90 дневна диета-килцата стопи и фиданка стани - тема №133

  • 40 748
  • 740
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 39
Печена тиква да, но без мед.

Мерси, много ми помагаш винаги!  bouquet

Lorry11, много оптимистчен и зареден пост за добро утро днес! Браво!

Уточнете какво имате предвид под "първи цикъл"? Това не  е ли първата четворка? Rolling Eyes
Извинете ако въпроса ми ви се сстори тъп!

Последна редакция: вт, 29 мар 2011, 11:54 от Петифурче

# 61
  • София
  • Мнения: 83
Да се отчета и аз. След вчерашния на варива, днес не само че до сега не мърдах, а съм +600 Cry. Ще започна да споделям какво хапвам и ако случайно не е режимно да ме мъмрите.
З. два портокала
О. царевица
В. ориз с гъби и малко краставица
Този път количеството беше нормално.
За днес още го мисля.

# 62
  • Русе
  • Мнения: 3
Уточнете какво имате предвид под "първи цикъл"? Това не  е ли първата четворка? Rolling Eyes
Извинете ако въпроса ми ви се сстори тъп!

Аз доколкото разбирам, първия цикъл е до първия воден, т.т 28 дни

# 63
  • Мнения: 1
Поздравления на всички за постигнатите минуси   bouquet

И аз съм на същото мнение, че първите 28 дни са първия цикъл, който е изграден от 4ри четворки и приключващ с воден ден.

Имам едно питане, което ме терзае. Вчера белтъчен - ужасен глад, в плодовия не съм толкова гладна. И си мисля, че нещо бъркам в цялата история. Уж смятам калориите ... не са много... А за резултатите са колебаещи - нагоре надолу. Честно казано не са много мотивиращи.

Това ми е вчерашното меню:
З: подсладена с мед хладка вода,2.5 круши, чай
О: салата с моркови, сирене и малко орехи, 50гр шницел, с малко черно хлебче, чай
В: салата маруля, домати, краставици и сирене (50гр), 1/3 риба тон консерва, 1/2 пушена херинга, 2 филийки хляб

Бихте ли дали съвет  Praynig

Много минуси на всички  Hug

# 64
  • София
  • Мнения: 12 554
Ако на обяд една филия хляб в белтъчен може да се приеме за поносимо, на вечеря този хляб и то две филии изобщо не трябва да се яде.

# 65
  • Мнения: 967
Здравейте сладурки:)
Присъединявам се и аз към вас!
От 07.03.2011 съм на режима и до тук съм -5 кг., но имам още доста за сваляне.
Първият ми воден ден е на 04.04.2011г.

# 66
  • Русе
  • Мнения: 3
Това ми е вчерашното меню:
З: подсладена с мед хладка вода,2.5 круши, чай
О: салата с моркови, сирене и малко орехи, 50гр шницел, с малко черно хлебче, чай
В: салата маруля, домати, краставици и сирене (50гр), 1/3 риба тон консерва, 1/2 пушена херинга, 2 филийки хляб

Мила, какви са тези орехи в БЕЛТЪЧЕН. Аз мисля, че орехи може само в Плодов и Въглехидратен. Също така мисля, че хляба ти е много за вечеря. Пробвай без хляб вечер.
Но нека и по знаещите от мен за този режим да се изкажат.

# 67
  • Мнения: 60
Здравейте момичета и от мен ,
днес ми е плодов ден . Но съм много сърдита на кантара след вчерашният въглехидратен ден . +900 гр съм . Реве ми се направо . Днес ще бъда само на фрешчета . Към 12 часа си направих един фреш от 2 портокала . Мисля към 15 да си направя от 2 ябълки и вечерта към 19.30 още един от 2 ябълки . И дано довечера кантара да е по - благосклонен към мен . А утре сутрин да вдигам купон заради минусчета

# 68
  • Мнения: 1 180
Аз днес съм плодова, утре на вода!След вчерашния въглехидратен +0.100, но чакам днес или утре МЦ!  Браво на всички с минуси! Успех и кураж на водните  Hug

# 69
  • Мнения: 1
Мерси за градиваната критика  Embarassed

Хляба  го изключвам, остава само във въглехидратен. А за орехите - количеството им е пренебрежимо малко, дори не се усещат, просто няма как да ги махна  Confused салатата е купешка ... не е като да ги ям за ядки като в плодов ден.

