Сайтове за колективно пазаруване – да обсъдим сделките – тема 6

  • 40 711
  • 714
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 2 414
Някой беше ли порбвал колагеновата терапия http://deals.bg/deal/id/3243/7981b7/1

# 706
  • софия
  • Мнения: 25 615
момичета някакви отзиви http://www.dalavera.bg/113/13-90-lv-za-pochistvane-i-piling-na-l … 40-lv-65-otstapka
гледам ,че вече 70 ваучера са гепнати

Цитат
кола-маска + масаж на лице: “студиото не е нищо особено, обикновен квартален салон. Козметичката не беше никак опитна (имах и синини), поне за колата маска, защото аз си ползвах ваучера само за кола, без масажа. Последния път като ходих ми каза, че напуска. Дори не знаела как ще си обслужи останалите клиенти с ваучер. Освен това в това студио се провеждат разни обучения на маникюристки и козметички, та подозирам, че новата козметичка е някоя скоро обучена.”
Това съм извадила като отзив от предишна тема за студиото.

Аз също се чудих, но се поразрових в нет-а и отзивите не бяха добри. Под самата оферта също има негативен коментар. Също ми направи впечатление, че са напускали много различни оферти в различни сайтове. Отказах се Peace

# 707
  • гр.Варна
  • Мнения: 1 052
Има оферта за пролетно почистване от Клийн България... Мисля,че имаше отзиви ,но не знам дали за тази фирма бяха- моля споделете ,че не мога да намеря къде четох....

# 708
  • Мнения: 3 634
Какво мислите за тази оферта? - http://www.zadrujno.bg/504/dnevna-zanimalnia-deca-grija-grupovo- … ane-otstapka.aspx

ДГ затваря за 2 месеца и се чудя дали това няма да внесе малко разнообразие за 3-годишния ми син.  Thinking

# 709
  • София
  • Мнения: 984
zvanche мерси , видях го коментара , но са отговорили че козметичката е нова , мен ме привлича единствното ,че ми е на 5-10 мин от нас .
да се оплача сега покраи тези оферти , никак не ми се плаща по стандартните цени  Mr. Green

# 710
  • Мнения: 273
Някой ли питаше за Nail Bar. Аз ходих два пъти днес ще ходя за трети път на маникюр. Първия път беше много добре - момичето беше много мило и много хубав маникюр ми наприви заедно с масаж на ръцете и тн. Втория път обаче ме прави тази, която май им е шефка и я мързеше да диша. Не използва дезинфекциращи продукти, за лосион за ръце с лек масаж да не говорим, а и не ми сложи от маслото против цепене на нокти, но все пак не изглеждаше лошо накрая. Дано днес да е по добре. Не знам дали знаете. но "бар-а" е като тези магазинчета за ядки или сапуни в моловете, не влизаш в салон, а ти го правят на щъркели до ескалатора. Мога да се оплача от този, който им се занимава с резервацията на чаосве. След като се обадих да отменя един поради невъзможност, той тънко се опита този час да ми го пише използван и като се възпротивих ме запита какъв ми бил проблема нали съм имала още един час  ooooh! след малък спор ми каза, че му писнало от клиенти като мен и да не се притеснявам няма да ми изгори посещението.... и така...  Sunglasses

# 711
  • софия
  • Мнения: 25 615
Понеже на последните няколко страници все по-често се питаме за впечатления, а аз се опитах да ги обобщя от анкетата и предишните теми, надявам се, не се сърдите, че пускам


малко по-рано от 50 страница на тази. Hug Сигурно съм пропуснала нещо, но така или иначе ще допълваме списъците.

lepidopteria, ние с теб изглежда сме съседки  Wink Не съм на 5 мин. от салона, а на 10-15тина Simple Smile

# 712
  • Мнения: 0
Здравейте,
пиша само, за да ви информирам относно офертите на Салон за красота Flimmi нa Ангел Кънчев.
По- скоро мога да коментирам маникюра. Купих си ваучер за лак от типа Ши, т.е. дълготраен. На 3- ят ден лакът почна да се лющи и се отстраняваше съвсем лесно. Върнах се в салона да попитам и да помоля да ми го поправят, защото не са ми предоставили качеството за което си платих. Последва един дълъг разговор ( по- скоро скандал) , в който те прехвърлиха отговорността на фирмата доставила им лаковете и ме пратиха там да се оплаквам и от към тях да си отправям претенциите.
После излезна голямата вероятност ноктите ми просто да не са годни за този лак и да не го задържат. Всичко друго беше виновно, освен те. И този случай не им е първият.
Пиша  само да знаете , че ако си направите маникюр там и се развали - не очаквайте разбиране от страна на шефката. Няма смисъл да се разкарвате.

Надявам се да бях полезна.

# 713
  • Мнения: 355
Мери, благодаря за обратната връзка! Това е по-ценно от бляскавите рекламки, които получавам ежедневно на мейла си!
Язък за твоите похабени нерви и разочарованието.

# 714
  • София
  • Мнения: 1 020
Здравейте,
пиша само, за да ви информирам относно офертите на Салон за красота Flimmi нa Ангел Кънчев.
По- скоро мога да коментирам маникюра. Купих си ваучер за лак от типа Ши, т.е. дълготраен. На 3- ят ден лакът почна да се лющи и се отстраняваше съвсем лесно. Върнах се в салона да попитам и да помоля да ми го поправят, защото не са ми предоставили качеството за което си платих. Последва един дълъг разговор ( по- скоро скандал) , в който те прехвърлиха отговорността на фирмата доставила им лаковете и ме пратиха там да се оплаквам и от към тях да си отправям претенциите.
После излезна голямата вероятност ноктите ми просто да не са годни за този лак и да не го задържат. Всичко друго беше виновно, освен те. И този случай не им е първият.
Пиша  само да знаете , че ако си направите маникюр там и се развали - не очаквайте разбиране от страна на шефката. Няма смисъл да се разкарвате.

Надявам се да бях полезна.
Има нова тема, ако искаш пиши в нея!

Общи условия

Активация на акаунт