90 дневна диета-килцата стопи и фиданка стани - тема №133

  • 40 735
  • 740
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1
Здравейте и от мен.Днес съм на плодове.Сутринта кантарът след снощното похапване е-100гр.Дано издържа и днес.Спорен ден на всички и много минусчета!!!

# 46
  • София-Младост
  • Мнения: 23 363
Моят плодов беше вчера, много трудно този път...и завърши фатално. Днес ми е белтъчен, ще опитам поне с порциите да не прекалявам, но като се знам какво лакомо теленце съм... Rolling Eyes
Хубаво е че нямам главоболие, пия си водата и е 9,30, а още не съм гладна, ще задържа поне още половин час за един портокал Simple Smile
Сега си отворих чантата и ...имам храна за всеки ден по малко... сушени кайсии, един банан, една ябълка, шепа сурови лешници и малко сушени боровинки Simple Smile)))))))

# 47
  • София
  • Мнения: 1 877
Добро утро Hug,

След 3-дневно здраво тъпкане в провинцията (ама буквално тъпкане, къде режимно, къде не + многоооо сън), вчера изкарах режимен плодов ден и имам минус 300 гр. за четворката Mr. Green.

А днес ще плувам и приключвам първи цикъл. Утре ще давам отчет. Кой е с мен?

Успешен и лек ден на всички!

# 48
  • Варна
  • Мнения: 1 618
Завърших успешно втори цикъл, ако някой го интерисува все пак да споделя резултати на килограми
Начало: 91.1кг.
След първи цикъл: 83.3кг- 7.5 свалени
След втори цикъл: 78.7кг.- 4.6кг. свалени
Общо до тук: 12.3 свалени

# 49
  • Мнения: 17
Мина и третата четворка от втори цикъл и резултата за нея е - 100гр. , общо за трите е половин килограм. Слаба работа но поне е минусова  Peace
Днес белтъци :
З - ябълка
О - омлет + салата домати и краставици
В - зелена салата с риба тон

 She_R браво, чудесни резултати, пожелавам ти успешно сваляне и в трети цикъл  Hug

# 50
  • Мнения: 143
Здравей те момичета приемате ли нови ентусиасти Hug  bouquet

Започвам режима след като видях страхотните резултати които е постигнала DZ   bouquet
Имам да свалям 10кг. но съм и със заболяване Хашимото заради което може би ще свалям доста трудно.

Пожелавам успешен и минусов ден на всички  bouquet

# 51
  • Мнения: 4
Здравейте, фиданки Simple SmileSimple Smile  Hug   bouquet
Не съм се включвала от много време, затова накратко:
* днес - 29-ти ден... гмуркам се, заедно с Eiphnh
След толкова много нарушения на режима през последните дни, няма как, ще издържа стоически на водица...  Praynig
* резултати - утре след "плуването". Не се тегля редовно, но до тук свалените килограми са около 3 общо (признавам си за многото нарушения); надявам са на -1кг. след днес.  Rolling Eyes newsm78
Чувствам се добре и вече се настроих! Успех на всички останали "гмурци"  Laughing

Усмихнат и минусов ден от мен Simple Smile  Grinning

# 52
  • у дома с любимите си хора
  • Мнения: 859
Добро утро и от мен!
Днес съм на варива.Запланувала съм ориз със салата.

She R,браво!

# 53
  • Мнения: 13
Добро утро и от мен!

Браво на Nana и She R smile3501.

Аз днес съм на плодчета.Вчера въглехидратния мина добре.Сладкото ми е страст, но този път хапнах съвсем малко!Вече влизам в ритъм май.Ще се претегля утре и ще докладвам.

Успешен минусов ден на всички!

Забравих да приветствам новите попълнения - добре дошли.  bouquet Тук е страхотно няма да съжалявате!

# 54
  • Пловдив
  • Мнения: 616
Браво на всички, които удържат фронта без значение дали свалят или не!

Моят съпруг нещо много трайно е зациклил до сега, а му остават по-малко от 3 седмици до края на диетата. За сега е -10 кг, но и толкова да остане - пак е супер, а ако падне още някое кило  bowuu
Приемаме го, че си е голям стрес подобно сваляне за организма и сега организма му свиква с новите килограми и се научава да ги задържа.

# 55
  • Мнения: 0
Добро утро, Фиданки!
Напук на  мрачното време започнете деня с усмивка и мнооого радост от кантара!
Искам да ви дам отчет за сътвореното от мен, защото благодарение на вас започнах и ПРОДЪЛЖАВАМ този чудесен режим!
І-цикъл-    - 7.000кг   
ІІ-цикъл-   - 4.600кг
ханш-         - 10 см
талия-        - 13 см
бедра-       - 4.5 см
коляно-       - 3 см
/при положение , че имам 2 четворки тотално провалени и тук-там някое леекинко нарушение/

Уточнявам- начално тегло newsm45 103.600, възраст...мъдра.../52 г./, начин на живот-опитвам се да се кача с колата в офиса , за сега без резултат.../, обичам да пийвам чат- пат узо/ей тези 3 неща.../ и да не изреждам повече, все" Убавини".
С режима  коренно промених начина си на мислене / и хранене/, чувствам се повече от добре, не пия илачи за кръвно, заспивам рано, настроение на 6, мн.енергия!
Продължавам ІІІ цикъл с по-голям хъс. А на есен -с песен!
Пожелавам ви повече   ВОЛЯ от моята и повече минуси от моите!   love001

# 56
  • София
  • Мнения: 1 177
Добър ден фиданки,браво на всички за резултатаите,за ветераните-шапка им свалям.
От мен наздраве на водица,такаче това ще ми е отчета.Доста са с мен водни днес и да действаме а,аз отивам на работа и чак довечера ще ви чета,обаче да си кажа взех си един плод,че нещо ми се мае главата.Мисля да не го ям,но ако ми стана зле ще го хапна  Embarassed отчет утре.

# 57
  • Русе
  • Мнения: 3
Честито на Nana и She R   браво момичета.
Добре дошли на всички нови. Успех!!!

Момичета днес  съм - 0.500, общо след два плодови съм - 1.500кг
Мисля, че е добре. Вие как мислите?!
Днес на месце и салатка.

# 58
  • София
  • Мнения: 39
Добро утро Hug,

След 3-дневно здраво тъпкане в провинцията (ама буквално тъпкане, къде режимно, къде не + многоооо сън), вчера изкарах режимен плодов ден и имам минус 300 гр. за четворката Mr. Green.

А днес ще плувам и приключвам първи цикъл. Утре ще давам отчет. Кой е с мен?

Успешен и лек ден на всички!

Привет мили,
и на мен днес ми е последния ден-плодовия на първи цикъл.

закуска- фреш от 1 портокал и 1 грейфрут
после през деня -ябълки, киви и...варена тиква с малко мед и сурови орехи дали може да си позволя днес???

Утре ще дам резултата от първата четворка Simple Smile

...от днес пия и хранителната добавка Карбослим, дано има ефект!
Успех на всички! Hug

# 59
  • София
  • Мнения: 12 554
Печена тиква да, но без мед.

Общи условия

Активация на акаунт