Мнения: 0
Здравейте и от мен! Добре дошли на новите момичета и много минуси ви желая!
благодаря за пожеланието и се надявам да се сбъдне

# 696
  • Мнения: 126
  saaa, ти от колко стартираш? Hug
Аз съм тук за втори път сега стартирам от 71кг.,целто ми е 60кг.
Иначе миналата година стартирах 06 - 95кг,приключих 72кг,паднах да 66кг. после,но върнах малко.
Дано ,спея и сега с целта! Praynig

# 697
  • Мнения: 2 028
днес 6-ти ден, бобов, режимна съм:
з: 1 ябълка, по-късно още една
о: зелен фасул + домати и краставици
в: същото, но наполовина + пак салата

баси, времето се оправи, а аз още ходя с едно дългичко палтенце, че да поприкрия зимните сланинки... това ми е най-големият стимул да си спазвам режима... който между другото все повече ми допада, защото изключително много си разнообразих менюто...

сега ще търся за утре рецепта за пица, че и на децата им се яде  Peace

# 698
  • Мнения: 270
Момичета,може ли ако започна да пия противозачатъчни,да повлияя някак на диетата? newsm78
Stardust, миналия път пиех противозачатъчни (Линдинет 20) и свалих 15 кг, така че и според мен не влияят, все пак организма а и хапчетата са различни и реакциите може да са различни

guu, кажи в кой район си за да ти помогнем  Hug

Успех на русалките днес   bouquet

Аз пък още нямам никакъв минус след водния (днес 12ти ден)  Crossing Arms

Последна редакция: вт, 15 мар 2011, 13:48 от Мимка*

# 699
  • София
  • Мнения: 1 592
Аз пък още нямам никакъв минус след водния (днес 12ти ден)  Crossing Arms

Аз 20 дни след водния нямах минус. И сега за 6 дни -2кг  Shocked Вдругиден ми е втория воден. Ще видим след него как ще е положението със задържането  Rolling Eyes

# 700
  • Мнения: 224
Ох, и аз да се оплача, че втория воден наближава - другата седмица, а аз съм само-900 гр, обаче ми се пада, защото предната четворка беше такова омазване във варива и плодов, че не е истина. Тази четворка гледах да съм стриктна, но доста попрекалявах с количествата. Чакам с нетърпение вече 3-тия цикъл Embarassed

# 701
  • Варна
  • Мнения: 249
Момичета, явно с много от нас е така.
Аз не  съм прегрешавала, освен един въглехидратен според мен с малко повече количество на обед, до днес сутринта съм смъкнала 0,800 кг за целия втори. И в см съм си почти същата, едва май наближавам -1см на ханша, другите мерки са си както преди месец.
Утре след водния ще докладвам окончателни резултати.

# 702
  • Пловдив
  • Мнения: 616
Да отчета моето мъжле: вчера по бельо 94 кг  Shocked
Вече може със сигурност да кажем, че е -10 кг от началото на диетата - не мога да ви опиша възторга ми!

Днес обаче се "възнагради" с половин порция абсолютно нережимни спагети... ooooh!
Мисля, че ако беше по-стриктен, повече щеше да свали... но и това не е малко.

Не успях да ви изчета... толкова много сте писали - Икка и Александра - преплувахте ли вчера успешно?

# 703
  • Мнения: 2
Засега изкарах успешно и мн стриктно ( да видим докога Simple Smile ) белтъчния ден като закуската е ясна - ябълки за обед изядох 5 яй4ени белтъка + 2 моркова, за вечеря пак 5 белтъка + фреш от червено цвекло и моркови. Деня за варива днес го карам засега успешно - закуска -ясна, обед- чиния червена (белена) леща + морков мисля вечерята да е същата, но вместо морков китайско зеле с репички. Утре ми е въглехидратен ден и мисля да хапна една пица. Тестото ще е от малко брашно Грахам, трици и ръжени ядки. Ще намажа блата с мааалко лютеница (принципно не я ям) отгоре мисля малко кисели краставички, гъби, лук и маслини. Дано стане нещо годно за ядене newsm17

# 704
  • Мнения: 20

[/quote]
Stardust, миналия път пиех противозачатъчни (Линдинет 20) и свалих 15 кг, така че и според мен не влияят, все пак организма а и хапчетата са различни и реакциите може да са различни

guu, кажи в кой район си за да ти помогнем  Hug

Успех на русалките днес   bouquet

Аз пък още нямам никакъв минус след водния (днес 12ти ден)  Crossing Arms
[/quote]

Ами работя във района на Бизнес хотела, вече Голдън тюлип, а живея към Макдрайв...Ако се сетите нещо...фитнеса ми е скучен исками се да поскачам малко Simple SmileSimple SmileSimple Smile

Общи условия

Активация на акаунт