Сайтове за колективно пазаруване – да обсъдим сделките – тема 6

  • 40 726
  • 714
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 160
Отзиви за този салон http://ofertomat.bg/ ? Видях, че и преди са пускали оферта в deals.bg. Какво представлява тази декорация, някой възползвал ли се е?
Отговорили са в офертата, това било "воден маникюр", което въобще не ме изкефи... Правила съм си и сама такъв и то на всички нокти, няма да дам 5лв само за два. Ама аз по-принцип не бих платила и само да ми лакират ноктите едноцветно (при положение, че мога и сама  Mr. Green), но много хора го правят, така че за някой офертата може да е интересна...
Малко не по темата, но ето как се прави въпросния маникюр, ако някой се интересува http://www.youtube.com/watch?v=_k-EAkFdaZo
Вижте, изтекъл е един месец откак Задружно пуснаха промокодовете за 10те лв. и ще ги спират:
http://www.zadrujno.bg/gifts
"Регистрацията с промо-кодове BGMAMMA, AZJENATA, MORETO и HERA е валидна до 24.00 ч. на 7 април!"
Имаме още едно денонощие да си вземем ваучери за 10 лв. по-малко Simple Smile
Аз доколкото разбирам спират регистрацията с тези кодове, а задружните пари може да си ги ползваме когато сметнем за добре  Peace

# 676
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
.........
Вижте, изтекъл е един месец откак Задружно пуснаха промокодовете за 10те лв. и ще ги спират:
http://www.zadrujno.bg/gifts
"Регистрацията с промо-кодове BGMAMMA, AZJENATA, MORETO и HERA е валидна до 24.00 ч. на 7 април!"
Имаме още едно денонощие да си вземем ваучери за 10 лв. по-малко Simple Smile
Аз доколкото разбирам спират регистрацията с тези кодове, а задружните пари може да си ги ползваме когато сметнем за добре  Peace

И аз така мисля - спират се само регистрациите!  Thinking

# 677
  • София
  • Мнения: 5 193
Момичета, нещо имам проблем с принтенето на ваучери от Колектива. Уж ми отваря ваучер, но го принтира с празни места. Пробвах с няколко ваучера и влезах наново в страницата, но не става. Някой с някаква идея?  Thinking

Да не си ги сейвнала или качила на флашка?
Пробвай да ги разпечаташ направо от сайта, докато си онлайн. Много им е калпав сайта, пак да повторя.
Само Грабо ми харесва напълно - има си и изипей, и възможност за коментари към всяка оферта, и ти изпраща данните за ваучера в телефона и други неща, за които сега не се сещам. При другите - или едното, или другото, но никога всичко наведнъж.

...
Не, не съм. От сайта се опитвам да ги разпечатам. Преди съм успявала, не знам сега какъв е проблема. Ако не се оправи ще ги търся тях.

Относно Задружките - регистрацията е до днес. "Няма срок, в който можете да похарчите „Задружните лева”, но единственото условие е, това да се осъществи чрез сделка на сайта, " Peace

# 678
  • Мнения: 0
.........
Вижте, изтекъл е един месец откак Задружно пуснаха промокодовете за 10те лв. и ще ги спират:
http://www.zadrujno.bg/gifts
"Регистрацията с промо-кодове BGMAMMA, AZJENATA, MORETO и HERA е валидна до 24.00 ч. на 7 април!"
Имаме още едно денонощие да си вземем ваучери за 10 лв. по-малко Simple Smile
Аз доколкото разбирам спират регистрацията с тези кодове, а задружните пари може да си ги ползваме когато сметнем за добре  Peace

И аз така мисля - спират се само регистрациите!  Thinking

Да, за да се получат задружните левове при регистрация, това спира, иначе могат да се полват за която сделка си искаме, безсрочно. но продължават да дават по 5 лв. за "Доведи приятел", аз така си изкарах едно ваучерче без пари Simple Smile

# 679
  • софия
  • Мнения: 25 766

Относно Задружките - регистрацията е до днес. "Няма срок, в който можете да похарчите „Задружните лева”, но единственото условие е, това да се осъществи чрез сделка на сайта, " Peace
В сайта пише:
Цитат
валидна до 24.00 ч. на 7 април
newsm78

# 680
  • Мнения: 6
Аз се надявам на оферти за педикюр в някой утвърден салон, че малко имам параноя от недостатъчно добра хигиена. Идва време за сандали:)

# 681
  • Мнения: 1 175

Относно Задружките - регистрацията е до днес. "Няма срок, в който можете да похарчите „Задружните лева”, но единственото условие е, това да се осъществи чрез сделка на сайта, " Peace
В сайта пише:
Цитат
валидна до 24.00 ч. на 7 април
newsm78
Новите регистрации с тези кодове се спират, задружните пари остават. Peace

# 682
  • софия
  • Мнения: 25 766
peppia, за задружните пари е ясно. Чудим се до кога е регистрацията с кодовете: до днес или до 24 ч. на 7 април.

# 683
  • София
  • Мнения: 5 193
Да де, моя грешка. Аз толкова исках да споделя, че не е крайният срок за ползване на задружните 10лв, че ви подведох за срока на регистрация.   Crazyooooh! Та, да до 24.00ч. на 7 април е крайният срок за регистрация, а 10те лева, нямат краен срок за оползотворяване Peace. Приемете моите извинения!   bouquet

# 684
  • Мнения: 1 175
peppia, за задружните пари е ясно. Чудим се до кога е регистрацията с кодовете: до днес или до 24 ч. на 7 април.
до 24ч на 7 април, потвърдено от Задружно.

# 685
  • Мнения: 355
Момичета, аз съм съвсем нова в колективните оферти. Досега май само се прецаквам - купих си веднъж масаж - трябваше да чакам 1,5 месеца докато ме запишат, после си купих маникюр - падна за по-малко от 5 дни. Дайте ноу-хау, как избирате кои оферти са "читави", и кои не са?

# 686
  • Мнения: 1 754
Май е на късмет, а при някои вече си личи като съотношение цена-предлагано, така че пожелавам да попадаш на хубави оферти занапред. А и проучвай салоните, ако купуваш повече за козметика, това е една добра идея, която научих тук от момичетата.  Peace

# 687
  • Мнения: 355
Благодаря, Би Лайт, аз съм се абонирала за всичко живо, дето се вика. Но все не мога да уцеля. И сега от приятелки чух, че екскурзиите били най-голямото разочарование, а ми се искаше да купя за мама за рождения й ден нещо такова...
Някой да е пътешествал с такава оферта?

# 688
  • Мнения: 0
Здравейте, момичета!

Чудя се сега на една ноктопластика- за Люлин, студио Клеопатра. Някоя от вас има ли впечатление от студиото?

# 689
  • Мнения: 532
Благодаря, Би Лайт, аз съм се абонирала за всичко живо, дето се вика. Но все не мога да уцеля. И сега от приятелки чух, че екскурзиите били най-голямото разочарование, а ми се искаше да купя за мама за рождения й ден нещо такова...
Някой да е пътешествал с такава оферта?
Имаше доста отзиви в старите теми, прегледай ако имаш време. Аз самата още не съм си взимала такива ваучери, ще дебна като наближат зимните празници чак, че другите ваканции вече са планирани Flutter

Моето впечатление от каквото съм чула и чела е, че далеч не всички са разочарование, но пък при тях играят сериозни цени.. Общо взето гледай агенцията да е читава и задължително проверявай другите агенции какви цени дават за подобна екскурзия, защото някои надуват "реалната" стойност до небесата и на практика не получаваш никакво намаление Tired

Общи условия

Активация на акаунт