първо плодово или зеленчуково пюре

  • 5 000
  • 36
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 15 379
А каши...избягвах да и давам. Не съм фен на кашите.

Защооо?
Защото помпат ли Laughing?

# 31
  • Мнения: 284
Защото детенцето ми е едричко и не исках да го храня с каши. Предпочитах да му настържа плод. Все пак е моето дете, аз съм неговата майка и мога да взема най-правилното решение за нея. Всичко е субективно. Опира до детето. Няма строги правила за хранене и захранване. Всеки индивид е различен.
Нали, Sourcherry?  Wink

# 32
  • Мнения: 15 379
Плодът е плод, зърното е зърно.
Всяко захранено бебе, поотраснало такова или възрастен човек имат нужда от зърнени храни.
Кашите не водят до напълняване, категорично!

# 33
  • Мнения: 284
Безсмислен е спорът. Ти си имаш свое мнение, аз мое  Simple Smile
Просто "зърното" беше дадено при нас в малко по-късен етап и под друга форма. Иначе каша 2-3 пъти седмично. Simple Smile
Не ангажирам никого с мнението си. Просто споделях как беше при нас  Simple Smile

# 34
  • Мнения: 58
Аз започнах захранването със зеленчуково пюре. След като премина периода на прехода и адаптирането, заместих едно хранене. Чак след това въведох плодовото пюре, но не като заместител, а като десерт или между храненията. Peace

# 35
  • Всеки ден трябва да се инжектираме с малко фантазия, за да не умрем от реалност: Рей Бредбъри
  • Мнения: 4 327
Аз започнах захранването със зеленчуково пюре. След като премина периода на прехода и адаптирането, заместих едно хранене. Чак след това въведох плодовото пюре, но не като заместител, а като десерт или между храненията. Peace

И аз започнах така, но после въведох кашите, че моята не искаше от шише да пие мляко Sad Беше един ужас 6 месеца, докато я захраня - млякото (АМ) с капкомер съм го давала и пак го плюеше Simple Smile За това ми се наложи да захраня удърно Simple Smile - 1/зеленчуково;2/каша;3/плодово - но във всичките и манджи (дори сега - нищо, че е на кухня ...) пъхам по 3-4 лъжички АМ Simple Smile Мисля като свърши тази кутия да не купувам повече, че вече си хапва доста сирене и кис. мляко Simple Smile

# 36
  • Мнения: 58
Аз започнах захранването със зеленчуково пюре. След като премина периода на прехода и адаптирането, заместих едно хранене. Чак след това въведох плодовото пюре, но не като заместител, а като десерт или между храненията. Peace

И аз започнах така, но после въведох кашите, че моята не искаше от шише да пие мляко Sad Беше един ужас 6 месеца, докато я захраня - млякото (АМ) с капкомер съм го давала и пак го плюеше Simple Smile За това ми се наложи да захраня удърно Simple Smile - 1/зеленчуково;2/каша;3/плодово - но във всичките и манджи (дори сега - нищо, че е на кухня ...) пъхам по 3-4 лъжички АМ Simple Smile Мисля като свърши тази кутия да не купувам повече, че вече си хапва доста сирене и кис. мляко Simple Smile

Ох, за ненавистта ни към АМ-то мога роман да напиша Joy Така, че те разбирам напълно Peace
Сега е на 1 година, АМ не купувам от около 2 месеца. Безсмислено е. Нямаме един случай поне, когато да съм изхвърлила празна кутия от АМ. Яде кисело мляко, сирене, йогурти ... също като вас, но мляко от шише преди да заспи примерно никога не е пила. Grinning

Общи условия

Активация на акаунт