И нещо интересно за орехите  Laughing http://gotvach.bg/n7-4371-Орехи

Последното изречение: - Ореховите ядки понижават риска от наддаване на тегло. Simple Smile

Бон апетит, фиданки  Simple Smile

# 70
  • Мнения: 12
Завърших успешно втори цикъл, ако някой го интерисува все пак да споделя резултати на килограми
Начало: 91.1кг.
След първи цикъл: 83.3кг- 7.5 свалени
След втори цикъл: 78.7кг.- 4.6кг. свалени
Общо до тук: 12.3 свалени

Браво!Чудесен резултат.

# 71
  • Мнения: 306
Здравейте днес 2-ри ден
Закуска: 1 киви
Обяд: ризото+салата зеле
Вечеря : ще бъде картофи+салата зеле
 Приятен ден Ви желая , до утре!!!

# 72
  • Мнения: 0
Записвам храненето до тук:
З: - 2 мандаринки - малки - 09:15 ч - бях много гладна, въпреки че се опитах да заситя глада с чай Wink
О: - по-малко от 100 гр. градинарска салата - зеле и маруля и червена чушка и гъбки - но лошото е, че беше овкусена Cry и салата варени картофи - 50-70 гр.
Купих си и КАКИНО ТАНЕ - Това са оризови ядки-печени са а не са пържени и ето и допълнителна инфо за тях :--- на 100 гр. имат 377 kcal, 3.8 g протеини, 0.5 g мазнини и 89.7 g въглехидрати. Като калоричност -ОК, не е малко, но няма да се изяждат всички, а като протеири и т.н. все още не знам... още се самообучавам да "разчитам" какво значат грамажите на протеините/въглахидратите и мазнините!
За вечеря - предвижда се това, което ми е останало от обяда - около 100 гр. варени картофи и по-малко от 100 гр. градинарска салата.
струва ми се ,че ще огладнея до 17:30 когато смятам да "вечерям"... но ще остискам...  Praynig
А после към 18:30 съм на тренировка- 2 часа във фитнеса-аеробна част и силова част... тогава вече ще съм гладна... но бързо ще лягам... Между другото, така като съм на този режим, някакси не ми се доспива в 10 часа. Сега съм си активна до полунощ... даже снощи не можах да заспя и се "наложи" да прочета нещо... Joy

# 73
  • Мнения: 0
Tji , сега видях, че си толкова кг, колкото и аз... и погледнах, че си 2 ден на режима. АЗ също съм на втория ден от първата седмица на първия цикъл Wink . Миналата седмица уж започнах и стигнах до въглехидратния ден, който не продължи един ден а цели три... и то като за световно... Ще се радвам да споделяме резултати... Може ли да обясниш, защо си качила обратно свалените преди това 5 кг.
Аз сега съм 62, а миналата година (поради любовна драма и малко глад) станах 56, което никога не съм била и много ,много ми хареса... Така , че целта ми е 56 кг.Е, аз съм 163 см и идеалното би било 53, но да стигна 56 пак ще съм "най-доволната" Wink

# 74
  • Мнения: 0
добър ден и от мен,днес белтъчен,
з:два банана,може ми са множко но ми се усладиха,после два зелени чая
о:салата от марулки с репички ,краставички,и две филийки с майонеза,знам че е много калорична и филийките са множко,но не бях яла хляб отдавна,ох имам още две седмици до края и не трябва да се отпускам,само защото режима приключва и всичко живо ми казва че съм се стопила,трябва да си дам кураж,моля тези който вече са приключили,да ми дадът някой съвети на лични за периода на почивка,ще съм им много благодарна,искам да запазя килограмите,и да се предпазя от лудо преяждане,защото смятам че и след края на диетата трябва да имаме някакви хранителни навици

Общи условия

Активация на акаунт