Сайтове за колективно пазаруване – да обсъдим сделките – тема 6

  • 40 741
  • 714
  •   1
Отговори
# 660
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
iana1980, eva_s, пишете ме и мен към възхитените от Стели от Бенико!  Peace


Тази седмица ще ходя на почистване и кислородна терапия в Бенико.Въпросната Стели от кой салон е - този на Хр.Ботев или на Игнатиев ?
На "Христо Ботев".  Peace

# 661
# 662
# 663
  • Мнения: 1 178
t_ilievaHug
 аз пък не се чудих много.  Laughing  По принцип обичам да опитвам нови неща и много ме радват такива нестандартни офертички.  Crazy
Ще разкажа после.  Peace

# 664
  • Мнения: 160
Отзиви за този салон http://ofertomat.bg/ ? Видях, че и преди са пускали оферта в deals.bg. Какво представлява тази декорация, някой възползвал ли се е?

# 665
  • Мнения: 498
Масленка, незнам ама си взех ваучер. И от колектива пици от наполи))))

# 666
  • Мнения: 389
Някой да има отзиви за тази пицария
http://www.deals.bg/deal/id/3230/4f7964/1

# 667
  • Мнения: 2 414
На мен ми се струва  интересна тази оферта http://www.deals.bg/deal/id/3241/fc3071/1
Но не мога да разбера дали може да се използва уреда само за по 5 минути на ден. Rolling Eyes
Аз имам ваучери за такъв уред от клик.бг утре вече мисля да отида да видя какво представлява. Peace

# 668
  • Мнения: 0
Вижте, изтекъл е един месец откак Задружно пуснаха промокодовете за 10те лв. и ще ги спират:
http://www.zadrujno.bg/gifts
"Регистрацията с промо-кодове BGMAMMA, AZJENATA, MORETO и HERA е валидна до 24.00 ч. на 7 април!"
Имаме още едно денонощие да си вземем ваучери за 10 лв. по-малко Simple Smile

# 669
  • Мнения: 6
Връщаме се от 4D киното - на нас ни хареса и се забавлявахме Simple Smile - но според мен само промоционално си заслужава (както беше сега 3 лв за две филмчета) - иначе то едно филмче е 6-7 минутки макс - на редовна цена - скъпичко ми се струва Thinking

Raspberry, довечера ще разправяш за киното, йееее.  smile3521Аз съм чувала за 5Д - супер било, ама във Виена. Дано и тук дойде скоро!

Аз да кажа за детоскикацията с йонен апарат в студио Клеопатра- офертата е на 888.бг, но аз отидох без ваучер. Момичето и салона са симпатични. Закъснях, не ми се сърдиха. Сложи ми краката в един леген с топла вода- буквално. Пусна някакви уреди- нищо не се усеща. Ама както си седиш и водата в легена от бистра, променя цвета. Накрая беше жълто-кафява. Девойката каза, че видимо съм непушач и нямам много отрови. Осевн, че имам проблеми с бъбреците - това си е истина и не й бях казала. Тя го видя по отцветяването на водата. Интересна процедура. Взе ми само 10 лв. и ми подари карта за отстъпки из цяла София  newsm44 Препоръчвам!

# 670
  • София
  • Мнения: 5 193
Момичета, нещо имам проблем с принтенето на ваучери от Колектива. Уж ми отваря ваучер, но го принтира с празни места. Пробвах с няколко ваучера и влезах наново в страницата, но не става. Някой с някаква идея?  Thinking

# 671
  • Мнения: 436
Накратко да се изкажа за някои от позваните в последните 2-3 седмици оферти:

Езда в Божурище - водихме приятелско дете, което не говори български, а аз изключих, че не всеки тук трябва да знае английски, и не предупредих за това правейки резервацията. Обаче, оказа се, и двете девойки които се случиха в различните дни перфектно си го говореха и нямаше никакъв проблем с комуникацията. Базата и условията са "по-добри отколкото в Швейцария", както казаха родителите на въпросното дете;


Фотоепилация в Дерма Елит - става, но е далеч по-нерезултатна и некомфортна от такава в Хелиос Кеър на пл. Гарибалди;

Лунапарка в кв. Слатина - рекламиран като най-големият и интересният... В Южния парк съоръженията и атракциите са горе-долу същите. Все пак, като за 8 лв. има с какво да занимаваш децата в някой слънчев ден.


Не съм ходила в Амстердам, а видях това предложение:

http://deals.promozona.bg/deals/amsterdam--namalenie-ok-travel

Как ви се струва като цена и условия?

# 672
  • Sofia
  • Мнения: 1 485
Аз днес отивам на подстригване, а другата седмица тук: http://napolovina.com/index.php?offer_id=77
Някой да има впечатления от салона?

# 673
  • София
  • Мнения: 13 265
Partizanka, линка се възприема като спам, но знам за коя оферта говориш. И аз много ѝ се чудих, но освен 330-те лева има още 150 евро на човек летищни такси. Освен това има само 2 продадени ваучера и сделката още не е активна. Ако беше толкова изгодно нямаше ли да има повече желаещи?  newsm78  И аз все още се двоумя  Laughing.

Нощна птица, ти ли питаше за Травел борса и Кападокия? Мисля, че Травел борса са само посредници. Днес погледнах една тяхна оферта и организацията беше на Глобус тур. Интересно, че за Кападокия не споменават друго име. Като цена изглежда приемливо, но зависи колко човека ще ходите. Ако запълвате една кола е възможно да е по-евтино да се организирате сами. Ходи се много лесно, пътищата са чудесни и ще правите каквото ви харесва. Освен това в Гюреме има безброй скални хотелчета и пансиони за малко пари(спахме 4-ма за 35 евро на вечер със закуска), а екскурзиите обикновено ги настаняват в обикновени хотели в Юргюп(има изключения и трябва да се пита).

Последна редакция: вт, 05 апр 2011, 13:11 от Тaня67

# 674
  • Мнения: 4 916
Момичета, нещо имам проблем с принтенето на ваучери от Колектива. Уж ми отваря ваучер, но го принтира с празни места. Пробвах с няколко ваучера и влезах наново в страницата, но не става. Някой с някаква идея?  Thinking

Да не си ги сейвнала или качила на флашка?
Пробвай да ги разпечаташ направо от сайта, докато си онлайн. Много им е калпав сайта, пак да повторя.
Само Грабо ми харесва напълно - има си и изипей, и възможност за коментари към всяка оферта, и ти изпраща данните за ваучера в телефона и други неща, за които сега не се сещам. При другите - или едното, или другото, но никога всичко наведнъж.

ПП - като съм тръгнала да се оплаквам... Регистрирах се в Травелборса с мисълта да платя една от офертите им. Регистрирах се и с влизането веднага ми изкара прозорец "регистрирайте си и-мейла и участвайте в еди-каква си игра". Регистирах си мейла и изненада - той вече е регистриран. Ми, да, нали с него си направих регистрацията за сайта. Какъв смисъл има след като си направиш регистрация, да те карат да си правиш нова? И се отказах от офертата, за която бях влязла. Просто не се прави така.

Общи условия

Активация на акаунт