лятни занимални 2011

  • 23 922
  • 127
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 162
http://grabo.bg/sofia/65-otstapka-za-liatna-ezikova-shkola-za-de … entar-media-05vzm
Ако за тази занималня става дума, има ваучери за месец юни.
Но преди да купите обадете се, питайте каквото ви интересува и тогава плащайте.  Peace

Регулярната месечна цена е 538лв. и то без храната. Shocked

Тази цена е за занималня + 4 часа английски сутрините. т.е. са комбинирали занималня и летния си курс по английски, който струва 400лв. - но май не са го обяснили в офертата?

# 61
  • София
  • Мнения: 6 129
Звънях, разучавах и сравнявах цени и условия за м.Юли в интересуващия ме район /Банишора, Зоните, Руски паметник/.  Цените са приблизително еднакви, заниманията - също, голямата разлика е в условията. Ако някой има интерес, да казва - ще пиша по-подробно. Цяла сравнителна таблица си спретнах.  Laughing
Както е писала SunnySideUp за Медия, тази цена е за занималня с часове по английски език. На мен, обаче ми е малко съмнителна ползата от такъв тип езиково обучение. Децата са със различни знания, а трябва да се сформира работещ екип за толкова кратко време. Обясниха ми, че ги разделяли на групи според нивото, но тогава има опасност да не си паснат възрастово. Офертата вероятно е много добра за тези, които и през годината учат там език, но за приходящи май е неподходяща.

# 62
  • Мнения: 47
Казвай де,Спунк, да видим ще съвпаднат ли мнения? Района ни урежда, а и лятото не е толкова страшно да се придвижиш малко по-насам, натам, за да оставиш детето на свястно място. Аз също съм резервирана към подобни езикови часове в летните занимални, както писа, но няма да е лошо все пак децата да си поприпомнят и затвърждават наученото, пък може и да научат нещо ново.

# 63
  • Sofia
  • Мнения: 2 474
имате ли впечатления от езиковата занималня по английски на Алианс и предучилищния им курс !?
НИе побързахме да го запишем детето, въреки че не съм сигурна, че ще сформират група. Има два курса:
- първия започва от 30 май
- втория започва от 04 юни

# 64
  • Мнения: 6
Здравейте Simple Smile
Аз се спрях на учебен център,който предлага специална двумесечна програма за новите първолаци.Заниманията им са полудневни и работят по метод, който развива въображението и логическото мислене на децата. Намират се в центъра на срещу Военна Академия. Започваме от следващия месец и се надявам да ни хареса.
Сайта на учебен център Mathnasium е www.mathnasium-bg.com
Дано съм била полезна   Party

# 65
  • Мнения: 998
Usmivka, би ли споделила цената на месец? А само със задачи ли ще ги занимават? Тази лятна програма изобщо не фигурира на сайта или поне аз не видях. Има само за ученици от 2-8клас

# 66
  • Мнения: 5 255
Ето още едно предложение за лятна езикова занималня ... http://napredak-deca.com/?page_id=6

И аз съм от доволните от "Ипин"   Peace

... оставяйки детето в ''Джунглата'' се изненадах приятно от цената на седмичната карта...
Не бих рискувала да поверя детето си в техни ръце  Naughty

# 67
  • Мнения: 70
http://grabo.bg/sofia/65-otstapka-za-liatna-ezikova-shkola-za-de … entar-media-05vzm
Ако за тази занималня става дума, има ваучери за месец юни.
Но преди да купите обадете се, питайте каквото ви интересува и тогава плащайте.  Peace

Регулярната месечна цена е 538лв. и то без храната. Shocked

Тази цена е за занималня + 4 часа английски сутрините. т.е. са комбинирали занималня и летния си курс по английски, който струва 400лв. - но май не са го обяснили в офертата?

Сестра ми запита племенницата в Медиа и като обсъждахме в скайп, ей това ми написа като цени (подозирам, че директно от тяхна оферта го е взела, много "официално" звучи  Laughing)

"цената варира от 10 до 20 лв.
Вариант І : Таксата за лятна занималня в класически вид с вкючен английски 2 пъти
седмично по 1 астр. час е по 12 лв. на ден. за период от 20 и повече дни. Ако се плаща ден за ден таксата е 20 лв. на ден, а за период от 2 до 19 дни е по 15 лв. на ден.
Вариант ІІ: Занималня с включен забавен английски по 4 уч. ч. на ден е с оскъпяване от 5
лв. на ден."

Учениците на Медиа ползвали някакви големи отстъпки, ама ние не сме такива, така че не ни грее много.

Инфото е от началото на седмицата.

# 68
  • В най - голямото село
  • Мнения: 1 809
Аз от миналата година съм много доволна от:
http://www.adivabg.com/

# 69
  • Мнения: 47
Здравейте Simple Smile
Аз се спрях на учебен център,който предлага специална двумесечна програма за новите първолаци.Заниманията им са полудневни и работят по метод, който развива въображението и логическото мислене на децата. Намират се в центъра на срещу Военна Академия. Започваме от следващия месец и се надявам да ни хареса.
Сайта на учебен център Mathnasium е www.mathnasium-bg.com
Дано съм била полезна   Party

Това място е интересно за математически занятия, различен подход имат наистина, но за по-кратък период, цяло лято......не знам...Цените им бяха доста сериозни миналата година, но ни се интересувахме специално за математическия курс. За други техни дейности не съм чувала, а и ни е малко далече - ние сме в Зоната. Те вече всички подобни места предлагат разнообразна програма за децата, въпрос вие кое ще харесате, КАКВИ СА БИТОВИТЕ УСЛОВИЯ и как ще си допаднете с хората, които ги гледат. Както писах някъде - някви занимални, в някви апартаменти...на нас не ни допадат.
Mathnasium, обаче  еинтересно място за района на центъра и аз им желая успех!
ЧЕСТИТ СВЕТЪЛ ПРАЗНИК!

Ние миналата година бяхме в Адива. Всяка седмица имат различни тематични програми, организират им много интересни състезателни игри. Моят младеж много се забавляваше. Всеки четвъртък пътуват на  дълги разходки със собствен транспорт. Водиха ги на Витоша, басейни, пикник  и не мога де се сетя още къде ли не. Цената е 15 лв на ден с вкл. храна, а ако платиш за месец става 13лв с храната. Тази година организират и плуване в хотел Анел. Това много   ме устройва, и ме спасява от ужаса постоянно да се чудя кой да го заведе до баня Мадара.  Незнам, но поне програмата им е много по-различна и  от стандартните занимални.

Че това си е стандартна занималня, всички ги правят тези неща.

Последна редакция: вт, 24 май 2011, 10:41 от AnMary

# 70
  • София
  • Мнения: 1 724
Аз от миналата година съм много доволна от:
http://www.adivabg.com/

Колко голямо ви е детето? От какво по-точно сте доволни? Има ли разделение на възрасти? Какви са обичайните занимания?

# 71
  • Мнения: 47
Както писа СПУНК по-горе,обичайните занимания са обичайни и цените им също. Въпросът е според вашите критерии да изберете вашето място т.е. да ви проговори онзи вътрешен глас, който да ви даде успокоение къде ще "живее" детето ви през деня. А ако то не е доволно ще го разберете много бързо. Съгласна съм със Спунк все пак, че битовите условия са една от разликите и че е доста съществена и важна.

# 72
  • Мнения: 70
Много майки край мен се вълнуват и от друго - има ли разделение на възрастови групи.
Някой го беше споменал по-горе, но сега като се замислих, то си е доста важно. Защото деца в І и деца в ІV клас нямат ама нищо общо.

# 73
  • Мнения: 2
Здравейте...точно по темата, която ме вълнува тези дни  Simple Smile
И двете ми деца учат допълнително в МеДиа и през лятото отчасти сме пак там, като цяло сме доста доволни.   bouquet
Малката Анжела завършва 4 ти клас...а голямата Алекс е на 15...и двете са фенки...най-вече заради изкуствата. Heart Eyes
....По време на учебната година Анжи ходи на курс за развитие на творчеството, а през юни обикновено сме на целодневна занималня. Алекс ходи на английски и на Зелено арт училище през лятото...В тази галерия са и двете  Hug
 
http://md-2001.com/index.php?option=com_datsogallery&Itemid= … gory&catid=55

Успех на всички мами...да намерите най-доброто за вашето дете!  Peace

# 74
  • Мнения: 11
Здравейте...точно по темата, която ме вълнува тези дни  Simple Smile
И двете ми деца учат допълнително в МеДиа и през лятото отчасти сме пак там, като цяло сме доста доволни.   bouquet
Малката Анжела завършва 4 ти клас...а голямата Алекс е на 15...и двете са фенки...най-вече заради изкуствата. Heart Eyes
....По време на учебната година Анжи ходи на курс за развитие на творчеството, а през юни обикновено сме на целодневна занималня. Алекс ходи на английски и на Зелено арт училище през лятото...В тази галерия са и двете  Hug
 
http://md-2001.com/index.php?option=com_datsogallery&Itemid= … gory&catid=55

Успех на всички мами...да намерите най-доброто за вашето дете!  Peace

Здравей,
ще можеш ли да разкажеш малко повечко за зеленото училище. Обсъждахме в една друга тема за лятната занималня, но аз имам дъщеричка втори за трети клас, която ми се иска повече на зелено училище да запиша и ме интересува там какви са условията. Струва ми се, че едно такова по-артистично място би и харесало, има такива заложби Simple Smile
Поздрави.

Общи условия

Активация на акаунт